Jump to content

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

• Replies 20k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie,   Tak jak Saint miałem przerwę od Subaru - jakieś 7lat się tłukłem kombi w dyszlu Ale w końcu nadszedł ten moment i  w końcu jest STI Pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków

Siema! Jestem Kinga, mam 24 lata, jestem fanką Subaru, posiadam Imprezkę 2.0 wolnossącą w kombi, pozdrawiam ze Śląska  

Witam wszystkich forumowiczów. Po bardzo długich podchodach, przeczytaniu od deski do deski wszystkich postów dotyczących Imprezy i XV (dzięki Wam wsiadając do samochodu podczas jazdy testowej, czułem

Posted Images

7 minut temu, TomoS napisał:

Dzień dobry. 

Miałem dzisiaj testową jazdę Foresterem...i postanowiłem się zarejestrować...

:)

Dzień dobry. Kiedy odbiór? :mrgreen:

10 godzin temu, Piotr Goliński napisał:

Witam, od 2 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Subaru xv e boxer. Pozdrawiam wszystkich Subaromaniakow. :)

Ile realnie pali XV e-boxer?

6 godzin temu, Grzesiek89 napisał:

Ile realnie pali XV e-boxer?

Witam, zrobiłem 6000 km, normalna jazda, do 2000 docieranie 30% miasto 50% drogi lokalne 20 % szybkiego ruchu. Spalanie, średnie ze wszystkich tankowań, to 6.33 litra :)

4 minuty temu, Piotr Goliński napisał:

Najniższe z trasy 700 km. 5.63. Najwyższe 7.36,ale to było drugie tankowanie po odbiorze z Salonu. Pozostałe tankowania, wszystkie poniżej 7 :)

No to nie jest złe choć mogło by być lepiej poniżej 5 w stosunku do większego forestera, bo mój forester e-boxer mi pali średnio 7-7,5l, miasto 80%, poza  miastem 20%. Najmniej to było 5.8l na trasie 300 km drogi krajowe i miasta.

Tak jeszcze zapytam dlaczego XV a nie Forester , cenowo forester jest nie wiele droższy a dużo większy.

5 godzin temu, Grzesiek89 napisał:

No to nie jest złe choć mogło by być lepiej poniżej 5 w stosunku do większego forestera, bo mój forester e-boxer mi pali średnio 7-7,5l, miasto 80%, poza  miastem 20%. Najmniej to było 5.8l na trasie 300 km drogi krajowe i miasta.

Tak jeszcze zapytam dlaczego XV a nie Forester , cenowo forester jest nie wiele droższy a dużo większy.

Wyrosłem już z dużych aut :). Jeździmy w dwie osoby, w zupełność nam wystarczy :)

Godzinę temu, Piotr Goliński napisał:

Wreszcie, jakieś sensowne odpowiedzi, na temat e-boxer, bo ostatnio czytałem, że litr poniżej 15-tu :):)

Dział o tematyce e-boxer, użytkownicy dziela się swoimi doświadczeniami używania  e-boxerow.

Witam wszystkich!

Liczę na pomoc w odnalezieniu odpowiedniej Legatki, wertuję forum w poszukiwaniu ciekawych informacji.

Czy jest tu gdzieś jakiś dział temat z manualami? Opisami wersji / różnic? Poradnik kupującego?

Z góry dziękuję

Witam wszystkich. Od pol roku posiadam fotestera sg ktorego zawsze chcialem miec. Podnioslem go, zalozylem opony at i mam swietny funcar. Stwierdzilem ze skoro czytam wasze posty to sie przywitam, yo. 

• Like 2

Witam z krainy fjordów. Jeszcze bez Subaru, ale jest mocna przymiarka do OBK. Forum czytam od jakiegoś czasu, ale w którymś momencie będę chciał coś spytać, albo pobajdurzyć motoryzacyjnie. Chwilowo z racji braku "normalnego" auta, używam na codzień one-ten, ale mówiąc delikatnie, nie jest to optymalne rozwiązanie. 

Część, 

jestem posiadaczem Forka SF MY98 od trochę ponad dwóch lat i buga teraz też biorę pod uwagę na drugie auto :) wdzięczny samochód

Edited by araczka

No to tak, przywitać by się wypadało bo forum śledzę od dłuższego czasu ;)
Od lipca Legacy V 2.0 benzynka - na razie miłość z wzajemnością :)

Na Łódzkich spotach i drogach można mnie spotkać :)