Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jak nakazuje kultura, zacznę od przywitania. Mam na imię Piotr, lubię auta niepopularne, lubię o nie dbać i czasem coś sam naprawię. Mieszkam na Podlasiu, skąd miałem niedaleko na Rajd Polski, na którym byłem kilka razy. Na Barbórki też chadzałem, bo w Warszawie studiowałem i pracowałem. To jeden z powodów, dlaczego przychylnie patrzę na Subaru. Zaczynam dojrzewać do decyzji, że poszukując bardziej pojemnego auta nie jestem skazany na Berlingo czy Connecta. Rozglądam się za Legacy IV kombi z gazem. Mam nadzieję, że na forum znajdę potwierdzenie, że to dobry wybór. A może i samo auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Forumowiczom!

Jestem tutaj nowa i zielona jak sosenka zimą. Już wkrótce mam nadzieję zostać szczęśliwą posiadaczką Subaru :D więc się odmeldowuję. Jako, że to będzie moje pierwsze autko Subaru, będę liczyła na fachowe wsparcie :)

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Lisica napisał:

Dzień dobry Forumowiczom!

Jestem tutaj nowa i zielona jak sosenka zimą. Już wkrótce mam nadzieję zostać szczęśliwą posiadaczką Subaru :D więc się odmeldowuję. Jako, że to będzie moje pierwsze autko Subaru, będę liczyła na fachowe wsparcie :)

Czołem Lisic, patokolektyw zawsze do usług :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Valdes73 napisał:

Mam nadzieję, że koszty utrzymania tego cudaka mnie nie zjedzą :yahoo:

Każdy z nas tak kiedy myślał, a teraz na kilku etatach trzeba robić, żeby to utrzymać :mrgreen:

 

Witam Świeżynki na The Forum, zróbcie sobie jakieś awatary, żebym mogła Was zapamiętać ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie.

 

Adminom wielkie dzięki za fajną stronę, która nie raz już podpowiadała mi co i gdzie zaglądnąć do Forka, żeby nie stracić pół życia na szukanie usterek.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Do wczoraj byłem przez 6 lat użytkownikiem, hmm... nie to złe słowo. Przez 6 lat miałem za Kumpla Subaru Forestera z 2000r z dwulitrowym silnikiem. Od jutra zamierzam hmmm.. zawrzeć znajomość z Subaru Legacy z 2006r. Jeszcze raz witam i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Paweł z Krakowa. Zawitałem na to forum szukając odpowiedzi na pytanie jaki model subaru i jaki silnik najlepiej odpowie na moje potrzeby. ( do jazdy na co dzień i w teren,  z jak największym dmc na haku co wymusza dużą moc bez problemów przenoszoną przez skrzynie i sprzęgło na koła i w lpg ) Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...