Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jestem świeżym posiadaczem samochodu tej marki. Subaru Impreza GD 2.0 125km 2001r to mój pojazd. Samochód kupiłem za £300 z przebiegiem 220000mil (330000km). Urzekło mnie to jak samochód jest zaprojektowany (prostota konstrukcji, przemyślane rozwiązania w celu uproszczenia wymiany poszczególnych elementów) oraz prowadzenie. Przeprowadzam na nim eksperymenty:

Wiem że od 5 lat przynajmniej i przynajmniej 50000 km samochód nie miał wymienianego oleju. W silniku zastałem 2l czegoś co już nie można nazwać olejem. Po podwójnym wypłukaniu na wolnych obrotach czystym olejem napędowym z preparatem engine flush i zalaniem oleju 5w40 full syntetyk... Samochód nie bierze oleju. Przejechałem nim już z 3000km i ciężką mam dla niego nogę. Ale potrzebuje jeszcze wielu informacji ... dlatego tutaj zawitałem :) serdecznie pozdrawiam. 

20200111_202139.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz z tej strony. W celu realizacji motoryzacyjnych, wieloletnich marzeń walczę z narzeczoną i wszystkimi tym podobnymi przeciwnościami losu - jestem zdeterminowany, baby nie zostawię ale cel zrealizuje :D.
 Jak tylko pozbędę się aktualnego pojazdu (planuję w grudniu 2020 cesję leasingu aktualnego auta), zamierzam kupić GC8 STI/ STI Type RA lub GDB STI/ zakutego WRX'a GDB. Aktualnie zajmuje się marketingiem w branży CGI, ale kilka ostatnich lat poświęciłem na naukę fachu i rozwój firmy w branży auto detailingu, byłem właścicielem MotoSpa Gdańsk, którą rozwinąłem do aktualnej formy. Na chwilę obecną nie robię nic w tym kierunku, pomagam na wielu płaszczyznach rozwijać się innym firmom z tej branży. Trzymajcie kciuki za cel, pozdro!

Edytowane przez Mat Rabiega
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,
nazywam się Łukasz, jestem z kujawsko- pomorskiego i już dłuższy czas myślę o Forku (szczególnie nad Forkiem III albo IV gen.). Mam duży sentyment do SH, ponieważ w przeszłości zdarzało mi się nim jeździć. 
Pozdrawiam,

Łukasz

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dworas napisał:

Cześć wszystkim,
nazywam się Łukasz, jestem z kujawsko- pomorskiego i już dłuższy czas myślę o Forku (szczególnie nad Forkiem III albo IV gen.). Mam duży sentyment do SH, ponieważ w przeszłości zdarzało mi się nim jeździć. 
Pozdrawiam,

Łukasz

Cześć! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem tu nowy, więc się witam. Mam na imię Sławek, jestem z Gdańska i potrzebuję Forestera II ;)

 

Szukam dobrej duszy, z którą da się lokalnie spotkać, pogadać, wsiąść, przejechać Forkiem.

 

Docelowo chciałbym 2.0 lub 2.5 chyba bez T, automat, przed/polift, ale na potrzeby tego nie pogardzę żadnym innym, ważne, żeby był 2004-2008. 

 

Najlepszego! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitawszy wszystkie świeżynki :)

 

W dniu 23.01.2020 o 07:27, Bartosz Łabojko napisał:

zacząłem właśnie namawianie żony na zakup Imprezy :) Mam nadzieję, że będzie mi dane przekonać ją i zostać na forum na dłużej :)

Ja żonie pokazałem jak miło się Forka prowadzi. No i tyle miałem Forka. Zostało mi też tylko The Forum ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...