Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, witam!
W moje ręce trafiło pierwsze Subaru. Powoli zapoznaje się z Forkiem. Przed zakupem często korzystałem z waszych opinii, dlatego mając wreszcie swoje auto postanowiłem dołączyć do Was. Dzięki i pozdrawiam!
8F77B965-79BC-4C82-87A9-65B2F5F3979A.thumb.jpeg.5b5e00fd110f01064e83fd5cd251b058.jpeg
Ładna sztuka. Lubię ten kolor (•‿•). Witaj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich posiadaczy i miłośników marki spod znaku Plejad. Moje zainteresowanie to głównie silniki subaru, sam nie posiadam samochodu subaru, ale pomykam tu i tam pojazdem napędzanym  silnikiem subaru.

20180602_174214.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ponownie

Uznałem za stosowne przywitać się ponownie bo nie wiem dlaczego skasowało mi wszystkie posty (nie było ich na szczęscie dużo) :)

 

Od ponad trzech lat z powodzeniem uzytkuję Legacy III US, nabyte nota-bene poprzez to forum :)

 

Pozdrawiam serdecznie

Marcin

DSC_0104.JPG

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

 

Postanowiłem założyć tu konto , ponieważ rozglądam sie za Subaru Impreza GH 2.0 . Bedzie to mój pierwszy samochód i od razu chciałem dowiedziec sie jak najwięcej o tym samochodzie i poznać innych fanów motoryzacji.

 

Pozdrawiam

 

Kuba

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jacobchxth napisał:

Witam wszystkich !

 

Postanowiłem założyć tu konto , ponieważ rozglądam sie za Subaru Impreza GH 2.0 . Bedzie to mój pierwszy samochód i od razu chciałem dowiedziec sie jak najwięcej o tym samochodzie i poznać innych fanów motoryzacji.

 

Pozdrawiam

 

Kuba

 

Cześć Kuba, miałem takiego przez trzy lata, więc polecam lekturę:

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Zmiana marki, zmiana kraju pochodzenia samochodu(ów)... Celuję w Volvo ale chętniej w Subaru. Jakoś to nie idzie. A to tłoki klepią, a to wiskoza padnięta, a to rdza... Nie poddaję się i postanowiłem spróbować szukać pomocy, czy wsparcia u tych co mieli, mają. Bo wiecie więcej, a ja póki co jedynie zgaduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem wszystkim forumowiczom, do zeszłego roku impreza 2.0 która i tak została w rodzinie a od wczoraj leśnik 2.5 XT :)

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Do zobaczenia w trasie. 

pozdrawiam,

Tomek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Zarejestrowałem się na tym forum, ponieważ planuję kupno pierwszego Subaru , a dokładniej Forestera SG 2003-2005 2.0 125km . Dlaczego Forester ? Po 1. już dawno wpadł mi w oko i od wtedy nic się nie zmieniło :) Po 2. dużo wędkuje i potrzebuję auta z napędami, którym będę wodował łódkę i nie martwił się czy wyciągnę ją z wody. 

Planuję wstawić LPG , lub już kupić z zamontowaną instalacją - więc chyba 2.0 125 km wydaje się najrozsądniejszy. 

Myślę , że za ok. miesiąc będę dysponował budżetem pozwalającym mi na nabycie takiego Forestera i zaczną się poszukiwania . A póki co poszerzę jeszcze wiedzę czytając to forum :)

Pozdrowienia z Olsztyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim!
Od dawna jestem zafascynowany Subaru, a prawie równo rok temu zacząłem mocno o nich czytać na tym forum. Dzięki wiedzy, jaką się tutaj podzieliliście, udało mi się kupić idealnego dla mnie Outbacka. Tymczasem dopasowuję go pod swoje rowerowo-turystyczne wypady poza Wrocław. Autko kupione od kogoś z forum - niestety nie znam jego nicku. Mam nadzieję, że posłuży mi dzielnie przez długie lata. :)

Edit. Wkrótce wrzucę lepsze zdjęcie. Te zrobiłem kilka dni temu na szybko.

Pozdrawiam,
Patryk

 

mniejsze.jpg

Edytowane przez halvaekiu
Zmiana formatu zdjęcia z .png na .jpg
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cześć dzień dobry

Jestem tu nowy jak pewnie widac i to pierwsze forum w jakim kiedykolwiek jestem, taka moja rozkmina bo jak na razie nie ogarniam:D 

Stałem sie posiadaczem Legacy IV i zadawala fakt posiadania japońską motoryzację. Wcześniej jednak siedziałem we francuskich pojazdach 

i niestety trzeba przyznac że wszystko ma swoje plusy i minusy. Jazda Subarką jest przyjmna i sprawia niezłą frajdea Francuzem tylko przyjemną jazdą:biglol:hahaha  

Póki co życzę wszystkim wszystkiego dobrego:)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...