Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

"Skandal wokół manipulowania testami emisji spalin wpłynie na motorsportową aktywność koncernu Volkswagena. Według motorsport-total.com, po sezonie 2015 Porsche zakończy program GT w mistrzostwach świata Endurance.
(...)
Dalsze decyzje dotyczące udziału koncernu Volkswagena w międzynarodowym motorsporcie, oczekiwane są pod koniec listopada."


Program WRC jednak wygląda na niezagrożony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rozumiem że na miejscu tak czy tak trzeba wynająć auto, bo bez tego ani rusz?

 

Dokładnie , musisz mieć , ale nie są drogie


 

 

Ty węsz tutaj interes i zakładaj Rajdowe Biuro Podróży B)

 

jak będą chętni to czemu nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afera vw będzie miała wpływ na kondycję działu motosportu.

Miliardowe straty miały by znaczenie dla finansów wielu gospodarek europejskich państw.Więc i vw będzie przeżywać trudne chwile i będzie obcinał koszty w wielu działalnościach.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mroovka. Sardynia i katalonia to najlepsze rajdy, na których bylismy z żoną. Alghero jest super, a szejkdałn był zjawiskowy - forester w 300 malowaniach rozmaitych sluzb wloskich. Tydzien zarcia, picia i rajdow. Lecielismy z gdn via munchen do cagliari. Zamiast auta stanowczo polecam skuta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z Mattonem:

https://translate.google.com/translate?sl=fr&tl=en&js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.dhnet.be%2Fsports%2Fmoteurs%2Fmatton-citroen-seul-bon-choix-pour-neuville-en-2017-563b0d363570bccfaed0ff24&edit-text=&act=url

 

Jak powiedział ma 3 scenariusze. Wszystko zależy od decyzji z centrali. Powiedział, że jeśli ich nie będzie w 2017 roku to nie jest niemożliwe, że pozostanie taki sam skład jaki jest od 2 lat. Jak zostają na dłużej, to pewnie będą zmiany. Ja tak to zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Biorąc pod uwagę, że ktoś z M-Sportu (a może obaj) jest na wylocie to.... będzie się działo
 

 

Ale co się będzie działo? Bo ja z tego tekstu zrozumiałem że "To pewne, że Peugeot i Citroën nie będą miały więcej niż jednego oficjalnego programu." A mając w WTCC Loeba, Mullera i Lopeza to przypuszczam że cała kasa zostanie władowana właśnie tam. Obstawiam że odpuszczą WRC... Loeba by zostawili? No chyba że ten przejdzie na emeryturę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Formule 1 już jeden król z emerytury wracał i nic nie pokazał. Niech Loeb się bawi na emeryturze w różne WTCC i dakary. Tam nic nie musi udowadniać.

W WRC jest legendą i niech tak pozostanie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Biorąc pod uwagę, że ktoś z M-Sportu (a może obaj) jest na wylocie to.... będzie się działo
 

 

Ale co się będzie działo? Bo ja z tego tekstu zrozumiałem że "To pewne, że Peugeot i Citroën nie będą miały więcej niż jednego oficjalnego programu." A mając w WTCC Loeba, Mullera i Lopeza to przypuszczam że cała kasa zostanie władowana właśnie tam. Obstawiam że odpuszczą WRC... Loeba by zostawili? No chyba że ten przejdzie na emeryturę...

 

Ja zrozumiałem że Peugeot i Citroen nie będą miały tylko jednego programu. i kolejne zdanie brzmi: "My zajmiemy sie WTCC i WRC" a dalej Matton wspomina że jeśli zostaną w WRC to po to by w 2017 zwyciężyć kilka rund a 2018 i 2019 to walka o tytuł! Wspomina też ze kierowcy pozostaną bez zmian na przyszły sezon jeśli w 2017 nie będą kontynuować programu WRC.

Jak dla mnie z tej wypowiedzi oraz wspomnieniu o Neuvillu na 2017 raczej wynika ze pozostana w tym cyklu.

