Jump to content

Sawik

Nowy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Sawik

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Recent Profile Visitors

67 profile views
 1. Obie strony wyglądają podobnie. Nie wiem jak prowadzi się Subaru, bo to moje pierwsze auto tej marki, ale nie czuję różnic. Zawieszenie z tyłu jest do roboty, ale nikt mi nie ustawi na tym czymś geometrii. Sprzedający twierdził że w jego stronach przegląd jakoś przeszło. I takie coś nie powstaje w rok - między przeglądami , więc użyje tego argumentu jutro w trakcie rozmowy - dzięki za wskazówkę. Tak, zdjęcie robiłem telefonem.
 2. Ja po rozmowie z prawnikiem jutro zadzwonię do gościa. Jeśli będzie chciał się sądzić to sprawdzę w tym aucie wszystko... Szkoda mi auta, bo to moje pierwsze Subaru i chyba ostatnie.
 3. Jeden blacharz powiedział mi 6 tysięcy, drugi 4,5. Pytanie jak to wygląda dalej jak się rozbierze tapicerkę. Można to uratować.. Ale ja gdybym sprzedawał takie auto to kupującemu bym powiedział że albo to tak wygląda, albo że to zrobiłem itd.. A takie zachowanie to jest delikatnie mówiąc chamstwo.
 4. To co na zdjęciu wyglądało na zadbane itd, było pomalowane czymś i po myjni wygląda to w ten sposób. Normalnie chciałem sobie zakonserwować podwozie przed zimą itd, przejrzeć jak to wygląda. No więc zgodnie ze sztuką oczyściłem podwozie przed takim zabiegiem no i wygląda to tak jak wygląda.
 5. Dużo elementów było pomalowanych jakąś farbą, wszystko wyszło po myjni... Dziś mija 14 dzień, chyba że liczysz robocze to 10. Jutro mam rozmowę z prawnikiem.
 6. Ja będę z gościem walczył bo to jest jakiś dramat jak to wygląda. Już wrzucam... VID_20200826_094001.mp4
 7. Tylko, że to z uszkodzonym silnikiem jest 500 km ode mnie i nie wiem co tam jest do roboty. . Szukam już nawet budy od 2.5 ale nigdzie nie ma.. A blacharz mi powiedział około 5 tysięcy za blacharkę...
 8. kupiłem to 2.5, które wrzucałem na forum i okazało się, że jest całe zgnite z tyłu znalazłem 3.0 w zdrowej budzie z uszkodzonym silnikiem.. Dlatego chciałbym się dowiedzieć czy i jak dużo jest pracy przy tym
 9. Dzień dobry, proszę o poradę. Jak dużo pracy jest przy przekładce w Subaru Outback 2002 rok z 3.0 h6 na 2.5. Jak wygląda sprawa wału, łap pod silnikiem itd. Dziękuję za każdą radę i wskazówkę. Ktoś może robił taką przekładkę? A może lepiej kupić nowszą budę od diesla?
 10. Dzięki że odpisałeś. Egzemplarz znalazłem w nietypowym miejscu bo Marketplace na zacnym portalu jakim jest Facebook... Wrzucę zdjęcia auta. Pisałem i rozmawiałem z właścicielem, mówi, że wszystko jest ok tylko progi trochę zżera i to byłoby do roboty. Wczoraj rozmawiałem z nim przez telefon to mówił, że oddaje auto do mechanika, żeby zrobić przednie zawieszenie bo coś zaczęło stukać..
 11. Dzień dobry w temacie subaru jestem totalnie świeży. Na dniach wybieram się (a przynajmniej mam taką nadzieję), po swoje pierwsze Subaru
 12. Witam wszystkich serdecznie, na dniach wybieram się obejrzeć Subaru Outback 2.5 2002 rok. Na co zwrócić uwagę oprócz blachy. Szukałem jakichś złych opinii w internecie i mówiąc szczerze nie znalazłem nic na ten temat. Jakie macie wrażenia z auta? Jak się sprawuje? Dodam jeszcze, że nigdy nie siedziałem nawet w żadnym Subaru, więc każda wskazówka jest dla mnie na wagę złota.
×
×
 • Create New...