Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

ale to jest dzikkkkk

 

https://www.facebook.com/autoklubpl/videos/vb.229720176959/10153119940806960/?type=2&theater

 

:D

 

 

to będzie mega strata jeżeli ktoś taki odejdzie z WRC

w 0:01 oraz 0:03 mozna dostrzec powod dlaczego te opony sie zsuwaja...

A świstak siedzi i ....... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Onecie wywiad z Kubicą.Taki optymistyczny.

Dobrze,że Robert chce ogłosić program przed świętami.Jakby to się miało przeciągać to się boję że zejdę :-)

 

 

Cóż... pokera się ma w genach a karty trzyma przy orderach do momentu pewności, że to już czas odkryć co się w ręce ma  ;)

 

Lubie takie lekkie poddenerwowanie.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie z naszej strony to tylko same gdybania,ruletka itd.natmiast jestem przekonany,ze jak ktos z fabryk chcial rozmawiac z Robsonem to juz dawno rozmawial po ciuchu i w spokoju bo interesy lubia taki klimat,a Robson ogloszenie informacji pozostawia na sam koniec bo temperatura wre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po gigantycznej aferze w VW zaistniała afera w Toyocie. VW fałszował oprogramowanie aby wypadać lepiej w testach bez kosztownych rozwiązań konstrukcyjnych co można jakoś tam zrozumieć. Natomiast Toyota skandalicznie po prostu nie chce zatrudnić Kubicy. Czym bezapelacyjnie straci nawet najbardziej lojalnych swoich klientów. :biglol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam , ominęli powietrzem zwężkę. Działo się to chyba przy większej prędkości, kiedy to jakiś materiał był sprężysty i więcej powietrza trafiało do turbiny. Ale to co teraz robi to jest dopiero niesportowe ;)

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A świstak siedzi i .......

 

no tak, zaraz sie zbiera gwardia osobista Roberta ;) Nie chodzilo mi o wytykanie jakiegos bledu, tylko przy tych cieciach widac mocne "pieprzniecie" wewnetrznym bokiem opony w asfalt i wedlug mnie niewykluczone, ze to powoduje to nieslawne zsuwanie sie... bo sama z siebie na prostej drodze opona sie nie zsunie z felgi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A świstak siedzi i .......

no tak, zaraz sie zbiera gwardia osobista Roberta ;) Nie chodzilo mi o wytykanie jakiegos bledu, tylko przy tych cieciach widac mocne "pieprzniecie" wewnetrznym bokiem opony w asfalt i wedlug mnie niewykluczone, ze to powoduje to nieslawne zsuwanie sie... bo sama z siebie na prostej drodze opona sie nie zsunie z felgi!

Proponował bym więcej ogladać innych załóg w innych autach i zobaczyć ich tor i cięcia , a zsuwanie sie opon , dotyczy opon szutrowych …… kto jak kto , ale powinieneś to odróżniać ;)

Wejdź na mój FB , to zobaczysz zdjęcie Paddona , jak na mecie ma zsunietą opone ( asfalt i michelin żeby nie było )

 

O prosze

 

post-766-0-58708800-1446144309_thumb.jpeg

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co gadać głupot.Są problemy z suwaniem się Pirelli i jest to niebezpieczne i kosztuje dużo straty.Rozumiem,że niełatwo to rozwiązać choć kompromituje to Pirelli.A nie można po prostu przykleić tą oponę ??? lepsze to 5 kapci w rajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A świstak siedzi i .......

no tak, zaraz sie zbiera gwardia osobista Roberta ;) Nie chodzilo mi o wytykanie jakiegos bledu, tylko przy tych cieciach widac mocne "pieprzniecie" wewnetrznym bokiem opony w asfalt i wedlug mnie niewykluczone, ze to powoduje to nieslawne zsuwanie sie... bo sama z siebie na prostej drodze opona sie nie zsunie z felgi!

Proponował bym więcej ogladać innych załóg w innych autach i zobaczyć ich tor i cięcia , a zsuwanie sie opon , dotyczy opon szutrowych …… kto jak kto , ale powinieneś to odróżniać ;)

Wejdź na mój FB , to zobaczysz zdjęcie Paddona , jak na mecie ma zsunietą opone ( asfalt i michelin żeby nie było )

 

O prosze

 

attachicon.gifimage.jpeg

 

 

Skoro fabryczne teamy maja cale komplety (opona + felga), to nie moga opon kliec do felg? Skoro pozniej po rajdzie i tak felga krzywa. Takie cos stosuje np veyron, by opona sie przekrecala sie na feldze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...