Skocz do zawartości

Co chcemy na naszych Znaczkach? Subaru Badge Of Ownership.


BelegUS

Rekomendowane odpowiedzi

@@fido2001, a jest szansa na nowe znaczki? Na tej stronie są 3 nowe pomysły :)

 

 

Dzisiaj doszła do mnie przesyłka, bardzo dziękuję :)

Teraz muszę umyć OBKa :mrgreen:

Jest szansa na nowe znaczki. Otwieram drogę głosowania. Macie czas do końca stycznia, aby nadsyłać swoje propozycje nowych znaczków.

Propozycje wysyłajcie tak jak przy zamówieniach, na priv do @fido2001, który zbierze głosy i z nadesłanych propozycji te z największą ilością zostaną wyprodukowane. 

Wstępnie 2-3 nowe rodzaje małych znaczków i 1-2 dużych. Od razu pytanie, czy ktoś potrzebuje więcej niż "moje 6 Subaru"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaję mnóstwo wiadomości z propozycjami... Zastanawiam się czy nie założyć osobnego tematu gdzie można było by zgłaszać i omawiać Wasze propozycje... Mnie osobiście brakuje kilku. Np. kontrolera do gier... zdecydowanie :P

 

Jak tylko zorientuję się jaka jest możliwość poszerzenia kolekcji i wyjdzie że jest sens to sam osobiście założę stosowny temat =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajnie jak by znalazła się odpowiednia ilość głosów na symbol "Game Pad" =D

Masz mój miecz :P

 

Też jestem za. I tak jak pisałem do fido również myślę, że przyjąłby się znaczek detailingu. 

Można pomysleć o jakimś znaczku forumowym. Świnka niestety nie przejdzie z wiadomych względów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaję mnóstwo wiadomości z propozycjami... Zastanawiam się czy nie założyć osobnego tematu gdzie można było by zgłaszać i omawiać Wasze propozycje... Mnie osobiście brakuje kilku. Np. kontrolera do gier... zdecydowanie

 

Jak tylko zorientuję się jaka jest możliwość poszerzenia kolekcji i wyjdzie że jest sens to sam osobiście założę stosowny temat =D

Koniecznie! Muszę mieć kontroler do gier, pada znaczy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak by znalazła się odpowiednia ilość głosów na symbol "Game Pad" =D

Muszę chyba w końcu naskrobać pw w sprawie darmowych znaczków, do tego zamówić jeszcze 2 komplet, bo akurat w stajni póki co 2 subaraczki :)

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...