Skocz do zawartości

Co chcemy na naszych Znaczkach? Subaru Badge Of Ownership.


BelegUS

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Dzięki. A czy przed odbiorem znaczków u Dealera (jakkolwiek by to nie brzmiało B) ) powinienem się jakoś anonsować/zamawiać, czy są dostępne od ręki?

Ja przy okazji przeglądu w aso zamówiłem znaczki bo nie mieli takich jakie chciałem, mieli oddzwonić jak bedą do odbioru i... minęło już kilka miesięcy.

Chyba muszę do nich zadzwonić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kambol - Trzeba podjechać do dealera, złożyć zamówienie na zestaw. Pracownik sprawdzi czy do VIN samochodu nie były jeszcze zamawiane i jeżeli nie to złoży zamówienie w centrali. Dealer powinien poinformować o tym że znaczki są gotowe do odbioru.

 

@Primi - w którym ASO były znaczki zamawiane i jeżeli to możłiwe prosze informację na PRIV który z pracowników obsdługiwał zamówienie.

 

Pozdrawiam.

Rafał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy okazji przeglądu w aso zamówiłem znaczki bo nie mieli takich jakie chciałem, mieli oddzwonić jak bedą do odbioru i... minęło już kilka miesięcy. Chyba muszę do nich zadzwonić

ja zamówiłem w ASO przy okazji wizyty, znaczki były po paru dniach. Chyba o Twoich ktoś zapomniał...

Edytowane przez piotrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kambol - Trzeba podjechać do dealera, złożyć zamówienie na zestaw. Pracownik sprawdzi czy do VIN samochodu nie były jeszcze zamawiane i jeżeli nie to złoży zamówienie w centrali. Dealer powinien poinformować o tym że znaczki są gotowe do odbioru.

 

@Primi - w którym ASO były znaczki zamawiane i jeżeli to możłiwe prosze informację na PRIV który z pracowników obsdługiwał zamówienie.

 

Pozdrawiam.

Rafał.

fido2001 zamawiałem w aso Zdanowicz.

Nie pamietam, który pracownik, zamowienie złożone przy okazji przeglądu 15 tys - 05.08.2015 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Kambol - Trzeba podjechać do dealera, złożyć zamówienie na zestaw. Pracownik sprawdzi czy do VIN samochodu nie były jeszcze zamawiane i jeżeli nie to złoży zamówienie w centrali. Dealer powinien poinformować o tym że znaczki są gotowe do odbioru.

 

@Primi - w którym ASO były znaczki zamawiane i jeżeli to możłiwe prosze informację na PRIV który z pracowników obsdługiwał zamówienie.

 

Pozdrawiam.

Rafał.

fido2001 zamawiałem w aso Zdanowicz.

Nie pamietam, który pracownik, zamowienie złożone przy okazji przeglądu 15 tys - 05.08.2015 :)

:-D :-D

Trochę wyrozumiałości

Naklejki? 5 m-cy?

To pikuś. :-D

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Szanowne Koleżeństwo :)

 

Małymi kroczkami zbliżają się do nas święta - cóż, taki okres, święta za świętami ;) Jedno z ważniejszych świąt wypada 6 grudnia :) W związku z tym starym indiańskim świętem wpadam tutaj z małą niespodziewanką. Ano mam zaszczyt ogłosić konkurs, a właściwie głosowanie na nowy znaczek w naszej kolekcji. Symbol, na który zagłosuje najwięcej osób zostanie włączony do stałej produkcji. Głosować można od dnia dzisiejszego do 11 listopada 2016 roku (mniej więcej miesiąc). Głosujemy analogicznie jak poprzednio - PW z propozycją do mnie :)

 

Pozdrawiam.

Rafał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...