Jump to content

KocembaX

Nowy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About KocembaX

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kamionka Wielka
 • Auto
  Subaru impreza gh 2.0RS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wielkie dzięki panowie, wesołych świąt i niskich cen benzyny!
 2. A ile taki zabieg kosztuje mniej więcej?
 3. Jest możliwość zmiany głowic z ej20F do ej204?
 4. Po wymianie cewki silnik chodzi jak w zegarku. Świece były całe. Prawdopodobnie cewka odeszła na emeryturę. Dziękuję wszystkim jeszcze raz za pomoc.
 5. Tak, już zrobiłem dostęp co cewki. Po 16 biorę się za zapsrawdzenie jej i świecy. Dziękuję wszystkim za pomoc.
 6. tak zamierzałem. dla pewności jeszcze kolejność cylindrów to: 3-4 1-2 Prawda??
 7. Instalacja lpg w 100%ok, dzisiaj po godzinie 16 będę wymieniał cewkę i świecę, sprawdzę jeszcze raz ten błąd i podam jego oznaczenie. Jeżeli cewka i świeca okażą się nie wadliwe to pewnie będzie rzecz o których pan mówi. Dziękuję za pomoc!!!!
 8. lpg jest nowy, ma ledwo tydzień, błąd dotyczył 3go tłoka, nie pracuje. Świece wymieniane miesiąc temu razem z rozrządem. Mam nadzieję że skończy się na cewce, chociaż w ej204 może chodzić niestety o luzy. Byłem dzisiaj w carfit i termin mam dopiero na wtorek, cena za regulacje zaworów to 2 tysiące..... nie wiem jak w przypadku cewki.
 9. Po wizycie w carfit diagnoza nie jest w pełni wystawiona. We wt mają sprawdzać luzy zaworowe, kompresję i szukać przyczyny. Orientuje się ktoś ile kosztują cewki oraz wtryski?
 10. brak jakichkolwiek błędów. Edit:wyskoczył błąd właśnie check engine, świeci się kontrolka trakcji oraz miga lampa cruise
 11. Świece ostatnio wymienione wraz z rozrządem niecały miesiąc temu w Carfit Nowy Sącz, więc taki serwis jak ten chyba powiedziałby mi że coś jest dodatkowo zużyte, ale sprawdzę to jeszcze, wielkie dzięki. Jest możliwość że poprzedni właściciel włożył jedną masę i to może być powodem silnych drgań? Jednak dopiero pierwszy raz one się pojawiły. Z góry dzięki za każdą informację.
 12. Posiadam impreza gh 2.0RS, na ciepłym silniku gdy auto stoi na luzie i ma poniżej 1k obrotów, auto zaczyna mocno drgac. W czym może być problem?
 13. KocembaX

  Impreza gh

  Wielkie dzięki za informację, sportowe fotele robią robotę, ale znalazłem super auto z 2012r i mam nadzieję, że uda mi się go kupić w przyszłą sobotę bo ma jeszcze miękki dowód.
×
×
 • Create New...