Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Wszyscy!

Jestem  szczęśliwym użytkownikiem Imprezy 2.0 160KM od trzech lat i w końcu zebrałem się  do rejestracji na tym forum. Liczę na przepastną wiedzę techniczną zawarta  na tych stronach. Pozdrawiam!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie Wszystkich Forumowiczów! Jestem posiadaczem swojego pierwszego w życiu Subaru od osiemdziesięciu dwóch dni, dwóch godzin i kilku minut i nigdy jeszcze mnie nie zawiódł!!! Odkąd nim jeżdżę staram się pomachać do każdego kierowcy samochodu spod znaku Plejad, przestałem stosować się do ograniczeń prędkości na drodze, a co najważniejsze! - oduczyłem się już hamować przed zakrętami!!! I chociaż mam ten samochód osiemdziesiąt dwa dni, dwie godziny i kilka ładnych minut, to nadal nie umiem znaleźć sobie miejsca na drodze jakbym miał go zaledwie od godziny i czasem myślę, że tak już zostanie. Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów!

IMG_20200319_180553.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby tradycji stało się zadość, jako forumowy świeżak chciałbym się przywitać. Subaru jeszcze nie mam, ale to tylko kwestia czasu. Poszukuję OBK III lub IV albo Legacy V - w obu przypadkach koniecznie Pb, a najlepiej także A/T. Na razie przeszukuję rynek i sprawdzam różne opcje, więc pewnie tu i tam będę podpytywał o rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

jeszcze nie jestem szczesliwym (chociaz z tego co czytam to nie wszyscy tacy "szczesliwi" ;) ) posiadaczem Subaru, ale marke znam, 3 znajomych ma odpowiednio 2x Forestera i 1x BRZ, wszystkie raczej bezproblemowe.

 

Więc planuje po sprzedaniu mojego gruza zakup Imprezy, Najbardziej mimo wielu hejtów podoba mi się Lanos (GH).

 

Mam nadzieje ze jeszce w tym roku dołącze do grona.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

Zgodnie z "nową świecką tradycją" chciałbym pokłonić się nisko przed subarową Bracią.

 

Forum śledzę już dłużej, a nawet byłem kiedyś zarejestrowanym forumowiczem. 

Na imię mam Łukasz, siedzę trochę w temacie motoryzacji, głównie samochodów, robię to bo lubię :) to moja pasja.

W moim garażu posiadam między innymi dwa Forki wolnossące - SH i SG. 

 

Wszystkich forumowiczów szczerze serdecznie pozdrawiam!

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...