Skocz do zawartości

Co chcemy na naszych Znaczkach? Subaru Badge Of Ownership.


BelegUS

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Świnka forumowa

 

Była już kiedyś taka propozycja. Ale:

A) Chyba nie można tego wykorzystać, bo to jest czyjś znak towarowy czy coś takiego

B) Moim zdaniem, skoro mamy świnki na klapach, lusterkach, chlapaczach i innych miejscach dodawanie kolejnej jest bez sensu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ teraz jak najbardziej można zrobić znaczek ze świnką :)

 

Legalna Świnia

 

 

 

Poza tym, to jest tylko moja propozycja ;)

Przegapiłem ten fakt ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

moze "HP+" jako, ze pomodzony ;)

Ciekawa propozycja.

+1

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wlasciciele Subarakow, zakupionych poza SIP, moga w jakis sposob otzrymac / nabyc te znaczki?

 

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/65329-petycjaja-tez-chce-subaru-badge-of-ownership/?p=2119523

 

zgodnie z powyzszym wpisem chyba przysluguje mi prawo na "moj wlasny darmowy komplet" :question:-_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z powyzszym wpisem chyba przysluguje mi prawo na "moj wlasny darmowy komplet"

 

Darmowy komplet był dla każdego kto wziął udział w dyskusji do 2014-10-15 godz. 10:02:00 należało się po niego zgłosić na PW do Fido2001. Była o tym też mowa w podsumowaniu dyskusji: #102.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby rozwiać ew. wątpliwości świniak jak najbardziej może być przez nas wyprodukowany :) Z tego co widzę, chociaż to dopiero drugi dzień głosowania to zdecydowanie wygra właśnie ta nasza ulubiona mordeńka świniaka =D

 

Pozdrawiam.

Rafał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie właśnie skojarzyłem że przeco ja też mogę oddać głos :) A więc (...) +1 na świniaka forumowego =D

 

A co do chwalenia się szkoleniem SJS, to ma to swoje uzasadnienie. W razie ew. wykroczenia informacja że kierowca ma "odpowiednie" umiejętności może dać odwrotny skutek - nie zadziałać na korzyść a wręcz odwrotnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie, wie nawet sporo ich tam się szkoli :)

Myślę, że podczas zatrzymania ostatnią rzeczą, którą zrobi policjant będzie zerknięcie na znaczki na klapie bagażnika.

Z co sądzicie z znaczku SJS dla tych co byli uczestnikami szkoleń zacnej szkoły?

Sugeruję aby szkoła dokładała każdemu uczestnikowi znaczek bezpłatnie.

Z jednej strony pomysł słuszny z tym gratisem. Z drugiej strony - czy ktoś, oprócz użytkowników Subaru i kursantów SJS - będzie wiedział o co chodzi ? Widząc naklejkę z sylwetką biegacza - wiem, że kierowca biega. A SJS co komu powie ? Myślisz, że sprawdzi w internecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam Szanowne Koleżeństwo !

 

Zgodnie z zapowiedzią, uprzejmie donoszę, że rozpoczęła się produkcja znaczków z naszym forumowym świniakiem :) Jednak to nie jest jedyna dobra wiadomość. Zgodnie z tradycją mikołajową, mam prezent dla osób które zagłosowały na świniaka w czasie trwania głosowania, czyli od 11 października 2016r. do 11 listopada 2016r. Owym prezentem będzie świeżutki, pachnący produkcją znaczek z naszym forumowym świniakiem :D Bardzo proszę osoby które głosowały na świniaka o przesłanie do mnie na PRV danych adresowych KONIECZNIE z numerem telefonu dla kuriera. Jak tylko znaczki pojawią się w moich ręcach, niezwłocznie roześlę pod wskazane adresy.

 

Z najlepszymi Życzeniami (...) Św. Mikołaj :P

 

PS.

 

Poniżej zamieszczam link do naszego sklepiku internetowego, gdzie można zamawiać znaczki:

http://sklep.subaru.pl/pl/c/Znaczki-Subaru/152

 

Jak tylko Świniak zostanie wyprodukowany, lista na stronie sklepu zostanie zaktualizowana na wzór poniższej :)

 

post-844-0-61128500-1481020613_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

osób które zagłosowały na świniaka w czasie trwania głosowania, czyli od 11 października 2016r. do 11 listopada 2016r.

Ja chyba nie zagłosowałam :o:(:unsure: tylko zgłosiłam pomysł, to się równa głosowi mam nadzieję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItajcie :)

 

@pegi - nie potwierdzam, nie zaprzeczam ;)

 

@Aga - :D

 

@sredniaq - tak samo jak z cyferkami 7, 8, 9, itd... Koszt stworzenia matrycy jak i pierwsza produkcja są dość drogie. Jak nasilą się pytania a te znaczki myślę że Dyrekcja rozważy ich produkcję. Być może następnym razem gdy będziemy głosować za kolejnym znaczkiem najwięcej głosów zbierze cyferka ? ;)

 

@euyot - mam obiecane od producenta że znaczki powinny być przed świętami. Jeżeli dotrzyma terminu to na pewno będę mógł szczęśliwcom którzy zagłosowali na świniaka wysłać go kurierem z dostawą na drugi dzień. Co do możliwości zakupu to uczciwie przyznam że szanse są, ale niewielkie. Znaczki po sprawdzeniu muszą zostać przesłane do Rzgowa, do naszego magazynu, Muszą zostać wprowadzone do systemu, sklepik musi zrobić fotografie i umieścić w bazie i zamieścić na stronie sklepu. Wtedy można będzie zamówić (...) Przed świętami to gorący czas i nie obiecam Wam że nasza ekipa zdąży z taką możliwością, tym bardziej jeżeli będzie na to miała 3-4 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...