Skocz do zawartości

Co chcemy na naszych Znaczkach? Subaru Badge Of Ownership.


BelegUS

Rekomendowane odpowiedzi

 

//Nie koniecznie dobra wiadomość// - Tematy które są po za zasięgiem mojego zrozumienia uniemożliwiły wykonanie symbolu świniaka :(

 

A można zrobić wersję "Ikea edyszyn", coby ktoś co chciał coś nietypowego, mógł sobie wystrugać coś niecoś ?

 

 

Też o tym pomyślałem, ale wymagałoby to inwencji twórczej Złego Monsta :faja::

post-13352-0-92607600-1427113886_thumb.png

Edytowane przez WPI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

Juz za chwileczkę, juz za momencik zamówić bedziecie mogli poniższe znaczki.

Produkacja już ruszyła =D Oczywiście zamówić będzie można jedynie pierwsze trzy znaczki.

Pad, żaglówka i gry zespołowe. Ostatni znaczek pokazuję Wam na zaostrzenie apetytu przed nachodzącym zlotem :)

Aby stać się właścicielem "zlotowego" znaczka, wystarczy uczestniczyć w najbliższym zlocie. Proste, prawda ;)

Mozna powiedzieć że znaczki zlotowe są jak by "limitowane" Nie będzie możliwości kupna. Tylko dla samochodu biorącego udział.

 

Wbrew wcześniejszym informacją, z powyższymi będą stworzone również znaczki "Moje 5 Subaru" i "Moje 6 Subaru".

 

Jak tylko znaczki zostaną dostarczone i  wprowadzone na magazyn, od razu napiszę stosownego posta.

 

Pozdrawiam :)

post-844-0-17216100-1427119642_thumb.jpg

Edytowane przez fido2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie :)

 

Juz za chwileczkę, juz za momencik zamówić bedziecie mogli poniższe znaczki.

Produkacja już ruszyła =D Oczywiście zamówić będzie można jedynie pierwsze trzy znaczki.

Pad, żaglówka i gry zespołowe. Ostatni znaczek pokazuję Wam na zaostrzenie apetytu przed nachodzącym zlotem :)

Aby stać się właścicielem "zlotowego" znaczka, wystarczy uczestniczyć w najbliższym zlocie. Proste, prawda ;)

Mozna powiedzieć że znaczki zlotowe są jak by "limitowane" Nie będzie możliwości kupna. Tylko dla samochodu biorącego udział.

 

Wbrew wcześniejszym informacją, z powyższymi będą stworzone również znaczki "Moje 5 Subaru" i "Moje 6 Subaru".

 

Jak tylko znaczki zostaną dostarczone i  wprowadzone na magazyn, od razu napiszę stosownego posta.

 

Pozdrawiam :)

Coś długo żaglówki nie widać, od marca szmat czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie.

 

Wybaczcie brak reakcji na Wasze posty.

Raptem kilka dni temu wróciłem z kilkutygodniowego urlopu.

Wybrane ilością głosów znaczki powinny być już gotowe, ale będę wiedział to dopiero w przyszłym tygodniu.

Produkcja sporo się wydłużyła, ponieważ pojawiły się problemy na etapie produkcji.

Ponieważ nie akceptujemy kompromisów w temacie jakości, musieliśmy poprosić wykonawcę o ponowną produkcję znaczków.

Priorytetem były znaczki "Plejadowe" i te zostały stworzone na czas. Producent zdeklarował się iż pozostałe będą wykonane w ciągu kilku tygodni.

Stąd też przypuszczam że już są gotowe. Jak tylko potwierdzę że tak jest od razu dam Wam znać.

 

@średniaq - ponieważ jednym ze znaczków które zamówiłeś jest piłka (gry zespołowe) czekam z wysyłką kompletu na otrzymanie tegoż właśnie znaczka

 

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez fido2001
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

@średniaq - ponieważ jednym ze znaczków które zamówiłeś jest piłka (gry zespołowe) czekam z wysyłką kompletu na otrzymanie tegoż właśnie znaczka

 

Pozdrawiam.

Taka informacja jest o wiele lepsza niż brak informacji :) udzielam zatem rozgrzeszenia ;)

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy.

 

Znaczki dotarły do mnie gdy byłem na urlopie... Jest wszystko. pad, żaglówka i piłki :) Jest też MOJE 5te i 6te Subaru =D

Ponieważ aby procedurom stało się zadość, najpierw muszę wysłać je do Łodzi aby zostały przyjęte na magazyn, następnie pojawią się w sklepiku internetowym, a Ci z Was którzy czekali z zamówieniem swoich darmowych zestawów na pojawienie się dodatkowych znaczków otrzymają je ode mnie w pierwszej kolejności jak tylko zostaną wprowadzone na magazyn.

 

Pozdrawiam.

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymajcie się jeszcze moment bo w ASO jeszcze nic o nich nie wiedzą. Dzisiaj dopiero dobrałem się do nich. Najpierw muszą je wprowadzić na magazyn i dopiero wtedy puszczę informację do ASO o ich dostępności. Z tego co wiem sezon urlopowy w naszym magazynie osłabił delikatnie siłę roboczą i może to trochę potrwać. Dam Wam znać jak będzie możliwość zamówienia ich.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...