Skocz do zawartości

Co chcemy na naszych Znaczkach? Subaru Badge Of Ownership.


BelegUS

Rekomendowane odpowiedzi

A jak widzicie wytwarzanie co roku jubileuszowego znaczka dla uczestników Zlotu Plejad... Naklejka na szybe jest duża, a znaczek (...) jak myślicie ?

 

Pozdrawiam.

biorąc pod uwagę obecnie dostępne znaczki, to po kilku Plejadach zabraknie miejsca :lol:, a naklejka i tak jest przyklejana na przeglądzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą wiadomość =D Został zaakceptowany pomysł na produkcje jubileuszowych znaczków na Zlot Plejad. Na wszystkie kolejne począwszy od najbliższego. Znaczków tych nie będzie można zakupić, a otrzymać będzie je można tylko i wyłącznie uczestnicząc w zlocie... Prawdopodobnie (ponieważ jeszcze procedura jest szlifowana), podczas meldowania się na zlot, będzie dodatkowe pytanie w stylu "Czy korzystasz z Badge of Ownership i jesteś zainteresowany jubileuszowym znaczkiem z XXX Zlotu Plejad". Każdy kto potwierdzi otrzyma stosowny znaczek   Pozostaje jeszcze kwestie techniczne, ale myślę że nie powinno byc problemów z produkcją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czy korzystasz z Badge of Ownership i jesteś zainteresowany jubileuszowym znaczkiem z XXX Zlotu Plejad". Każdy kto potwierdzi otrzyma stosowny znaczek :)

 

Z XXX Zlotu Plejad.... z jednej strony gwarancja że zlot się będzie odbywał co roku ale czekać jeszcze prawie 20 lat?

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@fido2001, fajny pomysł, ale weźcie pod uwagę, że zazwyczaj i kierowca i pilot posiadają swoje Subaru :idea: ... tak że przygotujcie tych znaczków odpowiednio więcej, żeby nie było kłótni o znaczki :biglol:

Plejadowe znaczki i naklejki dotyczą chyba samochodu uczestniczącego w imprezie... Edytowane przez kosmit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@@fido2001, fajny pomysł, ale weźcie pod uwagę, że zazwyczaj i kierowca i pilot posiadają swoje Subaru :idea: ... tak że przygotujcie tych znaczków odpowiednio więcej, żeby nie było kłótni o znaczki :biglol:

Plejadowe znaczki i naklejki dotyczą chyba samochodu uczestniczącego w imprezie...

 

Teoretycznie masz rację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle, jeżeli prawnie będzie możliwość to (...) Świniorek ma duże szanse (ilość głosów).

 

Ja wiedziałem, że tak będzie... Jak będzie gotowy poproszę :)

Edytowane przez WPI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItajcie :)

 

Poniżej przedstawiam wyniki głosowania. Pojedyncze głosy usunąłem i zostawiłem jedynie te które mają szansę na realizację =D

 

Świniak - 4 głosy
GamePad - 6 głosów
Żeglarstwo - 5 głosów
piłka (gra zespołowa) - 4 głosy

 

Teraz czekamy na decyzję...

Pozdrawiam :)

 

PS. Korzystając z okazji - jedna informacja. Dostaję mnóstwo wiadomości na PRIV z prośbą o przesłanie darmowych znaczków. Dla przypomnienia, znaczki należą się JEDYNIE osobą które wzięły udziałw dyskusji przed podaniem informacji o darmowych zestawach dla uczestników dyskusji... Ma to byc forma nagrody za czynny udział i wspieranie nas w realizacji tego przedsięwzięcia... Napisanie kilku zdań po tej informacji i przesłanie od razu wiadomosci że należą się bo (...) nie obliguje do ich odebrania...

Edytowane przez fido2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pojedyncze głosy usunąłem i zostawiłem jedynie te które mają szansę na realizację =D

Chcesz mi powiedzieć, że tylko ja głosowałem na znaczek Estetów i kucyki ? :huh:  

 

Ja wprawdzie nie głosowałem, ale to tak oczywiste że jestem za, jak to że rano słońce wschodzi. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super że żeglarstwo przechodzi :) aż dziwne, że pierwotnie go nie było. Coś mi się nie wydaje żeby więcej ludzi pływało kajakami niż na szmatach.

Teraz widzę skąd ten dodatkowy głos .

Dobrze, że przeszło i czekamy na dostępność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItajcie :)

 

 

 

PS. Korzystając z okazji - jedna informacja. Dostaję mnóstwo wiadomości na PRIV z prośbą o przesłanie darmowych znaczków. Dla przypomnienia, znaczki należą się JEDYNIE osobą które wzięły udziałw dyskusji przed podaniem informacji o darmowych zestawach dla uczestników dyskusji....

Może jakaś oficjalna lista osób, którym należą się darmowe znaczki? Unikniemy tym sposobem nieporozumień.

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie :)

 

//Dobra wiadomość// - propozycja dodrukowania dodatkowych znaczków z ankiety została zaakceptowana i zamówienie jest procesowane.

 

//Nie koniecznie dobra wiadomość// - Tematy które są po za zasięgiem mojego zrozumienia uniemożliwiły wykonanie symbolu świniaka :(
będą więc tylko ja chwile obecną trzy dodatkowe znaczki - GamePad, Żeglarstwo, piłka/piłki (gra zespołowa)

Oczywiście jak tylko dostane pierwsze próbki pokażę Wam na fotografii tutaj na forum.

 

...i na koniec (...) //BARDZO dobra wiadomość// =D Jest zgoda i będa produkowane znaczki jubileuszowe na najbliższy oraz kolejne ZLOTy PLEJAD.

Na stronie zlotowej, tam gdzie się będziecie rejestrować i wybierać pokoje, będzie dodatkowa opcja czy chcecie otrzymać taki znaczek. Nie zapomnijcie jej zaznaczyć :P, ponieważ znaczki będą wytwarzane jedynie w ilości zarejestrowanych załóg - po zamknięciu rejestracji i tylko w taki sposób będzie można je uzyskać. Znaczek zostanie przekazany prawdopodobnie podczas wizyty w Biurze Zlotu moimi ręcami między innymi wprost do rąk osoby rejestrującej załogę :)

 

@Aga, znaczek należy się dla samochodu a nie kierowcy czy pilotowi :P To samochód wspina się po kamyczkach lub brodzi w strumyku na terenowej, lub zdziera podeszwy pędząc co koń wyskoczy asfaltem na szosowej. To samochód samotnie w smutku stoi i patrzy jak jego pasażerowie bawią się zaliczając kolejne zadania specjalne (...) Dlatego to samochód dostaje emblemacik a nie ludziska jadący w nim :P

 

Pozdrawiam.

Rafał.

Edytowane przez fido2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...