Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Basia_Maciej napisał:

Cześć, witam wszystkich Subaromaniaków!

Od 10 lat jeździmy Subarkami.

Do tej pory nie ujawnialiśmy się na szacownym forum.

Pozdrawiamy

Basia i Maciej

 

P.S. Nasz następny post niestety nie będzie pewnie fajny....

Masz rozdwojenie jaźni? 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Infra napisał:

a na FB nie widziałaś kont "małżeńskich" jak ja to nazywam :D niektórzy bardzo się wczuwają w traktowaniu siebie jako jedno ciało hihihi

Na tym forum jest to niezgodne z regulaminem :P

 

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Infra napisał:

a na FB nie widziałaś kont "małżeńskich" jak ja to nazywam :D niektórzy bardzo się wczuwają w traktowaniu siebie jako jedno ciało hihihi

 

Daj Pan spokój jedno wspólne łóżko wystarczy :biglol:. Zaczyna się od wspólnego konta na FB, później wspólny samochód a jako wisienka na torcie wspólne konto :biglol:.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jestem Bartosz, rejestracji dokonałem w jednym celu, mianowicie zamierzam zostać posiadaczem samochodu marki Subaru, a konkretnie modelu Legacy IV generacji. Jeżeli fundusze pozwolą to może V. Licze na pomoc doświadczonych forumowiczów. Pozdrawiam B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, witam wszystkich. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem WRX, na który od dawna miałem ochotę. Muszę się przy okazji nieco pochwalić - udało mi się mianowicie, oczywiście moim zdaniem, wyszukać prawdziwą "perełkę". Jestem drugim właścicielem, samochód był kupiony w salonie Emil Frey w Krakowie i jest, jak mówią młodzi, "full wypas". Ma np. elektryczny szyberdach, tapicerkę skórzaną, cztery poduszki i cztery kurtyny powietrzne i mnóstwo innych pożytecznych dodatków, silnik ma moc 265 kM i 343 Nm, do tego jest sedanem w kolorze czarnej perły, bardzo rzadko spotykanym w tej wersji silnikowej i wyposażeniu. Jest w idealnym stanie technicznym i wizualnym, ma wysoki spojler od STI.

I na koniec wisienka na torcie: jest to jedyny taki egzemplarz w Polsce, jeśli chodzi o kolor, wyposażenie i wygląd zewnętrzny (może jest jeszcze jakiś ściągnięty z zagranicy, ale nie podejrzewam) :). Co do rocznika - załączam zdjęcia, fani będą wiedzieli co i jak.

Pozdrawiam forumowiczów.

SDW.jpg

subarubok.jpg

spojlerjpg.jpg

  • Super! 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!
Kilka lat temu, dosyć przypadkowo, trafił w moje ręce Forester z wypożyczalni. Pewność siebie jaką dawał w połączeniu z dzielnością na trudnych drogach zaowocowała tym, że obecnie cieszę się własnym Outbackiem.

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, KajetanK napisał:

Cześć Wszystkim, myślałem co napisać jako Świeżak, ale chyba nic nie przebije małżeńskiego wpisu powyżej.

Pozdrawiam

Kajetan K? Może nie małżeńskie, ale po prostu wspólne konto macie z Maciejem Szczepaniakiem??? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...