Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

No dobra, ale jak wsiadam, wciskam sam start, odpalam navi i aplikacje z telefonu na audio przez bluetooth-a i cacy, ale jak odpalę silnik to wszystko gaśnie w audio i trzeba ustawiać jeszcze raz
 

 

nie kontynuuje tego co było ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to słucham muzyki z pendrive i tam wszystko działa ok, a z navi aż pójdę i sprawdzę.

 

 

Edit:

 

Ustawiłem trasę w navi następnie odpaliłem auto i załadowało trasę którą ustawiłem przed odpaleniem. Ewentualny różnica może być w tym że ja aktualizowałem stacje multimedialną w ASO i dlatego problemu nie ma.

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki:-) Podpytam w ASO w BE jak to wygląda sprawa z aktualizacjami, to będziemy mieli porównanie czy są jakieś różnice w podejściu do klienta:-) A ta mapa w navi to tylko na Europę Środkową u Was czy cała? Bo jak brałem Forda 6 lat temu to dali mi tylko na Europę Zach. twierdząc że gdybym kupował samochód w PL to dostałbym tylko na Środkową:-) Jeszcze nie sprawdzałem, ale nie sądzę że Japończykom chciało się bawić w osobne mapy dla różnych części Europy...

Co do puszczania video to sam dealer mi mówil że ruszą po wyjęciu mapy i włożeniu karty z video. Mnie zaś zastanawia czy nie da się odpalić video z pendrivea albo z Ipod-a lub tableta? Próbowałem z bardzo starym ipodem (chyba ma juz z 11 lat ale cały czas sluzy;-)) i poszedł głos, ale obraz nie;-( Ale Apple to ma chyba w ogóle inny standard video (aac264 czy coś takiego...) Pobawię się tym jak będę mial czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale to tylko wrersja wyścigowa;-( W każdym bądź razie fajnie by było gdyby .2.0 zagościło do EU, częściej by puszczali posiadaczy 1.6 przodem inni uczestnicy ruchu drogowego;-)

 

Co do Navi to przetestowałem: rzeczywiście dalej wskazuje kierunek po wpisaniu danych i dopiero późniejszym odpaleniu silnika. Musiałem popoełnić błąd, po prostu chyba nie wcisnąłem wcześniej ''go'';-) Gubi zaś muzyskę stramowaną przez sieć mobilną, ale przypuszczam że tylko ja tego potrzebuję na co dzień;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

częściej by puszczali posiadaczy 1.6 przodem inni uczestnicy ruchu drogowego;-)

 

 

W Polsce z tym 1.6 nie ma problemu bo ze względu na przód auta często przynajmniej mnie puszczają :)

 

Co do plików video to ja próbowałem już kilka mp4, wma itp. i żadnego z pendrive nie udało mi się odpalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jak wsiadam, wciskam sam start, odpalam navi i aplikacje z telefonu na audio przez bluetooth-a i cacy, ale jak odpalę silnik to wszystko gaśnie w audio i trzeba ustawiać jeszcze raz:-( Brakuje czegoś takiego jak w większości klasycznych modeli: przekręcam kluczyk na pół to navi dalej gra a silnik gaśnie, dopiero przekręcając kluczyk do końca gaśnie też navi (i w drugą stronę analogicznie). Może to dla Was pierdoła, ale ja mieszkając poza PL i chcąc słuchać ulubionej Trójki non stop się z tym męczę, bo muszę streamować przez mobilną sieć;-(((

 

Przy wyłączaniu jest sposób. Jak wyłączasz auto to wciskach hamulce, dajesz na [N], wyłączasz z guzika, dajesz na [P]. Silnik gaśnie, skrzynie blokujesz a radio gra. Jeszcze jedno wciśniecie i samochód cichnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbliża się u mnie decyzja o wymianie auta, więc odbyłem jazdę testową Levorgiem. Jestem mile zaskoczony. Wreszcie Subaru zrobił wygodne fotele. Jest nawet trochę nowych technologii (monitoring martwego pola w lusterkach zewnętrznych i wreszcie lusterko fotochromatyczne). Skóra wygląda o niebo lepiej niż w moim. Silnik daje radę ale szału nie ma. O spalani się nie wypowiem, bo trudno przyrównywać benzynę do diesla. Natomiast chciałbym się dowiedzieć o nowy rok modelowy, bo podobno ma być radio z DAB oraz EyeSight. Czy to prawda i warto czekać na nową dostawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbliża się u mnie decyzja o wymianie auta, więc odbyłem jazdę testową Levorgiem. Jestem mile zaskoczony. Wreszcie Subaru zrobił wygodne fotele. Jest nawet trochę nowych technologii (monitoring martwego pola w lusterkach zewnętrznych i wreszcie lusterko fotochromatyczne). Skóra wygląda o niebo lepiej niż w moim. Silnik daje radę ale szału nie ma. O spalani się nie wypowiem, bo trudno przyrównywać benzynę do diesla. Natomiast chciałbym się dowiedzieć o nowy rok modelowy, bo podobno ma być radio z DAB oraz EyeSight. Czy to prawda i warto czekać na nową dostawę?

 

podobno ma się pojawić EyeSight w Levorgu niebawem (w tym roku?) - taką informację dostałem w SIP w Krakowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za debilny tytuł: "Jak prowadzą się podwyższone kombi?" I porównanie Levorga, Octavii Scout i Volvo V60 CC.

 

Od kiedy Levorg jest podwyższony?

 

http://www.tvnturbo.pl/aktualnosci,1850,n/jak-prowadza-sie-podwyzszone-kombi,195917.html

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie oglądam "automaniaka", obejrzałem bo levorg był :) W sumie Prokop podsumował całość najlepiej, mogli taśmy nie marnować na tych trzech gamoni, w dodatku tylko szkody nie popsuli :wacko::facepalm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kurcze niezły ten Haldex, 90% na tylną oś. No no.   
 

 

 

każdy z napędów opartych o sprzęgło daje możliwość przekazania niemalże 100% momentu na każdą z osi, właśnie dzięki temu, że jest to "sztywne spięcie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Pan redaktor nie w tym kontekście to mówił. 

 

Oczywiście, że przekaże, pod warunkiem, że druga oś nie będzie miała przyczepności. Normalnie nie przekaże więcej niż 50%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oczywiście, że przekaże, pod warunkiem, że druga oś nie będzie miała przyczepności. Normalnie nie przekaże więcej niż 50%. 
 

 

które koła stracą szybciej przyczepność w trakcie rozpędzania ?

 

 

nie bez porodu przód tak szybko traci, jest odciążany w czasie gdy tył dociążany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...