Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Robert przezornie optymistyczny przed rajdem, uważa, że nowe miękkie Pirellki mogą być dziką kartą do walki z fabrycznymi. Tylko wszystko musi zagrać, co w tym sezonie się nie zdarzyło.

http://www.omnicorse.it/magazine/70125/wrc-speciale-kubica-la-pirelli-in-galles-porta-una-nuova-mescola?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto ich tam wie. W wywiadach Makinen mowił, że będzie to Yaris. Wcześniej TMG miało zapewnić TMR silnik, układ napędowy i elektronikę, ale ostatnio chyba w rallye-magazin przeczytałem, że tego nie zrobią. Jest konflikt między działem w Kolonii, a ekipą Tommiego. Tylko, że ci pierwsi testują już auto od ponad 2 lat, a ci drudzy jeszcze nie mają ani auta, ani bazy rozwojowej, a pozostał jeszcze rok do homologacji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doswiadczenia to rajd Walii jest naprade fajnie zorganizowany wiec warto kupic bilety... nie ma sensu psuc jeszcze bardziej i tak juz podniszczony wizerunek Polaka w UK :rolleyes:

 

 

nie kazdy lubi stac w tlumie I wyznaczonych strefach, gdzie nie zawsze sa dobre widoki... parking kupilbym na 100% bo alternatywy nie ma ( jak np. Na rajdzie PL)
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu.

 

Podczas oględzin mechanicy znaleźli w obudowie skrzyni biegów dziurę wielkości piłeczki ping-pongowej.- Mamy nadzieję, że zespół się z tym upora i wszystko będzie dobrze. - mówił Szczepaniak.

http://eurosport.onet.pl/motorowe/rajdy-samochodowe/maciej-szczepaniak-spodziewamy-sie-wielu-bialo-czerwonych-flag/98scrp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J

ak informuje portal omnicorse.it, Robert Kubica zamierza rozmawiać z Toto Wolffem na temat miejsca w zespole Mercedesa w przyszłorocznej edycji wyścigów serii DTM.

O takim rozwiązaniu mówiło się od jakiegoś czasu, a teraz, jak pisze portal omnicorse.it, współpracujący przecież z Robertem, Polak jest już zdecydowany aby spróbować swoich sił w DTM.

Sprawa nie jest jeszcze przesądzona, bo Kubica zamierza dopiero zacząć rozmowy z Wolffem, ale Niemiec nie raz już deklarował, że miejsce dla Kubicy w DTM zawsze się znajdzie.

 

Dziękuję, dobranoc.

 

Ojjj Jumpman mnie uprzedził :)

Edytowane przez Dudu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...