Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

Mercedes nie buja? Namawiał, namawiał i namówił ;)

 

Kiedy jechałem właśnie z pakietem AMG to gość co ze mną jechał składał się jak scyzoryk żeby wytłumaczyć czemu jest tak "twardo" :biglol:  Dla mnie było normalnie ze wskazaniem na miękko ;)

 

 

Jak pisałem tak zrobiłem, miałem nowego Merca kombi na kilka dni i... yyyyyyyy jak będę miał 60 lat to będzie idealny. 

 

Faktycznie nie buja  ;)

 

post-698-0-94732500-1436517380_thumb.jpg

 

 

Naprawdę zacne auto, wygodne, dobrze zrobione, b. ładne, całkiem przestronne ale... chemii między nami nie było. 

 

Czekam na okazję testu nowego Jaga XE, bo podobno zacne auto. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na okazję testu nowego Jaga XE, bo podobno zacne auto. 

Miałem  przyjemność przejechać się takim autem -> XE w wersji 2.0 240km z automatem ZF  

Auto bardzo fajnie jedzie, układ kierowniczy bardzo ok, może trochę skrzynia nie jest jakaś super szybka, jak się dynamicznie jedzie - a w trybie sportowym znowu ciągnie silnik bardzo wysoko;

jakoś w bmw ten sam automat zrobił na mnie lepsze wrażenie - ale  to może wrażenie subiektywne po 20 min jazdy testowej - ciekawostka - z tego co zrozumiałem manual w tej wersji silnikowej (2.0 l 240km) jest opcją.

w środku trochę ciasno... ale w sumie przy takim aucie ma to mniejsze znaczenie, najważniejsze że jest klimat...  tylko ta cena...

Edytowane przez piotrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już była: nowa alfa giulia! W topowej wersji z silnikiem od ferrari, około 510 koni, natomiast silnik diesla w wersji top to konstrukcja maserati, około 350 koni!Niesamowicie piękna!

post-15637-0-67812300-1437408392_thumb.jpg

post-15637-0-34783000-1437408496_thumb.jpg

Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Widziałeś jego tył ? full.gif

 

no wlasnie. popieram.

ja rozumiem ze Subaru nie produkowalo ladnych aut z malymi wyjatkami, ale zeby Merc wypuscil takie cos ....

not my cup of tea - ale o gustach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mercedes nie buja? Namawiał, namawiał i namówił ;)

 

Kiedy jechałem właśnie z pakietem AMG to gość co ze mną jechał składał się jak scyzoryk żeby wytłumaczyć czemu jest tak "twardo" :biglol:  Dla mnie było normalnie ze wskazaniem na miękko ;)

 

 

Jak pisałem tak zrobiłem, miałem nowego Merca kombi na kilka dni i... yyyyyyyy jak będę miał 60 lat to będzie idealny. 

 

Faktycznie nie buja  ;)

 

attachicon.gif20150707_180157.jpg

 

 

Naprawdę zacne auto, wygodne, dobrze zrobione, b. ładne, całkiem przestronne ale... chemii między nami nie było. 

 

 

 

Piękna fura,dla mnie byłby idealny,tyle,że jeszcze trochę będę musiał na niego poczekać....znaczy parę latek,może faktycznie osiągnę 60-tkę  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@@stach1111, po FRV i Legacy oraz wydaniu córki za mąż, teraz czas na auto odpowiednie do kryzysu wieku średniego ;)

Nowy Mustang już niedługo w salonach ;)

Fajne bydle, trzeba jeszcze tylko przekonać żonę ze to fajny rodzinny samochód :D i cichy :D

 

Wytłumacz, że to takie Mondeo tylko z kucykiem  :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...