Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, kristotfx99 napisał:

Grzesiek 89, uznałem, że nie będę sie odzywał dopóki nie będę miał nic mądrego do powiedzenia.

No to czekamy na same mądrości :mrgreen:

 

Witam Świeżynki :welcome: na The Forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Wprawdzie mój manager haseł upierał się, że na tym forum zarejestrowany jestem od jakiś 10 lat (wtedy właśnie kupiłem mojego Outbacka), ale ponieważ nick i hasło nie "wchodziło" (pewnie przez brak aktywności) zarejestrowałem się od nowa i niniejszym mówię Wszystkim Dzień Dobry :-) . Jestem właścicielem (w sumie zadowolonym) Outbacka 2.0D, któremu w zeszłym tygodniu "stuknęło" 400 tys na liczniku i powoli przygotowuję się mentalnie na zmianę samochodu. Mimo, że było to moje pierwsze Subaru, wykazuję już pewne oznaki uzależnienia ;-)  i stąd mój powrót na forum w poszukiwaniu odpowiedzi "co dalej ?" ;-)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.Obecnie jestem posiadaczem Lexusa IS 250 z 2007r i chcę się przesiąc na którąś generację imprezy GC lub GD ponieważ zawsze była moim marzeniem a obecnie robię bardzo mało km z racji pracy w domu i jest ku temu okazji by nie przejmować się spalaniem i pojeździć czymś co daje emocje :-)

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów bardzo serdecznie. Jeszcze nie jestem posiadaczem ale szukam dla partnerki imprezy GH 2.0 150 km w wersji sport. Czytam co się da od kilku dni i postanowiłem się zarejestrować, mi też chodzi po głowie legacy ale jeszcze nie czas, pierw Impreza :). Wszelkie uwagi czy sugestie mile widziane :) Pozdrawiam wszystkich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sawik napisał:

Dzień dobry w temacie subaru jestem totalnie świeży. Na dniach wybieram się (a przynajmniej mam taką nadzieję), po swoje pierwsze Subaru :)

Siemanko!

Widzę, że w Zakupie Kontrolowanym dodałeś odpowiedź. Wrzuć ogłoszenie auta, które Cię interesuje, to może coś podpowiemy na podstawie zdjęć i opisu. Dobrze by było, żebyś na pierwsze Subaru kupił dobry egzemplarz, co byś się nie zraził do marki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rosaskc napisał:

Siemanko!

Widzę, że w Zakupie Kontrolowanym dodałeś odpowiedź. Wrzuć ogłoszenie auta, które Cię interesuje, to może coś podpowiemy na podstawie zdjęć i opisu. Dobrze by było, żebyś na pierwsze Subaru kupił dobry egzemplarz, co byś się nie zraził do marki ;)

 Dzięki że odpisałeś;). Egzemplarz znalazłem w nietypowym miejscu bo Marketplace na zacnym portalu jakim jest Facebook... Wrzucę zdjęcia auta. Pisałem i rozmawiałem z właścicielem, mówi, że wszystko jest ok tylko progi trochę zżera i to byłoby do roboty. Wczoraj rozmawiałem z nim przez telefon to mówił, że oddaje auto do mechanika, żeby zrobić przednie zawieszenie bo coś zaczęło stukać.. 

received_687858981765838.jpeg

received_311320676650742.jpeg

received_288543468877423.jpeg

received_212585336825081.jpeg

Screenshot_20200811_122701_com.facebook.katana.jpg

Screenshot_20200811_122653_com.facebook.katana.jpg

Screenshot_20200811_122645_com.facebook.katana.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Aga napisał:

Witam Świeżynki na The Forum :)

 

Ja też! :faja:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aga napisał:

Ja to bym Cię powitała chętnie, gdybyś te oliwki przywiózł kiedyś :mrgreen: 

Będę próbował - a ponieważ chcę, to uda misie. 

Pytanie jest o termin. 

Powitania. 

:faja:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

witam serdecznie wszystkich Forumowiczów ;)

Jestem od dzisiaj na forum i poszukuję do celów prywatnych Subaru Forester najlepiej w wersji 2.0 XT w benzynie.

Ze względu na fakt, że jestem totalnie świeży w temacie, a Forek to jedno z marzeń motoryzacyjnych z lat młodzieńczych + posiadam działkę z trudnym dojazdem postanowiłem w końcu spełnić to marzenie ;)

 

Będę wdzięczny za wszelkie wsparcie, spostrzeżenia itp... w temacie ;)

 

Pozdrawiam i życzę dobrego tygodnia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...