Jump to content
MacGregor

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

43 minuty temu, rafal60 napisał:

Siemka. Rafał, poluje na legacy :)

Cześć Rafał :) 

Siema wszystkim pozostałym świeżynkom!

Edited by rosaskc

Witam serdecznie grono forumowiczów. Jestem Tomek od niedzieli posiadacz dwu litrowego Forestera z 2005 roku

Wysłane z mojego H4113 przy użyciu Tapatalka

Witam serdecznie, na forum konto mam od dłuższego czasu. Co parę miesięcy przychodzi mi myśl o zakupie Subaru jako zamiennik na zimę mojej MX5. Na razie głównie czytam i chłonę wiedzę, kto wie może w końcu kiedyś coś kupię....

Witam wszystkich, wożę się Foresterem 2.0X z 2004, czeka mnie przy nim trochę pracy więc bardzo liczę na pomoc forum.

Edited by tomaslaw
  • Like 1

Witam wszystkich użytkowników forum Subaru. Od dłuższego czasu jestem stałym czytelnikiem - w końcu przyszedł czas na wymianę samochodu... Zastanawiam się pomiędzy Foresterem i Outbackiem, dojrzewam do tej decyzji.

Siema!

Już troszkę czytam i korzystam z tego forum, udało się kupić wymarzone autko, to i przywitać by się wypadało..

Z tej strony zmotoryzowany Rafał :biglol: południe Dolnego śląska to moje rejony. (Do Jodłownika czy Kamionek, gdzie odbywały się wiele lat temu słynne rajdy mam rzut beretem.. - Jestem pewien, że wielu z was je kojarzy? Dajcie znać ;) ), lecz aktualnie z powodu rozwoju swojej kariery siedzę we Wrocławiu :)

Tak więc cześć wam, z moją niebieską strzałą przesyłamy wszystkim pozdrowienia! :D

Do zobaczenia na drogach ;)

IMG_20200203_154852.jpg

Edited by Rafcio
  • Like 1
  • Upvote 1

Witam forumowiczów. Mam nadzieję, że jeszcze w tym miesiącu stanę się posiadaczem swojego pierwszego Subaru. Poszukiwany Forester SF/SG w automacie. Pozdrawiam. 

Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Subaryn. Jestem Krzysiek i od kilku dni jestem jestem właścicielem Justy MK1 85r. 

Witam wszystkich. Od dłuższego czasu przeglądam forum, więc nadszedł czas żeby się przewitać.

Pozdrawiam Konrad. 

• Like 1

Witam wszystkich. W 2019 zakupiłem Bloba n/a na dojazd do pracy. Jako że od zawsze VW towarzyszył mojej rodzinie, na pierwszy strzał miała to być jakaś polóweczka albo fabia. Na dłuższe trasy i dojazd Żony do pracy mam (jeszcze :p) Jette '07.. Ale do rzeczy. Postawiłem na Bloba z ciekawości... No i to był strzał w dyche! Jak uda się przekonać Żonę do sprzedaży Jetty, kolejny będzie Forester II. :) Dlatego też pragnę uczestniczyć, służyć pomocą i tej że poszukiwać na tym forum.

Pozdrawiam, Michał. 

• Upvote 1

Pozdrawiam wszystkich, od dwóch tygodni posiadam SUBARU Forester SJ z USA 2.5, wcześniej przez 5 lat SUBARU Forester SH także 2.5 USA. Od czasu do czasu przeglądam forum, ale za mało wiem, żeby komuś pomagać :)

Witam wszystkich użytkowników forum :) 

IMG_20200126_132451_1.jpg

• Upvote 1

Cześć wszystkim! Od jakiegoś czasu intensywnie czytam forum i powoli dojrzewam do zakupu mojego pierwszego Subaru. Na razie waham się jeszcze między Foresterem a Outbackiem:)

Witam Świeżynki na The Forum :)

Serdecznie witam i pozdrawiam

Melduje się nowy "ołner"  Forka XT '15

Zagorzały hondziarz po przesiadce na Subaraka :-b

Co prawda nie jest to STI o którym kiedyś nie śniłem nawet marzyć /wpadł ATR'98 którego poganiam cały czas/,

ale człowiek jednak nie młodnieje...

...no i padło na suwika /no ale nie pierwszego lepszego/

Pzdr.

Maciej vel. N-rique

Witam serdecznie :)

Pasja do motoryzacji skierowała mnie w Wasze kręgi. Mam nadzieję, że uzyskam tutaj trochę porad i wskazówek :)

Cześć,

Bartek, przesiadka tydzień temu z podłubanej EP3 Type-R do Forka,

2005, 2.5 XT, srebrna seria, jeszcze ;)

Witam wszystkich serdecznie,

Od tygodnia jestem bardzo szczęśliwym posiadaczem Forestera SH, 2.5 XT, 2008 rok :yahoo:

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie ;)

Michał,

witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Od 4 dni XV w rodzinie, do tej pory Hondy ( Jazz - mnie nie zawiodły, mam nadzieję że z Subaru będzie podobnie :-) ).

Pozdrawiam,

Duuuużo Zdrowia dla Wszystkich

Witam wszystkich. Od 3 tygodni czrne xt 2006.  Do zo na szosie.

Edited by malin08

Witam wszystkich pasjonatów i zwykłych użytkowników. Marcin

Edited by MiecioXT

Witam Szanowne Grono.

Mojego drugiego Forestera kupiłem w czerwcu 2019 roku, co było do zrobienia zrobiłem.

Auto wyglada jak to ja uważam co najmniej przyzwoicie. Dla mnie to najpiękniejsze auto na świecie:)

Na tablice polowałem, mam nadzieję że przyniosą dużo szczęścia.

W niedzielę przeczytałem cały wątek zlotu plejad 2019... do tej pory jestem najarany, mam nadzieję, że w 3 turze będzie jeszcze miejsce dla mojego Subaraka.

Pozdrawiam

IMG_9958.jpeg

Edited by pianchi
  • Upvote 1

Cześć wszystkim:) od jakiegoś czasu myślę o zakupie Subaru i dlatego zarejestrowałem się na tym  forum . Żeby zgłębić wiedzę na temat tych aut . Pozdrawiam wszystkich:)

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Dowiedziałem się bardzo dużo czytając Wasze opinie i doświadczenia z użytkowania Subarek. Niedługo przedstawię swojego Forka w odpowiednim dziale. Pozdrowienia z Nowego Sącza.