Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

W salonach Mercedesa pojawiła się m.in. wersja C200 4 MATIC również w wersji kombi.Wersja podstawowa bardzo przyzwoicie wyposażona kosztuje od 154 tys. zł. ,rabaty chętnie dawane:) 4 MATIC moment inicjalny 45/55
 

 

Widzę, że wystarczy wyjechać na jakiś czas, a forum całkiem zMADOXowało. C 200 4MATIC w wersji wyposażenia ZGU (Zupełny Golec Uorkiestra) zaczyna się od 162.200,00 PLN.

 

http://www.mercedes-benz.pl/content/poland/mpc/mpc_poland_website/pl/home_mpc/passengercars/home/new_cars/models/c-class/s205/configurator/configurator_s205.html?tp_ccci=/dsc_pl/globalsessionid/DSC_pl3D2E67303F3F697FFF626F3106055000/dsc_locale/pl_PL/appId/DSC_pl/siteLocale/pl_PL/newConfiguration.jam1%3bjsessionid=000061KEtyHggnGkXoR2el7rtYX:186s73bi8%3fClassId=%26BaumusterId=2052431%26ClassGroupId=%26BodyId=

 

Przy okazji dowiedziałem się, że w Polsce można kupić za taaaką kasę auto bez najprostszego tempomatu.  :facepalm: . Myślałem, że takich aut już nie produkują. Normalnie kolonializm, polowanie na łosie ...

 

A te rabaty, to 25 czy 30%  :question:  Chyba Stachu nie dasz się przebić MadOxowi  :question:

:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W salonach Mercedesa pojawiła się m.in. wersja C200 4 MATIC również w wersji kombi.Wersja podstawowa bardzo przyzwoicie wyposażona kosztuje od 154 tys. zł. ,rabaty chętnie dawane:) 4 MATIC moment inicjalny 45/55
 

 

Widzę, że wystarczy wyjechać na jakiś czas, a forum całkiem zMADOXowało. C 200 4MATIC w wersji wyposażenia ZGU (Zupełny Golec Uorkiestra) zaczyna się od 162.200,00 PLN.

 

http://www.mercedes-benz.pl/content/poland/mpc/mpc_poland_website/pl/home_mpc/passengercars/home/new_cars/models/c-class/s205/configurator/configurator_s205.html?tp_ccci=/dsc_pl/globalsessionid/DSC_pl3D2E67303F3F697FFF626F3106055000/dsc_locale/pl_PL/appId/DSC_pl/siteLocale/pl_PL/newConfiguration.jam1%3bjsessionid=000061KEtyHggnGkXoR2el7rtYX:186s73bi8%3fClassId=%26BaumusterId=2052431%26ClassGroupId=%26BodyId=

 

Przy okazji dowiedziałem się, że w Polsce można kupić za taaaką kasę auto bez najprostszego tempomatu.  :facepalm: . Myślałem, że takich aut już nie produkują. Normalnie kolonializm, polowanie na łosie ...

 

A te rabaty, to 25 czy 30%  :question:  Chyba Stachu nie dasz się przebić MadOxowi  :question:

:biglol:

 

 

1.Nigdzie nie pisałem,że ta cena dotyczy kombi.Napisałem jedynie,że kombi jest również dostępne:)

  154 tys. kosztuje sedan,bardzo piękny swoją drogą nad którym się zastanawiam,najgorzej że czasem wożę worki z korą;)

2.Tempomat oczywiście jest w wyposażeniu podstawowym bez dopłaty:)

3.Moja dyskusja o zniżce w Mercedesie rozpoczęła się od propozycji 8% zaproponowanej przez sprzedającego :)

4.TTTM,i ja też nie mogłem początkowo w to wszystko uwierzyć,ale to prawda;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Widzę, że wystarczy wyjechać na jakiś czas, a forum całkiem zMADOXowało. C 200 4MATIC w wersji wyposażenia ZGU (Zupełny Golec Uorkiestra) zaczyna się od 162.200,00 PLN.

