Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

podziękować Panu Mrozowi.

 

Na "Pana " trzeba mieć wygląd i pieniadze ;):D  więc bez Pan prosze :)

 

 

P.S. Cieszę sie że choć w małym stopniu mogę Wam przekazać coś o Robercie i WRC , w koncu to moja pasja :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego że buda ma ileś tam lat, jeśli jest dobra to w czym problem ? Zapewne gdyby już nie spełniała norm czy parametrów to z pewnością by ją wymienili, to akurat chyba nie jest największy koszt, a reszta gratów i tak pewnie jest nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://rajdy.autoklub.pl/news/mocno-zmienione-monte,59234

 

Jak tak czytam opis, kto jakim egzemplarzem będzie jechał, to oprócz VW i Huyndaia wszyscy jadą starymi struclami z 2011, 2012 czy 2013 roku. Toż to rajd klasyków się zapowiada ;)

 I Robert też nie świeżynką jedzie, ale ze zdjęć Carfitowych wynika, że szpeje włożone do środka nówencje są. Buda nieważna, ważne to co w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest nowa bo kazdy element ma limit kilometrów i później i tak jest zmieniany.

Buda to chyba jedyny element którego się nie wymienia o ile nie brala udzial w ciężkich wypadkach. Jest dosłownie pare przypadków kiedy WRC zostało opisane jest mim między innymi Subaru Solberga z rajdu niemiec Focus Marco Martina z Argentyny czy Portugalii nie pamiętam.Nie liczę tu aut które spłonęły tak że musi być na prawdę mega dzwon żeby kasowac budę w przeciwnym razie jest nieśmiertelna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Generalnie to żeby nie to forum no i carfit to słabo byłoby z wiadomościami o Kubicy. Panowie Sokół i Gutowski chyba śpią snem zimowym,jak coś do nich napiszesz na twicie to cię zleją. Ja jestem przyzwyczajony do wymiany informacji z Panami z motogp (Jędrzejewski, Badziak, Fiałkowski) - chłopaki zawsze starają się odpowiedzieć na zadane pytania. także w tym miejscu chciałbym podziękować Panu Mrozowi.

 

true... przy oglądaniu motoGP to jest mega fajne, że podczas sesji treningowych odpowiadają na pytania zadawane na twicie. Borowczyk znowu za to zabłysnął podczas WRC 2015 Preview i o Ogierze powiedział, że to Loeb i 9krotny mistrz świata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@

maniujr

 

Jak to Borowczyk, tylko adoratorki kierowców zna doskonale, a najlepiej chyba Miczibatę Dżejsonową.

zawsze na nią mówiliśmy czymmibata, ale ona już jest od niedawna Pani Guzik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...