Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.
Dziś dołączyłem do Waszego forum.

Mam zamiar wkrótce dołączyć do grona dumnych posiadaczy forestera I generacji po czym wprowadzać powolutku w życie pewien projekt.
Chętnie skorzystam z rad i wskazówek zarówno przy zakupie jak i w kwestii rozwiązań związanych z tymże projektem.
Ale wszystko po kolei. Na początek lecę do sekcji 'zakup kontrolowany'. Tam powiem coś więcej. Do zobaczenia na miejscu, mam nadzieję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam wszystkich fanów subaru. Pomimo jazdy kilkoma  innymi markami, już od dłuższego czasu przymierzałem się do klasycznego subaru. Od pewnego czasu jestem szczęśliwym posiadaczem Legacy H6 z 2004 roku. Liczę na wsparcie techniczne, wymianę poglądów i miłe towarzystwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum :)

Mam na imię Krzysiek i wraz z moją żoną dołączyliśmy pod koniec czerwca do rodziny Subaru z czego niezmiernie się cieszymy :D

Nasz pojazd to Forester eBoxer - jak na załączonym obrazku...

 

Forek.jpg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem Przemek i od 1986 roku jestem Subarucholikiem , byłem abstynentem ale nałóg jest silniejszy ode mnie i znowu mam Subaru.

Wszystko zaczęło się w Czerwcu 1986 roku kiedy mój tata przyjechał z Rajchu właśnie Subaru Leone Turismo  4WD widoczne na awatarze. 

 

Zajmuje sie motoryzacją od ponad 20 lat i zawsze towarzyszyło mi Subaru, miałem różne marki nawet te super sportowe jak Porsche jednak w jakiś sposób zawsze wracam do Subaru. 

 

To jest mój Forek XT z 2014 roku z przebiegiem 89 tys. 

 

 

 

IMG_3386.jpeg

IMG_3383.jpeg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim celowniku zakup w końcu po latach wymarzonego STI :) Zamierzam to zrobić jeszcze w tym miesiącu stąd już zarejstrowałem się na forum. Licze na duzo wiedzy i porad  ;) 

Przy okazji to od razu szukam ( nie umiem sie jeszcze poruszac po tym forum ) gdzie można zapytać/ w jakim dziale o polecane opony do tej maszyny ? :)

 

Pozdrawiam Wszystkich

Tomek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po maździe 626 coupe  i lancii kappie -nie wspomnę o 126p - przyszedł czas na, coś "wyższego",  forestera. Trochę sfatygowany w USA, przyjechał do Polski i kupiłem. Jak to amerykaniec  4x4, 2.5i , automat , dobry wybór czy nie ...... podoba mi się. Jeździ się ciekawie, świeci w środku ładnie ( licznik wymieniony na - z kolorowym wyświetlaczem) . Aha,  wygłuszam bagażnik. Na  kolejne "gadzety" - domykanie ,elektryczna klapa, zdalne odpalanie, cb i zobaczę co tam jeszcze się da -przyjdzie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...