Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, 

Jestem Patryk, zwanym Haczym :D Mam wielka nadzieje ze za niedlugo dolacze do szczesliwych posiadaczy Forester (aktualnie szukam 2.0 Turbo) Jezdzilem przez 10 min takim znajomego i wtedy spadly mi klapki z oczow, doznalem olsnienia, uwierzylem w Boga Subaru itd. :D Wiecie, Shut up and take my money :D Mam nadzieje, ze zaniedlugo do zobaczenia na drodze:)

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć wszystkim,

 

tu kolejna nowa świeżynka :upside-down-face_1f643-small:

Od paru miesięcy usiłuję zmienić samochód - i marnie mi to idzie, bo nie mogę się na nic zdecydować i podjąć jakiejś decyzji

Mam dwa warunki - ma być 4x4, no i benzyna
i określony budżet is the limit

 

I wczoraj olśniło mnie, że to będzie Outback 3 gen. :)

Więc nie dość, że nowa jestem na forum, to i w samym jego temacie też  

Jakby ktoś mógł ze mną pogadać w temacie planowanego przeze mnie zakupu, to byłoby super B)

Wkręcam się temat :wub:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2020 o 15:07, MisiekS napisał:

Dzień dobry. Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie wrx sti i postanowiłem poczytać i zapytać użytkowników o opinię ;). Czy pewny wrx sti, rok 2015, doinwestowany, 400 koni za 73 tysiące to opłacalny sprzęt? Stracę dużo na nim po roku?

Bardzo tanio jak na to co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Elis napisał:

Outback 3 gen. 

Jeździłam takim kilkanaście lat, niedawno sprzedałam. W sumie prawie 300 tys. km nim zrobiłam, będziesz zadowolona ;)

 

 

Witam wszystkie Świeżynki na The Forum :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aga napisał:

Jeździłam takim kilkanaście lat, niedawno sprzedałam. W sumie prawie 300 tys. km nim zrobiłam, będziesz zadowolona ;)

 

 

Witam wszystkie Świeżynki na The Forum :)

Dzięki Aga za info i powitanie :)

Miałaś z nim jakieś problemy?

 

 

A teraz jakim się bujasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Elis napisał:

 

Cześć wszystkim,

 

tu kolejna nowa świeżynka :upside-down-face_1f643-small:

Od paru miesięcy usiłuję zmienić samochód - i marnie mi to idzie, bo nie mogę się na nic zdecydować i podjąć jakiejś decyzji

Mam dwa warunki - ma być 4x4, no i benzyna
i określony budżet is the limit

 

I wczoraj olśniło mnie, że to będzie Outback 3 gen. :)

Więc nie dość, że nowa jestem na forum, to i w samym jego temacie też  

Jakby ktoś mógł ze mną pogadać w temacie planowanego przeze mnie zakupu, to byłoby super B)

Wkręcam się temat :wub:

Bierz Forka, ultimate Subaru łączący zalety Imprezy, Outbacka i Legacy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Infra napisał:

Bierz Forka, ultimate Subaru łączący zalety Imprezy, Outbacka i Legacy :D

też się nad nim zastanawiałam, ale ostatnio włączył mi się zapomniany duch wagabundy i chcę pojeździć na dłuższe i krótsze wyprawy w naturę, więc ważne jest dla mnie, żebym mogła się w nim spontanicznie przespać, a że do najniższych osób nie należę, bo mierzę 177 cm, to wybór padł na OTB.

 

Choć Forki piękneeeee :wub:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Elis napisał:

też się nad nim zastanawiałam, ale ostatnio włączył mi się zapomniany duch wagabundy i chcę pojeździć na dłuższe i krótsze wyprawy w naturę, więc ważne jest dla mnie, żebym mogła się w nim spontanicznie przespać, a że do najniższych osób nie należę, bo mierzę 177 cm, to wybór padł na OTB.

 

Choć Forki piękneeeee :wub:

Polecam forestera eboxera:) jestem bardzo zadowolony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Elis napisał:

Miałaś z nim jakieś problemy?

Za dużo, by o tym pisać, ale to auto to było podobno potwierdzenie reguły ;) niemniej, jak już ogarnęłam problemy z silnikiem, było normalnie, jak na Subaru :)

Do jazdy w teren polecam Ci manualną skrzynię, z reduktorem, takie coś mają OBKi z silnikiem 2.5. Takiego miałam właśnie.

 

43 minuty temu, Elis napisał:

A teraz jakim się bujasz?

Forester SJ XT :)

 

21 minut temu, Elis napisał:

też się nad nim zastanawiałam, ale ostatnio włączył mi się zapomniany duch wagabundy i chcę pojeździć na dłuższe i krótsze wyprawy w naturę, więc ważne jest dla mnie, żebym mogła się w nim spontanicznie przespać, a że do najniższych osób nie należę, bo mierzę 177 cm, to wybór padł na OTB.

W OBK da się spać, ja spałam wielokrotnie. Mam 174 cm wzrostu, więc powinnaś się w nim zmieścić, na styk ale dasz radę się wyspać ;)

 

22 minuty temu, Elis napisał:

Choć Forki piękneeeee 

Piękny Forester to oksymoron :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Elis. :)

Outback to świetny wybór i zdecydowanie wygodniejszy na dalekie trasy autostradowe a na leśnych i polnych drogach radzi sobie niemal tak samo dobrze jak Forester. W OBK IV spałem we dwoje kilkukrotnie całkiem wygodnie (ten sam wzrost). Bagaż przekładałem na przednie fotele, rozwijałem z tylu maty samopompujące i spanie prawie jak w kamperze ;), szyberdach i Webasto zdecydowanie poprawia komfort spania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Miło mi jest Was powitać. Planuję zakup Imprezy GH, najprawdopodobniej z silnikiem 2.0 benzyna, który prawdopodobnie zagazuję. Myślałem o dieslu 2.0 ale przeanalizowanie stukilkunastu stron na temat prawdopodobieństwa jego awarii ostudziło mój zapał. 

Od kilkunastu lat jeżdżę tylko japońskimi samochodami, dawniej byłem aktywnym hondziarzem, teraz od 4 lat jeżdżę Mazdą 3 BK 1.6 bezn., ale potrzebuje mocniejszego auta m.in. na trasy i przyszedł czas na zmianę. Priorytetem jest dobre prowadzenie, bardzo dobra trakcja. 

Pewnie będę się w odpowiednim dziale w miarę upływu czasu zwracał z prośbą o informację o lanosie z ogłoszenia albo z prośbą o obejrzenie. 

Życzę każdemu frajdy z jazdy i bezawaryjności!

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A więc przyszedł czas podbić statystyki forum i nabić posta :)
Od jakiś 3 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem wrx, z czego od dwóch auto na warsztacie ;), a ja nocami po kilka godzin studiuje forum szukając odpowiedzi. Czytając wciąż te same wątki ;) Przyszedł więc czas się przywitać.

 

122397390_131194398746902_7482821440110148066_o.jpg

122548242_131194438746898_9150585554655744999_o.jpg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stean napisał:

A więc przyszedł czas podbić statystyki forum i nabić posta :)
Od jakiś 3 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem wrx, z czego od dwóch auto na warsztacie ;), a ja nocami po kilka godzin studiuje forum szukając odpowiedzi. Czytając wciąż te same wątki ;) Przyszedł więc czas się przywitać.

 

122397390_131194398746902_7482821440110148066_o.jpg

122548242_131194438746898_9150585554655744999_o.jpg

Witaj, świetny BUG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...