 

Z resztą tutaj jest dobre tłumaczenie:

http://rajdy.autoklub.pl/news/trzy-scenariusze-mattona,64523

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki .Co dzieje się z Maćkiem Baranem ? Startuje ?

A tak sobie przypomniałem, że się sfajdał przez RAC ? :D

Założył pizzerie w Krakowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wiadomość dla wszystkich fanów rajdów, szczególnie z małopolski: Rajd Rzeszowski w prowizorycznym kalendarzu Mistrzostw Europy na przyszły rok :)
The provisional FIA European Rally Championship calendar for 2016 is as follows:
5-7 February               Rally Liepāja (Latvia, gravel/ice/snow) (J)
11-13 March                Rally Islas Canarias (asphalt)
7-9 April                      Circuit of Ireland Rally (Northern Ireland, asphalt) (J)
6-8 May                       SEAJETS Acropolis Rally (Greece, gravel) **
2-4 June                      SATA Rallye Açores (Portugal, gravel) (J)
23-25 June                  Kenotek by CID LINES Ypres Rally (Belgium, asphalt) (J)
15-17 July                   auto24 Rally Estonia (gravel) * (J)
5-7 August                  Rajd Rzeszowski (Poland, asphalt)
26-28 August              Barum Czech Rally Zlín (Czech Republic, asphalt) (J)
24-25 September        Cyprus Rally (gravel/asphalt)

http://www.fiaerc.com/2016-fia-european-rally-championship-calendar-revealed/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Biorąc pod uwagę, że ktoś z M-Sportu (a może obaj) jest na wylocie to.... będzie się działo
 

 

Ale co się będzie działo? Bo ja z tego tekstu zrozumiałem że "To pewne, że Peugeot i Citroën nie będą miały więcej niż jednego oficjalnego programu." A mając w WTCC Loeba, Mullera i Lopeza to przypuszczam że cała kasa zostanie władowana właśnie tam. Obstawiam że odpuszczą WRC... Loeba by zostawili? No chyba że ten przejdzie na emeryturę...

 

Ja zrozumiałem że Peugeot i Citroen nie będą miały tylko jednego programu. i kolejne zdanie brzmi: "My zajmiemy sie WTCC i WRC" a dalej Matton wspomina że jeśli zostaną w WRC to po to by w 2017 zwyciężyć kilka rund a 2018 i 2019 to walka o tytuł! Wspomina też ze kierowcy pozostaną bez zmian na przyszły sezon jeśli w 2017 nie będą kontynuować programu WRC.

Jak dla mnie z tej wypowiedzi oraz wspomnieniu o Neuvillu na 2017 raczej wynika ze pozostana w tym cyklu.

 

Z resztą tutaj jest dobre tłumaczenie:

http://rajdy.autoklub.pl/news/trzy-scenariusze-mattona,64523

 

 

 

Aaa... kurcze, nie czytałem oryginalnego tekstu tylko tłumaczenia na autoklubie, a tam jest całkowicie odwrotnie przetłumaczone. Niezły motyw...

 

http://rajdy.autoklub.pl/news/trzy-scenariusze-mattona,64523

 

"- Mam coraz jaśniejszą sytuację w tym temacie - odpowiedział dyrektor Citroën Racing. - Ogłosimy nasze plany w pierwszej połowie grudnia. To pewne, że Peugeot i Citroën nie będą miały więcej niż jednego oficjalnego programu. W naszym przypadku będzie to WTCC lub WRC. Celem jest wygranie mistrzostw"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yves Matton, zapytany, co zrobiłby na miejscu managera Thierrego, odpowiedział:

"Skupiłbym się na sezonie 2017 aby nie dokonać błędnego wyboru. I jeżeli my nadal będziemy w WRC, a Thierry będzie zainteresowany to powiedziałbym mu, że nie ma lepszego wyboru niż Citroen".

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...