Skocz do zawartości

Co chcemy na naszych Znaczkach? Subaru Badge Of Ownership.


BelegUS

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

@Aga, znaczek należy się dla samochodu a nie kierowcy czy pilotowi :P To samochód wspina się po kamyczkach lub brodzi w strumyku na terenowej, lub zdziera podeszwy pędząc co koń wyskoczy asfaltem na szosowej. To samochód samotnie w smutku stoi i patrzy jak jego pasażerowie bawią się zaliczając kolejne zadania specjalne (...) Dlatego to samochód dostaje emblemacik a nie ludziska jadący w nim :P

Oj tam oj tam ... podroczyć się nie można? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

//Dobra wiadomość// - propozycja dodrukowania dodatkowych znaczków z ankiety została zaakceptowana i zamówienie jest procesowane.

 

//Nie koniecznie dobra wiadomość// - Tematy które są po za zasięgiem mojego zrozumienia uniemożliwiły wykonanie symbolu świniaka :(

będą więc tylko ja chwile obecną trzy dodatkowe znaczki - GamePad, Żeglarstwo, piłka/piłki (gra zespołowa)

Oczywiście jak tylko dostane pierwsze próbki pokażę Wam na fotografii tutaj na forum.

 

...i na koniec (...) //BARDZO dobra wiadomość// =D Jest zgoda i będa produkowane znaczki jubileuszowe na najbliższy oraz kolejne ZLOTy PLEJAD.

Na stronie zlotowej, tam gdzie się będziecie rejestrować i wybierać pokoje, będzie dodatkowa opcja czy chcecie otrzymać taki znaczek. Nie zapomnijcie jej zaznaczyć :P, ponieważ znaczki będą wytwarzane jedynie w ilości zarejestrowanych załóg - po zamknięciu rejestracji i tylko w taki sposób będzie można je uzyskać. Znaczek zostanie przekazany prawdopodobnie podczas wizyty w Biurze Zlotu moimi ręcami między innymi wprost do rąk osoby rejestrującej załogę :)

 

@Aga, znaczek należy się dla samochodu a nie kierowcy czy pilotowi :P To samochód wspina się po kamyczkach lub brodzi w strumyku na terenowej, lub zdziera podeszwy pędząc co koń wyskoczy asfaltem na szosowej. To samochód samotnie w smutku stoi i patrzy jak jego pasażerowie bawią się zaliczając kolejne zadania specjalne (...) Dlatego to samochód dostaje emblemacik a nie ludziska jadący w nim :P

 

Pozdrawiam.

Rafał.

 

 

Nie rozumiem :huh:

Jak to się ma do twojego potwierdzenia znaczku deskorolki :angry:

[/url]">http://http://naforum.zapodaj.net/e776d35469c1.jpg.html'>e776d35469c1.jpg

 

 

PzDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

(...)

...i na koniec (...) //BARDZO dobra wiadomość// =D Jest zgoda i będa produkowane znaczki jubileuszowe na najbliższy oraz kolejne ZLOTy PLEJAD.

Na stronie zlotowej, tam gdzie się będziecie rejestrować i wybierać pokoje, będzie dodatkowa opcja czy chcecie otrzymać taki znaczek. Nie zapomnijcie jej zaznaczyć :P, ponieważ znaczki będą wytwarzane jedynie w ilości zarejestrowanych załóg - po zamknięciu rejestracji i tylko w taki sposób będzie można je uzyskać. Znaczek zostanie przekazany prawdopodobnie podczas wizyty w Biurze Zlotu moimi ręcami między innymi wprost do rąk osoby rejestrującej załogę :)

 

@Aga, znaczek należy się dla samochodu a nie kierowcy czy pilotowi :P To samochód wspina się po kamyczkach lub brodzi w strumyku na terenowej, lub zdziera podeszwy pędząc co koń wyskoczy asfaltem na szosowej. To samochód samotnie w smutku stoi i patrzy jak jego pasażerowie bawią się zaliczając kolejne zadania specjalne (...) Dlatego to samochód dostaje emblemacik a nie ludziska jadący w nim :P

 

Pozdrawiam.

Rafał.

 

Super pomysł, napomnę się tylko, że byłem pierwszym pomysłodawcą B) ale nie o to mi teraz chodzi. Odbiegnę troszkę od tematu ale myślę, że też jest do przemyślenia.

