Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, pierwsze subaru i pierwszy post;) od 2 tygodni posiadam Subaru Forestera IV 2.0 150 km z automatem, 2013 rocznik. Śmigam jeszcze starym saabem 9-3.
Taka ciekawostka, w wyniku współpracy marki Saab z Subaru na płycie podłogowej Subaru Impreza II kombi zbudowano model saab 9-2X;)
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nowy forumowicz, chociaż właściciel OBK od 1,5 roku już. Wcześniej nie miałem szczęścia posiadania ani nawet jeżdżenia autami tez zacnej marki :) Dodam od siebie że forum bardzo fajne, bo przeglądam już długo, a teraz zaistniała potrzeba zadania pytania i stąd rejestracja.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim - chciałabym się oficjalnie przywitać!

Wprawdzie już jest po Pancernej niedzielnej pojeżdżawce, ale lepiej późno niż wcale ;-) Było super, bardzo się cieszę że spotkałam tych Subarowiczów któych już znałam i że wreszcie poznałam osobiście tych, o których dotąd tylko słuchałam

Pozwólcie że się przedstawie cytatem z mojego brata @pancer: *AYA to moja o 5 lat starsza bliźniaczka jednojajowa (tylko mi w udziale przypadły dwa jajka) :biglol:

Własnego wozu nie mam (tzn nie mam Subaryny tylko tzw "normalny" wóz do jeżdżenia po mieście) więc pasożytuję na @Lisica

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po roku obserwacji, czytania i doprowadzania fury do stanu pokazywalności, nadszedł czas na ujawnienie się, więc: witam Forowiczów!

Z miejsca pozdrawiam @pumex1, który ponad rok temu bardzo merytorycznie wsparł moje poszukiwania pierwszego Subaru, oraz @Panzerpferd którego sporadycznie spotykam na linii Miedzeszyn - Józefów.
Do zobaczenia na drodze!

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Pora się przywitać, początkiem maja kupiłem swoje pierwsze Subaru – Legacy IV z silnikiem 2.0 138 KM z 2004 r., do zobaczenia! :)

 

Przy okazji pozdrowienia i podziękowania dla kolegi Dawida (jest tu na forum, ale nie znam nicka) za wszystkie informacje co i jak z tymi samochodami. :)

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem tu w poszukiwaniu samochodu, który spełni moje plany związane z zabawą na torze. Na ten moment chciałbym po prostu pojeździć bez wprowadzania większych modyfikacji i takiego samochodu będę szukał. Aktualnie użytkuję 380km spod znaku innej gwiazdy, które daje dużo frajdy i okazjonalnie można poszaleć i po torze ale do regularnego upalania się nie nadaje.

 

Dodam, że już jakieś doświadczenie z marką mam - jako dzieciak parę zlotów plejad i trochę obserwacji forum. Forum się zmieniło :)Pewnie byłbym tutaj od jakiegoś czasu, gdybym w odpowiednim czasie coś z odpowiednią mocą było dostępne, ale nie było ;) . Może teraz się to zmieni. Będę bardzo wdzięczny za pomoc forumowiczów.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników.

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem wymarzonej imprezy blob sti. Póki co jest w trakcie odbudowy ale mam nadzieję że wkrótce uda mi się trochę pośmigać tym autkiem. Do zobaczenia na drodze :)

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2021 o 09:59, Jemi napisał:

Z miejsca pozdrawiam @pumex1, który ponad rok temu bardzo merytorycznie wsparł moje poszukiwania pierwszego Subaru

Również pozdrawiam, witam na The Forum i.... będzie Pan zadowolony ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, wbiłem na to forum żeby głównie poszukać kogoś, kto będzie chętny sprzedać mi swojego Hawka. Z przyjemnością stworzyłbym post w dziale "KUPIE", ale nie mogę ponieważ nie założyłem wcześniej żadnego tematu, więc tworzenie w wyżej wymienionym dziale mam zablokowane. Nie chce Wam niepotrzebnie zaśmiecać forum bezsensownymi tematami tylko po to, by móc wystawić ogłoszenie, dość dziwnie macie to skonstruowane. Zgaduje, że do tego działu też nikt nie zagląda, a szkoda. Pozdrawiam.

Edytowane przez Kironn
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...