Jump to content

Prestige

Nowy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Prestige

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam , będę chyba oglądał jednego WRXA blobie i zastanawiam się co dokładnie prócz korozji i normalnych rzeczy mam w nim sprawdzić.Zabiorę go na stację także ogólne rzeczy ,branie oleju można sprawdzić tym bardziej że jest na przelocie ale ciśnienie kompresji już będzie raczej ciężko.
 2. :-) Najładniejszy przód ,choć 1 wersja z tymi nakładkami na lampy też jest spoko ,co się trafi ,nie będę wybrzydzał jak się trafi super egzemplarz obojętnie po którym lifcie lub przed ,grunt to dobrą sztukę kupić a jakieś bajery itp się dokupi :-)Kwestie wizualny w takim wozie schodzą na drugi plan.
 3. Gh jest paskudne według mnie i nie kupił bym wozu który mi się podoba ,GD WRX po 1 lifcie jest idealny :-) Oczywiście ,kupię lub się zamienię dopiero kiedy będzie coś fajnego ,mogę poczekać nie ma problemu ,na Lexa też sporo czasy czekałem i wisiałem na ogłoszeniach żeby kupić coś konkretnego i z tym będzie to samo.
 4. Też się zastanawiałem i chyba jednak GD WRX będzie lepszym wyborem ,będzie młodsze ,mniej zajechane a i wygląd bardziej mi się podoba szczególnie po 1 lifcie i na pewno jest ich więcej na rynku.
 5. A ja bym nie zaczynał w ogóle tematu :-) Żarcik ,bardzo dobrze że dyskusja się ożywiła ,każdy ma inne zdanie i to trzeba szanować i fajnie jest wysłuchać skrajnych opinii.Każda opinia wnosi coś do dyskusji ,ważne jest by kultura wypowiedzi była zachowana a tak to wszystkie chwyty dozwolone :-)Na pewno jakbym brał subaraka to nie skarbonkę w sensie że przejrzał bym wszystko jak mogę by uniknąć niepotrzebnych wydatków ,podobnie kupowałem Lexa ,stacja itp i nie zawiodłem się także tym się nie przejmujmy bo na pewno złomu nie kupię tylko czy brać GC czy GD o to jest pytanie tego tematu :-) STI jes
 6. No dokładnie EVO nie wyobrażam sobie na codzień jeździć ,to jest wóz typowo do radowania no i są masakrycznie drogie.Może kiedyś jak będę miał worek luźnej gotówki na niedzielny wóz ale obecnie imprezka będzie dużo lepszą opcją.
 7. Tak ale EVO jest dużo droższe i wydaje mi się że jest bardziej surowe a nie ukrywajmy że subaraka się kupuję również w dużym stopniu za dźwięk a EVO ze swoimi 4 garami może się schować :-)
 8. Zdaje sobie sprawę że jakość wykonania ,wygoda itp w lexsie są nie porównywalne ale no niestety coś za coś a ISF kosztuje górę pieniędzy i szkoda mi aż tylu pieniędzy wydawać ,zresztą trudno go nawet kupić bo jest mega rodzynkiem.Może kiedyś :-)
 9. No przyznaje że przesadziłem ż tym trzymaniem wartości.Pomińmy to :-)
 10. Witam serdecznie ,chcę zmienić swojego Lexusa IS 250 z 2007r na imprezę.Zawsze była moim marzeniem a na dźwięk boksera dostaję gęsiej skórki :-).Pierwszy plan był taki bym zostawił sobie Lexusa na trasy itp i dokupił subaru jako auto weekendowe ale obecnie robię bardzo mało km z racji pracy w domu i nie potrzebuję dwóch aut.W związku z tym postanowiłem sprzedać lub zamienić Lexusa na Imprezę.Zastanawiam się tylko którą generacji wybrać.Będzie to samochód na codzień ,krótkie rzadkie trasy ,wypad na jakiś tor itp.Widziałem sporo informacji na temat obu generacji oraz wersji i interesują mnie tyl
 11. Witam wszystkich serdecznie.Obecnie jestem posiadaczem Lexusa IS 250 z 2007r i chcę się przesiąc na którąś generację imprezy GC lub GD ponieważ zawsze była moim marzeniem a obecnie robię bardzo mało km z racji pracy w domu i jest ku temu okazji by nie przejmować się spalaniem i pojeździć czymś co daje emocje :-) Pozdrawiam serdecznie
×
×
 • Create New...