Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

Aaa,ok :) Jeśli wiedziałbyś,gdzie stoi taki porzucony to please please please... ;)

:huh:  :huh:  :huh:  :huh:  :huh:  :huh:  :huh:  :o  :o  :o  :o  :o  :o

Pegi,

No i dziś się pojawił więc daje cynk :(  :cry:

10955611_1595046094042477_55464061776295

Stoi w stolicy na Ochocie ;)

 

 

Ten samochód stoi pod blokiem moich bliskich znajomych. Kiedys na niego zwracałem uwagę, ale na 100% był jeżdżący - stał w różnych miejscach przy tej uliczce. Mogę spróbowac sie dowiedzieć czyje to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że leasing się skończył a i przebieg dochodzi do 200k zapadła decyzja wymiany Żonowozu. Kobieta myśli o A7 albo beemie 5 (f10) - jedno i drugie w z 3litrowym dyszlem. SUV-ów nie lubi (co dziwi, bo przeważnie niewiasty lubią)...Na decyzję jest jeszcze jakiś miesiąc, ewentualnie proszę o propozycje/uwagi etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno w Audi 3 L TDI jest strasznie denerwujace jezeli bez opcji Quattro. Starsznie czuc rwanie kierownicy przy przspieszaniu ... za duzo niutkow jak na FWD. jezeli naped na jedna os to RWD czyli BMW. Mi sie F10/F11 bardzo podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F10 z dyszlem rewelacja. Świetna skrzynia (po przesiadce z PDK nie będzie niemiłej niespodzianki), a z xDrive nie boi się ani deszczu ani śniegu. Prowadzenie bardzo przyjemne, precyzyjne, auto długo pozostaje neutralne, choć na długich łukach nadwozie trochę się przechyla. Wyposażenia i jakości wykonania nie komentuję, bo tu w obu samochodach jest bardzo dobrze. Z ciekawych obserwacji - inni uczestnicy ruchu widząc F10 w lusterku chętnie i bez zwłoki zjeżdżają na prawy pas, co nie zdarzało mi się w innych autach ;) Ale nie wiem czy spełni oczekiwania po Panamerze. Może 6 Gran Coupe? Będzie miało bardziej zbliżony charakter. Swoją drogą, jak Panamera przebieg blisko 200kkm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem kiedyś z gościem z niemieckiej drogówki autostradowej. Mówi, ze dziękuje szefostwu, ze wymieniła Audice tdi na F10, bo tamte ciagle sie psuły. A BMW łatwego życia nie maja, bo jak jest wezwanie to odpalają zimne, zapierdzielaja 250 na miejsce zdarzenia i tam od razu gaszą i nie czekają na schłodzenie turbo czy cos podobnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F10 z dyszlem rewelacja. Świetna skrzynia (po przesiadce z PDK nie będzie niemiłej niespodzianki), a z xDrive nie boi się ani deszczu ani śniegu. Prowadzenie bardzo przyjemne, precyzyjne, auto długo pozostaje neutralne, choć na długich łukach nadwozie trochę się przechyla. Wyposażenia i jakości wykonania nie komentuję, bo tu w obu samochodach jest bardzo dobrze. Z ciekawych obserwacji - inni uczestnicy ruchu widząc F10 w lusterku chętnie i bez zwłoki zjeżdżają na prawy pas, co nie zdarzało mi się w innych autach ;) Ale nie wiem czy spełni oczekiwania po Panamerze. Może 6 Gran Coupe? Będzie miało bardziej zbliżony charakter. Swoją drogą, jak Panamera przebieg blisko 200kkm?

 

Panamera była kupiona jako auto 2 letnie, teraz Żona chcę nówkę. Mamy już kupca na porsche, z bardzo bliskiej rodziny swoją drogą, i tutaj trochę zagwozdka, czy po, jakby nie było, sporym już przebiegu prawie 200.000km nie zacznie się tam coś sypać, a wiadomo jakie są ceny napraw takiego samochodu, i żeby po prostu szwagier z tego powodu "nie przestał być rodziną"...Wiele razy słyszałem, że lepiej w rodzinie nie sprzedawać, choć z 2 strony samochodzik dotychczas totalnie bezawaryjny (tylko elementy eksploatacyjne), cały czas serwisowany rzetelnie przy Połczyńskiej...W sumie można by jeszcze jeździć, ale kobieta chce zmiany a i realia biznesowe temu sprzyjają. Ale kurcze chyba bardziej się skłania do Audika. Była na jazdach próbnych i bardziej fascynuje A7. Ja tam bym wolał 5..(albo właśnie Gran Coupe :D    a na pytanie dlaczego nie nowa Panamera - "bo 4S za droga a niższa to nie to" :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze Tesla...?

Tesla S, jest rewelacyjna! Piękna, niezwykle funkcjonalna w środku i jak trzeba, to przyspiesza chyba w 5 s do setki. Piszę tak jedynie na podstawie zdjęć i opisów. Mój Syn mnie nią zaraził
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 MATIC moment inicjalny 45/55 :)

 

Prócz tego system posiada centralny mechanizm rónicowy, a nie sprzęgiełko sterowane 'czipem'

Silnik montowany w jedynie słusznym ustawieniu a klasyczny automat w ustawieniu sport+ jest moim zdaniem lepszy od tego w bmw,mowie tak bo jeździłem, choć wiem że dla wielu skrzynia bmw jest najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...