Skocz do zawartości

Co chcemy na naszych Znaczkach? Subaru Badge Of Ownership.


BelegUS

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Znaczek oznaczający przynależność do Forum Subaru - np. tak jak wspomniano - świnka.

Podobno świnka może być problemem, bo to chyba znak towarowy.... A swoją drogą to mamy już świnki na autach - na lusterkach, klapach, chlapaczach itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

coś będące symbolem "Estetów"

 

 

:thumbup:

 

:drool:

 

 

Znaczek oznaczający przynależność do Forum Subaru - np. tak jak wspomniano - świnka.

Podobno świnka może być problemem, bo to chyba znak towarowy.... A swoją drogą to mamy już świnki na autach - na lusterkach, klapach, chlapaczach itp

 

Nie musi to być dokładne odwzorowanie, a jedynie zbliżone i wtedy nie będzie naruszenia znaku. Lub można poprosić o zgodę na wykorzystanie znaku tylko i wyłącznie w tym celu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Znaczek oznaczający przynależność do Forum Subaru - np. tak jak wspomniano - świnka.

Podobno świnka może być problemem, bo to chyba znak towarowy.... A swoją drogą to mamy już świnki na autach - na lusterkach, klapach, chlapaczach itp

 

Właśnie, nie ma co kruszyć kopi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem totalną świeżynką zarówno jeśli chodzi o posiadanie Subaru jak i forum... choć w sumie forum czytam od czasu kiedy postanowiłem kupić Subaru.... czyli już jakieś pół roku jest.

Czy taka świeżynka może liczyć na takie czaderskie znaczki? No i czy będzie znaczek z jedynką... bo to moje pierwsze Subaru (od razu chciałem bardzo przeprosić, za to,  że tak długo jeździłem innymi markami - to się już nie powtórzy) ;)

I przy okazji o naklejki ze świnkami chciałem zapytać. Gdzie można taką nabyć drogą kupna?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem totalną świeżynką zarówno jeśli chodzi o posiadanie Subaru jak i forum... choć w sumie forum czytam od czasu kiedy postanowiłem kupić Subaru.... czyli już jakieś pół roku jest.

Czy taka świeżynka może liczyć na takie czaderskie znaczki? No i czy będzie znaczek z jedynką... bo to moje pierwsze Subaru (od razu chciałem bardzo przeprosić, za to,  że tak długo jeździłem innymi markami - to się już nie powtórzy) ;)

I przy okazji o naklejki ze świnkami chciałem zapytać. Gdzie można taką nabyć drogą kupna?

 

Pozdrawiam!

1. Może liczyć, będą normalnie do kupienia w salonach/na stronie SIP'u ;)

2. Będzie, jest nawet na którymś ze zdjęć, jak wyszły :P

3. Jest wątek chyba "Komu Świnkę, komu...?", a jak nie - co najmniej dwóch Forumowiczów robi takie w różnych smakach. A jak nie znajdziesz - to na Allegro ;) Szukaj "Subaru pig".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem totalną świeżynką zarówno jeśli chodzi o posiadanie Subaru jak i forum... choć w sumie forum czytam od czasu kiedy postanowiłem kupić Subaru.... czyli już jakieś pół roku jest.

Czy taka świeżynka może liczyć na takie czaderskie znaczki? No i czy będzie znaczek z jedynką... bo to moje pierwsze Subaru (od razu chciałem bardzo przeprosić, za to,  że tak długo jeździłem innymi markami - to się już nie powtórzy) ;)

I przy okazji o naklejki ze świnkami chciałem zapytać. Gdzie można taką nabyć drogą kupna?

 

Pozdrawiam!

Każdy może liczyć na nasze czaderskie :) znaczki.

Tak jak już pisałem, każdy, kto kupił nowe Subaru w Autoryzowanej Sieci, dostaje darmowy komplet 1+4, resztę może dokupić.

Zasada: 1 VIN = 1 komplet free. Wzory w załączeniu.

 

Oczywiście, że jest znaczek z jedynką. I z dwójką. I z trójką. I z czwórką... Na razie piątki nie ma, ale pewnie niedługo będziemy musieli dorobić ;)

Chyba, że po "4" walniemy od razu symbol nieskończoności :yahoo:

 

Po 15 listopada wszystko powinno się już formalnie wyjaśnić - wtedy też wszystkimi kanałami upublicznimy informację nt. zakupu i dostawy znaczków.

Póki co, jeszcze uprasza się o chwilę cierpliwości :lol:

post-18154-0-86560100-1414047148_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Każdy może liczyć na nasze czaderskie :) znaczki.

Tak jak już pisałem, każdy, kto kupił nowe Subaru w Autoryzowanej Sieci, dostaje darmowy komplet 1+4, resztę może dokupić.

Zasada: 1 VIN = 1 komplet free. Wzory w załączniku

 

Koleina "swierzynka" dolacza sie z pytaniem..... Do kogo wyslac VIN zeby otrzymac "swinie"...?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Koleina "swierzynka" dolacza sie z pytaniem..... Do kogo wyslac VIN zeby otrzymac "swinie"...?????

 

Po 15 listopada wszystko powinno się już formalnie wyjaśnić - wtedy też wszystkimi kanałami upublicznimy informację nt. zakupu i dostawy znaczków.
Trochę cierpliwości :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Koleina "swierzynka" dolacza sie z pytaniem..... Do kogo wyslac VIN zeby otrzymac "swinie"...?????

 

Po 15 listopada wszystko powinno się już formalnie wyjaśnić - wtedy też wszystkimi kanałami upublicznimy informację nt. zakupu i dostawy znaczków.
Trochę cierpliwości :)

 

Tommi1 pytał o świnie na lusterko akurat - a to już nie moja działka ;)

(ja tylko wołowinę argertyńską... ^_^ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dzień Dobry :)

 

Przepraszamy za długi czas oczekiwania na znaczki.

Zależało nam na stworzeniu produktu w jak najlepszej formie.

Niestety, wydłużyło to czas oczekiwania, jednak rekompensatą jest naprawdę porządnie zrobiony produkt.

Znaczki są już gotowe. W chwili obecnej są inwentaryzowane.

Z godnie z planem, już w przyszłym tygodniu pojawi się możliwość składania zamówień.

 

Pozdrawiam - z Mikołajowym uśmiechem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

Dzień Dobry :)

 

Przepraszamy za długi czas oczekiwania na znaczki.

Zależało nam na stworzeniu produktu w jak najlepszej formie.

Niestety, wydłużyło to czas oczekiwania, jednak rekompensatą jest naprawdę porządnie zrobiony produkt.

Znaczki są już gotowe. W chwili obecnej są inwentaryzowane.

Z godnie z planem, już w przyszłym tygodniu pojawi się możliwość składania zamówień.

 

Pozdrawiam - z Mikołajowym uśmiechem :D

 

 

Czy kolega @@fido2001, może sprawdzić skrzynkę z wiadomościami PW ???

 

Z tego co kojarzę to do ciebie się zwraca z prośba o "darmowy" znaczek dla tych osób co brały udział w dyskusji na temat tych znaczków :)

 

 

PzDr

Edytowane przez muzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...