 

Z podstawowym wyposażeniem wyszło mi 199 272 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadziłeś teraz :biglol: Dla mnie to mini S klasa :wub:

Stachu, ja też mam słabość do Merców. Jednak do tego tyłu się przyczepię (w końcu to forum SIP :P;)  ). Wiesz, że te dwa wydechy w C klasie to atrapy? Prawdziwy wydech jest pod zderzakiem...

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nigdzie nie pisałem,że ta cena dotyczy kombi.Napisałem jedynie,że kombi jest również dostępne:)   154 tys. kosztuje sedan,bardzo piękny swoją drogą nad którym się zastanawiam,najgorzej że czasem wożę worki z korą 2.Tempomat oczywiście jest w wyposażeniu podstawowym bez dopłaty:) 3.Moja dyskusja o zniżce w Mercedesie rozpoczęła się od propozycji 8% zaproponowanej przez sprzedającego 4.TTTM,i ja też nie mogłem początkowo w to wszystko uwierzyć,ale to prawda;)

 

Gdyby na oficjalnej stronie SIP pojawiła się informacja: "w sprzedaży jest Forester XT, również w wersji Platinium. Wersja bardzo przyzwoicie wyposażona zaczyna się od 33,5k euro", to Dyrekcja mogłaby mieć z tego powodu poważne kłopoty. Uwierz mi na słowo.

 

W podstawowej wersji nie ma tempomatu. Ten "luksus"  :biglol:  kosztuje dokładnie 1414 zł.

http://www.mercedes-benz.pl/content/poland/mpc/mpc_poland_website/pl/home_mpc/passengercars/home/new_cars/models/c-class/s205/configurator/configurator_s205.html?tp_ccci=/dsc_pl/globalsessionid/DSC_pl3D2E67303F3F697FFF603A6906055000/dsc_locale/pl_PL/appId/DSC_pl/siteLocale/pl_PL/P3501ViewBean.jam1%3bjsessionid=0000gRq7sLLZNDVYPWa0UG6TeVY:186s73bi8#equipment_tag

 

Czy Ty myślisz, że ja bym nie łyknął GLK, gdyby nie te kosmiczne ceny PODSTAWOWEGO doposażenia?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ten_Typ_tak_ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten "luksus" :biglol: kosztuje dokładnie 1414 zł.

Można zrezygnować z pewnych gadżetów. W Forku nie ma regulacji podparcia lędźwi  za żadną kasę, a ludzie są zadowoleni z auta. Mercedes też ma swoje mocne strony - nie musi mieć większości z opcjonalnych gadżetów. Można coś wybrać z 'must have', i cena będzie akceptowalna.

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przesadziłeś teraz :biglol: Dla mnie to mini S klasa :wub:

. Wiesz, że te dwa wydechy w C klasie to atrapy? Prawdziwy wydech jest pod zderzakiem...

 

 

Kiedy pytałem o GLA 250 poinformowano mnie,że oba zakończenia są "gorące",nie chce mi się wierzyć że C200 ma inaczej.Do sprawdzenia....i do przeżycia jeśli by nie było :biglol:

 

TenTyp,niestety nie masz racji.W wersji o której rozmawiamy czyli C200 4MATIC oczywiście jest tempomat w standardzie :)

 

http://www.mercedes-benz.pl/content/poland/mpc/mpc_poland_website/pl/home_mpc/passengercars/home/new_cars/models/c-class/s205/configurator/configurator_s205.html?tp_ccci=/dsc_pl/globalsessionid/DSC_pl3D2E67303F3F697FFF66396606055000/dsc_locale/pl_PL/appId/DSC_pl/siteLocale/pl_PL/newConfiguration.jam1%3bjsessionid=0000osb_dvQK_wuLCpJ84Q-s7P1:186s73bi8%3fClassId=%26BaumusterId=2052431%26ClassGroupId=%26BodyId=#bill_tag

 

PS.sporo Cię nie było na Forum,też dostałeś chojną "nagrodę"? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli wersja bieda.

