Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się też witam... ponownie, bo coś Was ostatnio zaniedbałem.

 

vert musiał Cię ściągnąć myślami - dokładnie wczoraj napisał, że Cię coś od dawna nie było... :shock:

 

Ale cieszymy się, że "WiS's back" 8).

 

Witamy na Forum i cieszymy się, że przywitałeś się z Forumowiczami w stosownym do tego wątku :wink: :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się też witam... ponownie, bo coś Was ostatnio zaniedbałem. :

gdzieś Ty był jak Cie nie było :!: za kare powinieneś przeczytać te wszystkie posty....a połowe wykuć na pamięć..na pierwszym możliwym spocie zostaniesz odpytany :mrgreen:

 

witam też wszystkich nowych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że znajdzie się jeszcze tutaj siakieś Justy

 

Jeśli to nowy typ Justy, to ja mam w rodzinnej stajni bliźniaka, tyle, że ze znaczkiem Suzuki - bardzo zacny samochodzik

wręcz przeciwnie, to mała wyścigówka na gażniku z 91'

stan salonowy (od księdza) :lol:

czasami człowiek ma szczęście :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Właśnie się zarejestrowałem i mam nadzieję, że będę mógł korzystać w tego Forum regularnie.

 

Jeszcze niedawno byłem wierny innemu koncernowi. Zawsze marzył mi się napęd na wszystkie koła,

ale Subaru kojarzył mi się jedynie z rajdami, a nie jestem ich fanem. W tym roku w ramach przeglądu

rynku przed zakupem samochodu trafiłem przypadkiem na jakiś artykuł w prasie na temat Forestera.

Na tyle mnie zainteresował, że zacząłem się przyglądać produktom z pod znaku Plejad i tak oto

prawie trzy miesiące temu stałem się użytkownikiem Outback'a. Przymiarki trwały kilka miesięcy,

rozpatrywałem Legacy SPE potem Forestera 2006, a skończyło się na Outback'u.

Oczywiście miałem trochę przygód związanych z dealer'ami (długa historia) potwierdzających nie

najlepszą renomę części z nich, ale wreszcie trafiłem do nowego salonu w Warszawie i muszę

przyznać, że obsługa handlowa jest tam wysokim poziomie.

 

Teraz wrażenia:

Wiedziałem, że będę bardzo zadowolony z zakupu, ale nie myślałem, że będzie

tak fantastycznie. Przejechałem już parę tysięcy kilometrów w różnych warunkach (góry, śnieg itp.)

i po prostu to jest bajka.

 

Jeśli w przyszłości będę dysponował odpowiednimi zasobami finansowymi to wierność moja marce Subaru

będzie dozgonna.

 

Pozdrawiam,

Juliusz

 

P.S.

W czasie zbierania informacji o Subaru czytałem niniejsze Forum i muszę przyznać, że atmosfera tu

panująca była jednym z czynników, które wpłynęły na ostateczną decyzję zakupu samochodu tej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie zbierania informacji o Subaru czytałem niniejsze Forum i muszę przyznać, że atmosfera tu

panująca była jednym z czynników, które wpłynęły na ostateczną decyzję zakupu samochodu tej marki.

 

Miłe słowa :!: 8)

 

Witaj !

 

Przeczytałem o akcji. O tym właśnie myślałem pisząc o atmosferze na Forum.

Pełen SZACUNEK dla organizatora/ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam (...)Subaru kojarzył mi się jedynie z rajdami, a nie jestem ich fanem.

Nie fan rajdów? No toś zaczął dryfować w stronę skał......

Teraz wrażenia:

Wiedziałem, że będę bardzo zadowolony z zakupu, ale nie myślałem, że będzie

tak fantastycznie. Przejechałem już parę tysięcy kilometrów w różnych warunkach (góry, śnieg itp.)

i po prostu to jest bajka.

Jeśli w przyszłości będę dysponował odpowiednimi zasobami finansowymi to wierność moja marce Subaru

będzie dozgonna.

No ale udało Ci sie wyjść na otwarte wody!

P.S.

W czasie zbierania informacji o Subaru czytałem niniejsze Forum i muszę przyznać, że atmosfera tu

panująca była jednym z czynników, które wpłynęły na ostateczną decyzję zakupu samochodu tej marki.

Witam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam (...)Subaru kojarzył mi się jedynie z rajdami, a nie jestem ich fanem.

Nie fan rajdów? No toś zaczął dryfować w stronę skał......

Teraz wrażenia: ........

No ale udało Ci sie wyjść na otwarte wody!

P.S.

W czasie zbierania .........

Witam! :D

Nie fan rajdów - jeżdże aktywnie, ale nie rajdowo. Napęd na 4 kółka traktuje jako element bezpieczeństwa.

 

Aha, mam jedno pytanie:

W czasie jazdy czasami wyłączam radio, żeby posłuchać silnika .....

Zawsze byłem benzynowy (diesli nie lubię, a zagazować benzyniaka - nigdy bym tego nie zrobił), ale coś takiego mi się wcześniej nie zdarzało.

Czy to daje sie wyleczyć ??? :wink:

 

Pozdrawiam,

Juliusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dołączyłem do grona forum. Oczywiście z początku przywitałem się na ogólnym forum a nie tu ale cóż. Szukam Subaru Legacy Kombi, a na razie jeżdżę espero. Czytam forum już chwile i Wasze rady uświadomiły mnie w trafności wyboru oraz pomogły w tym na co zwracać uwagę przy zakupie. Jestem z Rzeszowa - tu świat aut jest inny, z dala od zachodniej granicy, drogo i mały wybór więc po autko trzeba się będzie gdzieś ruszyć. Oczywiście każdy mi odradza Subaru (bo jest nietypowe) ale Espero mi też odradzali bo Korea, a jednak na pewno się nie zawiodłem - 98 rok, mam je ponad dwa lata - zrobiłem 55 tyś. km (ma już 183.000), dwa razy zwiedziłem Rumunię - jeździłem po drogach których nie było, u nas ryby, grzyby, góry i nic do tej pory nie naprawiałem. Ale porównywać do Subaru oczywiście nie chcę - inny świat Smile Mam nadzieję że niebawem pochwalę się Wam nową bryką, więc pozdrawiam i życzcie szczęścia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...