Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

W moim lokalu wyborczym ok. 10:30 była kolejka, ale ja nie musiałem w niej stać, bo tam byli mieszkańcy innych ulic. Moi sąsiedzi chyba jeszcze spali, albo postanowili nie brać udziału w tym potrójnym święcie demokracji. Nie wiem...

 

Edytowane przez RedSasza
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem dzisiaj w super kolejce, z super uśmiechniętymi ludźmi, po towar, który zwie się "zmiany"

Obie karty dokładnie sprawdzone i wypełnione i wrzucone dla mojej córeczki, by żyła w przyjaznym kraju tolerancji, bez wykluczeń, kochającym ludzi i środowisko.

Te kolejki i rekordowa frekwencja daje dużo nadziei.

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy przed południem, po raz pierwszy głosowała też nasza młodzież. :)

Było tłoczno, natomiast teraz na grupie dzielnicy na fb ludzie informują, że zabrakło kart i nie wiadomo kiedy dowiozą. :o

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2023 o 20:02, Adi napisał(a):

Stałem dzisiaj w super kolejce, z super uśmiechniętymi ludźmi, po towar, który zwie się "zmiany"

Obie karty dokładnie sprawdzone i wypełnione i wrzucone dla mojej córeczki, by żyła w przyjaznym kraju tolerancji, bez wykluczeń, kochającym ludzi i środowisko.

Te kolejki i rekordowa frekwencja daje dużo nadziei.

 

Kiedyś naprawdę musimy się spotkać, spojrzeć sobie w oczy i sprawdzić, który z nas jest bardziej naiwny, ale ja też mam taką nadzieję, że może coś się zmieni. 

Nic bardziej mnie nie boli jak wrogo do siebie nastawieni ludzie; na ulicy, w pracy, a czasami nawet pod jednym dachem, przecież to chore jest. :facepalm:

Podobało mi się co mówił Tusk, że Polska powinna być miejscem dla wszystkich - trzymam go za słowo i trzymam kciuki za wszelkie próby zmiany. 

  

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, STIFF napisał(a):

A Millera nie było ;)

 

...Millera wszyscy się boją. I ci z lewa i ci z prawa i ci pośrodku. Co przeszkodziło Ziobrze skopać Millera za "jest pan zerem" gdy już dorwał się do władzy? Nie zrobił tego a Miller to przecież arcykomuch unurzany cały w czerwonej farbie. Boją się Millera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, B-52 napisał(a):

Niestety panowie od felg zapomnieli o dekielkach, więc muszę jeszcze chwilę poczekać. No i pomyślałem o nakładkach na śruby, coby wszystko było na ciemno.

a nie lepiej pomyśleć o czarnych śrubach? Pełno tego na alledrogo i moim zdaniem zdecydowanie ładniej będą wyglądały od nakładek ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...