Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od jakiegoś czasu rozglądałem się za Foresterem 2 generacji, planowałem zakup N/A, potem 2.0 XT i w końcu wczoraj wylądowałem z 2.5 XT w garażu :D

Czytając forum każdego dnia przekonuje się o ile więcej przygód czeka mnie na trasie... i w serwisie :mrgreen:

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 lat w Tribece, ostatni rok w Outback III SBD, ale za parę dni wejdę w związek z uroczą OBK V generacji, więc to chyba dobra okazja by się w końcu przywitać.

W 3,6 przekręciłem tylko panewki.
W SBD walczyłem o czyste wtryski i EGR aż pękła mi głowica i shortblock, ale w końcu to STM, dlatego nie mogę się doczekać spotkań warsztatowych z moimi ulubionymi mechanikami przy nowym jak dla mnie 2,5i z CVT.

Dzień dobry, cześć i czołem... jestem z Puszczy Kampinowskiej i może nieco zaślepionym użytkownikiem tej marki, ale że jako takie pojęcie mam o mechanice, tym bardziej doceniam wsparcie wielu tutejszych forumowiczów, bo ich wpisy tchnęły nowe życie w nasze Plejady, albo co najmniej rozjaśniły nieraz dramatyczne diagnozy, dlatego przy tej okazji też wielkie dzięki każdemu kto tu dzieli się konstruktywnymi doświadczeniami i rozwiązaniami!

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od połowy stycznia jestem szczęśliwym posiadaczem Forestera e-boxer. Dotychczas pokonaliśmy wspólnie około 1.700 km i jestem zachwycony (samochód zakupiony ze świadomością jego cech w zakresie dynamiki, a raczej jej braku w porównaniu do poprzednich wozideł i nieszczególnie niskiego spalania). Alternatywą była Skoda Kodiaq i Toyota RAV4, ale jak zobaczyłem, wsiadłem i przejechałem się Subaru, w głowie pojawiła się myśl - "chcę go", chociaż rozsądek mówił co innego. To moje pierwsze Subaru, ale wrażenia jak najbardziej na plus! Podejście do klienta w salonie i serwisie 5+ w porównaniu do wcześniejszych doświadczeń innych marek. Miło znaleźć się w tej społeczności! Pozdrawiam! 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem nowym forumowiczem z zamiarem zakupu Forstera 2 z benzynowym silnikiem 2.0.

Mieszkam w Ożarowie Mazowieckim. Dotychczas jeździłem przeważnie Oplami. Obecnie w domu mam Scenica ii 1.5 DCI z przebiegiem około 270 tys km, Skodę Yeti 1.2 TSI z 110KM 55tkm oraz Opla Vivaro z 1.9 DTI cos koło 170tkm. Zawsze chciałem mieć auto napędzane na 4 łapy, czas spełnić marzenie. 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Witam się z wszystkimi. Od niecałego tygodnia jestem właścicielem Legacy IV H6 2004r. w sedanie. Moja baza to centrum Polski, ale mam nadzieję, że nie będzie stacjonować tylko w tych rejonach. Na "dzień dobry" mam parę rzeczy do zrobienia, ale po ich zrobieniu mam nadzieję, na bezawaryjne pokonywanie kilometrów. Muszę się zaopiekować paroma rzeczami, a na pierwszy ogień pójdzie wał napędowy.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...