Idź i zrób jak inni piszą. Zamów, zapłać i się zdziwisz jaki to Mercedes będzie do odbioru ;)

 

 

Czyli zamówię to co napisane a dostanę bez kierownicy,nono ;)

W Tico tez jest kierownica, pewnie nawet podobna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyli wersja bieda.

Idź i zrób jak inni piszą. Zamów, zapłać i się zdziwisz jaki to Mercedes będzie do odbioru ;)

 

Czyli zamówię to co napisane a dostanę bez kierownicy,nono ;)

W Tico tez jest kierownica, pewnie nawet podobna ;)

 

 

Kierownica w nowej C klasie jest najlepszą/najładniejszą kierownicą jaką kiedykolwiek widziałem......no może ta z MpakietuBMW jej dorównuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

TenTyp,niestety nie masz racji.W wersji o której rozmawiamy czyli C200 4MATIC oczywiście jest tempomat w standardzie   http://www.mercedes-...odyId=#bill_tag   PS.sporo Cię nie było na Forum,też dostałeś chojną "nagrodę"?
 

 

Ja tam żadnego tempomatu nie widzę, natomiast gdy konfigurowałem wersję kombi, to konfigurator kazał mi dopłacić za tempomat 1414 złociszy. Każdy może sprawdzić.

 

A tak dla ciekawości - jaki ten merc kombi ma prześwit, bo na zdjęciu nie wygląda on zbyt ciekawie.

 

Nie, Stachu, nie dostałem żadnego banana. Sam sobie zrobiłem urlop. Trochę podróżowałem, bo po powrocie do Polski zima wydaje mi się jakaś dłuższa i bardziej dołująca, więc zawsze staram się na te 2-3 miesiące stąd wybyć, póki kasa jest. Jak się kasa skończy wpadnę w jakąś deprechę czy inny alkoholizm i założę odpowiedni wątek na offtopic, byście mnie wspierali duchowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

TenTyp,niestety nie masz racji.W wersji o której rozmawiamy czyli C200 4MATIC oczywiście jest tempomat w standardzie   http://www.mercedes-...odyId=#bill_tag   PS.sporo Cię nie było na Forum,też dostałeś chojną "nagrodę"?
 

 

Ja tam żadnego tempomatu nie widzę, natomiast gdy konfigurowałem wersję kombi, to konfigurator kazał mi dopłacić za tempomat 1414 złociszy. Każdy może sprawdzić.

 

 

 

Wejdź w zakładkę "moja C klasa" tam jest wymieniony tempomat w wyposażeniu standardowym.Być może w konfiguracji dokłada jakąś dodatkową formę tempomatu,nie mam pojęcia.

 

TenTyp,niestety nie masz racji.W wersji o której rozmawiamy czyli C200 4MATIC oczywiście jest tempomat w standardzie   http://www.mercedes-...odyId=#bill_tag   PS.sporo Cię nie było na Forum,też dostałeś chojną "nagrodę"?

 

A tak dla ciekawości - jaki ten merc kombi ma prześwit, bo na zdjęciu nie wygląda on zbyt ciekawie.

 

 

 

Nie wiem,ale jest coś takiego jak zdaje się airmatic,co podnosi i opuszcza zawiasy w zal od opcji,ale to już jest opcja za chyba ponad 6 tys, niestety.

Chyba wersje w pakietach też różnią się prześwitem,w mojej ocenie "na oko".Pakiet AMG obniża o 1,5 cm.

 

Nie, Stachu, nie dostałem żadnego banana. Sam sobie zrobiłem urlop. Trochę podróżowałem, bo po powrocie do Polski zima wydaje mi się jakaś dłuższa i bardziej dołująca, więc zawsze staram się na te 2-3 miesiące stąd wybyć, póki kasa jest. Jak się kasa skończy wpadnę w jakąś deprechę czy inny alkoholizm i założę odpowiedni wątek na offtopic, byście mnie wspierali duchowo.

 

 

A bo chyba Twój powrót splótł się z moim ;)

 

W razie czego nie zawahaj się zakładać ten wątek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...