Skocz do zawartości

Co chcemy na naszych Znaczkach? Subaru Badge Of Ownership.


BelegUS

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginalne są z USA, więc kilku można spokojnie się pozbyć (mało popularne w PL): Food & Wine; Antiquing, Golf, Maraton i Półmaraton (jeśli już to zamienić na KM), Military (?!), Rak piersi (?!!!)

W ich miejsce jakieś bardziej popularne: Piwo, Plaża, Siatkówka, Ikonka zegara z 'Boost', Świnka (kwestie prawne do załatwienia, wystarczy poszukać na liście obrazów zastrzeżonych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można spokojnie się pozbyć : Food & Wine

W ich miejsce bardziej popularne: Piwo

Nie, nie, nie ! Jak będziemy robić takie zamiany, to do niczego nie dojdziemy. Za chwilę pojawi się frakcja piw pszenicznych, lagerów, pilzenerów, porterów...które się podzielą na kolejne frakcje. Frakcja sommelierów, tych od win białych, czerwonych, różowych itd.

 

Akurat Food & Wine jest bardzo rozpoznawalnym i ciekawy motywem.

 

Plaża, Siatkówka

Proponuję od razu zgrupować: Siatkówka plażowa ;)

 

Zdecydowanie na tak, w mojej ocenie:

- Żaglówka

- Podróże (być może nawet jakiś odrębny wariant dla Subariady)

- Plejady

- Esteci

- Piłka nożna

- Muzyka

- Teatr/Balet/Kino (to jest jako Arts)

- Świniak (przydałby się)

- Gry (RPG i inne)

 

Pamiętajmy, że te ideogramy muszą być czytelne, rozpoznawalne - stąd wniosek nie może być ich zbyt dużo. Dla mnie szczerze mówiąc nawet część tych amerykańskich bez opisów jest niejasna.

Edytowane przez subleo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne są z USA, więc kilku można spokojnie się pozbyć (mało popularne w PL): Food & Wine; Antiquing, Golf, Maraton i Półmaraton (jeśli już to zamienić na KM), Military (?!), Rak piersi (?!!!)

W ich miejsce jakieś bardziej popularne: Piwo, Plaża, Siatkówka, Ikonka zegara z 'Boost', Świnka (kwestie prawne do załatwienia, wystarczy poszukać na liście obrazów zastrzeżonych)

A dlaczego nie Military? Ja jestem żołnierzem i to na pewno wyląduje na moim Subaraku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośnik, kolumna, nuta, ... - dla lubiących słuchać muzyki. Czapka kucharza, kucharz, sztućce, ... - dla lubiących pichcić. Sztanga, hantle, atlas, ... - dla hardcorowych koksów. Na sport zabraknie mi miejsca ... na klapie - może coś w stylu kół olimpijskich? :rolleyes: Bieganie, rower, rolki, narty, ... może coś w stylu " lubię aktywny wypoczynek" ? :rolleyes: I jeszcze jedno: STAR WARS :yahoo:

Edytowane przez Woszkowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...