Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich !

 

w zeszłym tygodniu do Was dołączyłam, choć z marką Subaru jestem związana już od 7 lat. Posiadam m.in. Forestera SF Turbo, od którego zaczęłam swoją przygodę oraz miłość do tej marki. 

 

Poniżej zdjęcie. które zobrazuje ile radości dają mi Subarynki  :wub:

 

Pozdrawiam ! :)

 

 

2U2A7041.jpg

  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Konto założyłem już jakiś czas temu ale dopiero dziś mam czas i sposobność żeby je uzupełnić i się przywitać. Mam 2 subarynki jedna to Forester S-Turbo 2.0 rok 98 a druga legacy 2.0 rok 99 :)

 

pozdrawiam :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, darkwoolf90 napisał:

Witam wszystkich. Konto założyłem już jakiś czas temu ale dopiero dziś mam czas i sposobność żeby je uzupełnić i się przywitać. Mam 2 subarynki jedna to Forester S-Turbo 2.0 rok 98 a druga legacy 2.0 rok 99 :)

 

pozdrawiam :)

 

Witamy , też niedawno dołączyłam i również posiadam Forka SF Turbo :thumbup:

Pozdrawiam ;)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Jusssta555 napisał:

Witam Wszystkich !

 

w zeszłym tygodniu do Was dołączyłam, choć z marką Subaru jestem związana już od 7 lat. Posiadam m.in. Forestera SF Turbo, od którego zaczęłam swoją przygodę oraz miłość do tej marki. 

 

Poniżej zdjęcie. które zobrazuje ile radości dają mi Subarynki  :wub:

 

Pozdrawiam ! :)

 

 

2U2A7041.jpg

Witamy w tym szacownym gronie :D I zapraszam do założenia topicu o posiadanej Śwince jak i pooglądania naszych.

https://forum.subaru.pl/forum/49-nasze-subaru/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Janina napisał:

Cześć.

 

Subaru, mój pierwszy japoński samochód w życiu. : ) Czas pokaże czy to dobry wybór.

 

Pozdrawiam

 

 

Cześć! Zapewniam że to dobry wybór :D

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, bo mi to wcześniej umknęło ;) od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Forestera 2.0X czyli 2.0 158km napędzane automatem. Auto kupione jako gruz z uszkodzonym silnikiem oraz skrzynią, po wrzuceniu w niego worka z $ wrócił do żywych i nawija kolejne kilometry ;)

Plan na auto to OEM+, chcę doposażyć go we wszystko co fabrycznie się dało, póki co zdobyłem cennego grala jakim jest sprawna roleta bagażnika oraz felgi z Imprezy

 

RtvsX9u.jpg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Perzon napisał:

Witam wszystkich, bo mi to wcześniej umknęło ;) od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Forestera 2.0X czyli 2.0 158km napędzane automatem. Auto kupione jako gruz z uszkodzonym silnikiem oraz skrzynią, po wrzuceniu w niego worka z $ wrócił do żywych i nawija kolejne kilometry ;)

Plan na auto to OEM+, chcę doposażyć go we wszystko co fabrycznie się dało, póki co zdobyłem cennego grala jakim jest sprawna roleta bagażnika oraz felgi z Imprezy

 

RtvsX9u.jpg

nigdy się nie zostaje w OEM jak się zmieni chociaż wentyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...