Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

 

Już troszkę czytam i korzystam z tego forum, udało się kupić wymarzone autko, to i przywitać by się wypadało..

Z tej strony zmotoryzowany Rafał :biglol: południe Dolnego śląska to moje rejony. (Do Jodłownika czy Kamionek, gdzie odbywały się wiele lat temu słynne rajdy mam rzut beretem.. - Jestem pewien, że wielu z was je kojarzy? Dajcie znać ;) ), lecz aktualnie z powodu rozwoju swojej kariery siedzę we Wrocławiu :)

Tak więc cześć wam, z moją niebieską strzałą przesyłamy wszystkim pozdrowienia! :D

 

Do zobaczenia na drogach ;)

IMG_20200203_154852.jpg

Edytowane przez Rafcio
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. W 2019 zakupiłem Bloba n/a na dojazd do pracy. Jako że od zawsze VW towarzyszył mojej rodzinie, na pierwszy strzał miała to być jakaś polóweczka albo fabia. Na dłuższe trasy i dojazd Żony do pracy mam (jeszcze :p) Jette '07.. Ale do rzeczy. Postawiłem na Bloba z ciekawości... No i to był strzał w dyche! Jak uda się przekonać Żonę do sprzedaży Jetty, kolejny będzie Forester II. :) Dlatego też pragnę uczestniczyć, służyć pomocą i tej że poszukiwać na tym forum.

Pozdrawiam, Michał. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam i pozdrawiam

 

Melduje się nowy "ołner"  Forka XT '15

Zagorzały hondziarz po przesiadce na Subaraka :-b

Co prawda nie jest to STI o którym kiedyś nie śniłem nawet marzyć /wpadł ATR'98 którego poganiam cały czas/,

ale człowiek jednak nie młodnieje...

...no i padło na suwika /no ale nie pierwszego lepszego/

 

Pzdr.

Maciej vel. N-rique

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Grono.

Mojego drugiego Forestera kupiłem w czerwcu 2019 roku, co było do zrobienia zrobiłem.

Auto wyglada jak to ja uważam co najmniej przyzwoicie. Dla mnie to najpiękniejsze auto na świecie:)

Na tablice polowałem, mam nadzieję że przyniosą dużo szczęścia.

W niedzielę przeczytałem cały wątek zlotu plejad 2019... do tej pory jestem najarany, mam nadzieję, że w 3 turze będzie jeszcze miejsce dla mojego Subaraka.

Pozdrawiam

IMG_9958.jpeg

Edytowane przez pianchi
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Dowiedziałem się bardzo dużo czytając Wasze opinie i doświadczenia z użytkowania Subarek. Niedługo przedstawię swojego Forka w odpowiednim dziale. Pozdrowienia z Nowego Sącza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...