Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Z radością dołączam do grona już nie tylko fanów i użytkowników ale i od 2 miesięcy właściciela Subaru Outback 2.5 175HP.

 

Pozdrawiam:)

Łukasz

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Powooooli przymierzam się do zamiany mojego Teriosa na Forestera SH (chciałbym poliftowego) i dlatego dołączyłem do tego zacnego forum :)

Pozdrawiam

Edytowane przez mk64
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,

Trochę mi zajęło znaleźć dział powitalny ale w końcu jestem :)

Na codzień jeżdżę Outbackiem 2,5 Pb, jednak niedawno odkupiłem od syna starego Forka SF i można powiedzieć że on przejął zadania wożenia mojego tyłeczka. Sprawia mi wiele radości i pociechy powrót do pierwotnej motoryzacji (spartańskie wnętrze i manualna skrzynia).

W każdym razie cieszę się że mogę być wśród Was i mam nadzieję że razem będzie ciekawiej :)

Pozdrawiam z Gdańska

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jeszcze nie mam Subaru (choć zawsze byłem fanem marki) ale jestem tu bo szukam Legacy kombi/Outback H6 z roczników 04-08. Jak do tej pory dzięki forum zdobyłem mnóstwo wiedzy na temat napędów, zwłaszcza tych w wersjach z AT. Wszystkim, którzy wrzucają techniczne posty bardzo dziękuję i podziwiam za wiedzę.

Na razie siedzę cicho i słucham, co inni, bardziej doświadczeni użytkownicy maja do powiedzenia. Jeszcze mieszkam w Irlandii ale latem wracamy z rodziną do Polski. Do września chciałbym sfinalizować zakup mojego wymarzonego Subaru.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie szanowni Państwo! Kłania się nowy, świeży nabywca Legacy Kombi 2.5 1997. Niby to było w sobotę a dziś środa i jesteśmy 300km dalej na liczniku. Do zobaczenia na drogach!

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Decyzja o wyborze Subaru Legacy IV, jako dupowozu zapadła właściwie przypadkiem. Do tej pory (i to się nie zmieni) jestem miłośnikiem samochodów Alfa Romeo i szczęśliwym (czasem nie) posiadaczem AR GT 3.2 (czyli "legendarne" Busso). Potrzebuję jednak czegoś niezawodnego (no cóż, włoszka czasem kaprysi, choć ma prawo), o rozsądnych kosztach utrzymania, z dobrym silnikiem benzynowym i stałym napędem na 4 koła. SUV-y mnie nie interesują od zawsze, więc po rekomendacji dobrego kumpla, stwierdziłem, że Subaru Legacy to będzie to czego szukam. Odrzuciłem na wstępie wszelkie Audi i wszystko co niemieckie, pozostała Alfa 159 Q4 (Torsen) z 2.4jtdm, który niestety miewa problemy z pękającymi głowicami, a części do napędu stają się powoli niedostępne. 

Mam nadzieję, że uzyskam na tym forum odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, a może nawet znajdę wóz, który zakupię.

 

PS. Gdyby ktoś chciał w okresie sierpień - wrzesień sprzedać Legacy IV (najlepiej 2.0 165KM, żadnego diesla), to chętnie zapoznam się z ofertą :)

Edytowane przez Zimnyy
omyłkowe wysłanie
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! XV 2019 Comfort. Szukaliśmy crossovera na przedmieścia i pan Pertyn zachęcił swoją recenzją. Dodatkowo jest to jedyny kompakt, który pozwala założyć z tyłu foteliki dziecięce tyłem do kierunku jazdy i wciąż dać kierowcy i pasażerowie dużo przestrzeni na nogi. Bardzo fajne auto pomimo kilku mniejszych i większych wad.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to na forach, jako dobry obyczaj, chciałbym sie przywitać. Pierwsze Subaru kupiłem rok temu (Forester SH). Jak dotąd najlepsze auto AWD jakim jeździłem, wiec w tym roku dokupilem kolejne (Forester SG) i jest chyba ciekawsze od młodszej wersji. Forum póki co czytam i się uczę.

Mieszkam na pograniczu Kaszub i Kociewia w Borach Tucholskich.

Pozdrawiam

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! Od tygodnia jestem posiadaczem Forestera SG 2.0. Do tej pory miałem kilka samochodów terenowych (w tym jeden do upalania). Obecnie nie są mi potrzebne, ale jednak chciałem mieć auto, którym można śmiało zjechać z asfaltu, wiec w oczywisty sposób wybór padł na Forka. Będę chciał wprowadzić w nim kilka modyfikacji i wierzę, że z Waszą pomocą przyniesie to zadowalający efekt.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się i kłaniam jako świeżak na forum i posiadacz Imprezy GH 2.0 z 2008 r. od wczoraj;) Czeka mnie dłuuuuuga lektura, aczkolwiek przyjemna. Zatem z góry dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich 

Na co dzień jeżdżę służbowym Foresterem IV 2.0 nie ma lekko, ale daje radęB). Przyszedł czas pomyśleć o własnym Foresterze, biorę pod uwagę I lub II, w głowie mam mętlik jeżeli chodzi o cody silników, który odpowiedni do lpg, a który nie :D, czy sama benzyna i czy turbo:D, jest co czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Skinmar napisał:

Witam Wszystkich 

Na co dzień jeżdżę służbowym Foresterem IV 2.0 nie ma lekko, ale daje radęB). Przyszedł czas pomyśleć o własnym Foresterze, biorę pod uwagę I lub II, w głowie mam mętlik jeżeli chodzi o cody silników, który odpowiedni do lpg, a który nie :D, czy sama benzyna i czy turbo:D, jest co czytać.

 

Cześć, chętnie pomogę przy jednym dylemacie - bierz turbo ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaju, 

 

od września zeszłego roku jestem szczęśliwym posiadaczem wymarzonego leśnika. Jest kilka kwestii, które kłują mnie w oczy jak na przykład spalanie w hybrydzie czy brak wsparcia dla polskich komend więc postanowiłem sprawdzić co na ten temat mówią eksperci z forum :)

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim

Jako że od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem forka i w dużej mierze przy wyborze pomogły mi informacje tu zawarte.Chcialem Wam podziękować za caly wkład w to forum. 

Pozdrowienia i do zobaczenia 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ciągle coś i nigdy nie było czasu się nawet przywitać. Chociaż jak to mówią lepiej późno niż wcale a zatem witam! :-) 2017-2019 STI 08, 2019-2021 Hawk STI. Może czas znów na zmianę... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...