Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie! Od piątku stałem się posiadaczem wymarzonego od młodzieńczych lat Subaru WRX Bugeye w wersji kombi. Jestem jednocześnie podekscytowany i troszkę wystraszony, bo to pierwsze takie auto w mojej karierze :) Na zdjęciu razem z moim drugim autkiem - Volvo.

Screenshot_13.png

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! zachorowałem na Forestera którego chcę troche zmotać do dalszego podróżówania, spania i suberiadowania z Wami.

Może nie zachorowałem ale Forek okazał się najlepszym kompromisem.

 

Po lekturze wybrałem Forka 2.0 125KM, czyli SOHC, reduktor, gaz i szukam porządnego egzemplarza.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

również jestem nowy, aktualnie poszukuję do kupienia Forestera lub Imprezy. Moment zakupu pierwszego subaru w życiu był długo odkładany, ale teraz jest najodpowiedniejszy czas więc myślę, że niedługo będę miał się czym pochwalić ;)

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kristotfx99 napisał:

Cześć wszystkim.

Konto na forum założyłem jakieś 8 lat temu szukając wiedzy informacji przed zakupem swojego pierwszego subaru. Od tego czasu jeżdżę imprezą gt i przeglądam forum. W końcu postanowiłem się przywitać.

Długo Ci to zajęło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się serdecznie.  

Po latach zmian i poszukiwań auta uniwersalnie zajebistego. Oraz grzebaniu na forum od stycznia tego roku. W tym miesiącu kupiłem Buga 2001 N/A GX wagon.( Z premedytacją nie jest to WRX ani Sti.  Ma dawać mi frajdę i odpowiednią użytkowość i być tani w utrzymaniu. A taki właśnie jest ten samochód)

Na razie wierzę, że był to strzał w 10! :-)) Jak się okaże po czasie, że brak wigoru..to..No ale nie wybiegajmy tak daleko ;-)

Fajnie, że jeszce forum jest i żyje. Większość fajnych forów samochodowych niestety umarło na rzecz FB a tam to już...lepiej nie komentować. Wolę forum ponieważ już samo jego otwarcie wymaga jakiegoś wysiłku, co przekłada się na merytorykę w dzisiejszych czasach.  Także szacunek dla was. Że wam się chce to forum tworzyć. A nie pie...ć smutki na FB

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...