Plejady to super impreza, gdzie jest dużo zabawy, mnóstwo pamiątek i prezentów ale szczerze brakuje mi takiego, jednego, jedynego do kolekcjonowania (włożenia do klasera czy albumu albo jakiegoś zdjęcia czy plakietki). Każdy dostaje numery startowe, upominki i robi mnóstwo zdjęć i filmów ale po imprezie nadchodzi czas aby okleiny z samochodów zdjąć, a nawet jeśli zostaną małe to szybko miejsce się skończy. To samo dotyczy znaczków Badge Of Ownership. Nikt nie zrobi przecież szlaczka na całą klapę. Upominki to upominki, często się je używa lub rzuca do kąta, a zdjęcia nigdy nie są "podobne i porównywalne". Proponuję dodatkowo (oczywiście za ekstra $ aby było profesjonalnie) stworzyć jakąś pamiątkę/dodatek, który dostawałby każdy i byłby w ustandaryzowanym formacie. Wstępnie wpadło mi do głowy logo plejad z wydrukowanym numerem startowym oraz imionami członków załóg albo sam numer startowy, imiona członków załóg, VIN czy oznaczenie samochodu lub kombo: logo plejad, numer startowy, załoga, zdjęcia auta, zdjęcia członków załogi? Każdy pewnie ma swoje pomysły.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(...) Proponuję dodatkowo (oczywiście za ekstra $ aby było profesjonalnie) stworzyć jakąś pamiątkę/dodatek, który dostawałby każdy i byłby w ustandaryzowanym formacie. (...) Każdy pewnie ma swoje pomysły.

 

Sięgnijmy do klasyki...

stickers%20auto%20moto%20bici%20%20camel

To kiedyś był szpan!

attachment.php?attachmentid=46451&d=1328

To też niebrzydkie...

67030l.jpg

Edytowane przez WPI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

//Nie koniecznie dobra wiadomość// - Tematy które są po za zasięgiem mojego zrozumienia uniemożliwiły wykonanie symbolu świniaka :(

 

A można zrobić wersję "Ikea edyszyn", coby ktoś co chciał coś nietypowego, mógł sobie wystrugać coś niecoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem?

 

Zagłosowałeś za deskorolką, a ja potwierdziłem że głos przyjąłem :)

 

Pozdrawiam.

Rafał.

 

Ok, nieporozumienie.

Byłem pewny ,że to jest akceptacja do produkcji znaczka DESKOROLKA

 

No nic sprzedaje SUBARU :angry:;)

 

 

PzDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jako chrześcijanin, chciałbym na znaczku krzyż albo rybkę

Musisz napisać PW do fido2001, on obecnie organizuje dodatkową produkcję. 

Panowie producenci. Jaki jest średni czas realizacji zamówień ?

Czekam miesiąc i nie wiem czy to jest  OK czy mam się niepokoić.

 

pzdr.

Zalezy jakich zamówień. Czy zamówienie było złożone w salonie? Czy w Sklepie? Czy przysługiwało jako uczestnikowi dyskusji na Forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie,

 

nie ma mnie dzisiaj w firmie, i nie jestem w stanie dokładnie sprawdzić co się stało.

Sprawdziłem i na pewno zamówienie zostało zrealizowane z naszej strony. To znaczy przesyłka została na pewno nadana,
natomiast dlaczego jej nie otrzymałeś nie mam pojęcia. Będe wstanie to sprawdzić po weekendzie jak wrócę do pracy.

Jak będę wiedział co i jak nie omiekszam CIe o tym poinformować.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako chrześcijanin, chciałbym na znaczku krzyż albo rybkę

 

to od razu caly wybor:

 

stock-vector-easy-to-edit-vector-illustr

 

 

Sorry, nie chce urazic niczyjich uczuc religijnych, ale uwazam, ze religie i polityke powinno sie pozostawic producentom innych znaczkow i naklejek. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie,

 

nie ma mnie dzisiaj w firmie, i nie jestem w stanie dokładnie sprawdzić co się stało.

Sprawdziłem i na pewno zamówienie zostało zrealizowane z naszej strony. To znaczy przesyłka została na pewno nadana,

natomiast dlaczego jej nie otrzymałeś nie mam pojęcia. Będe wstanie to sprawdzić po weekendzie jak wrócę do pracy.

Jak będę wiedział co i jak nie omiekszam CIe o tym poinformować.

 

Pozdrawiam.

 

 

bardzo dziękuje za szybkie wyjaśnienie sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

albo rybkę

Ja też chce rybkę, ale jako wędkarz ;)

 

Jest przecież jako M22:

0_0_productGfx_b8c893d5519f8b9c1d98ce5c1

 

No żeby moderatur nie odróżniał rybki od wędkarza....postuluję o obowiązkowe badanie wzroku moderaturów :excl:  :OO:  :biglol: :biglol: :biglol:;)

 

 

 

Właśnie, durszlak by się przydał.

O to to! Cyklista już przeca jest, sam jednego mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...