Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś w zeszłym roku na WRC w Alzacji (nigdy więcej - najgorzej zorganizowana runda WRC w Europie, na której byłem - zupełnie nie rajd dla kibiców, ale rajd dla VIPów) rozmawialiśmy na osach z Czechami o Prokopie i Robercie i mówimy im, że nasz Robert (z całym szacunkiem) jest "jednorękim bandytą" i tą jedną ręką leje gości pełnosprawnych po kilka minut na rajdzie (bo tak przecież było)! :) To wywoływało uśmiechy uznania po stronie każdego z kim o tym rozmawialiśmy.

 

Poza tym mamy dobre odniesienie do Kimiego, który za dwa sezony w WRC raz był chyba w punktach o ile pamiętam... ale mogę się mylić... i wywalił na pewno więcej aut niż RK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kręci czasy w top10

...no jak by kręcił czasy poza top 10 na asfalcie to byłby już dramat...nie zapominaj że WRCów jest 12-13 w stawce.

A wracając do rajdu to myślę że jeszcze nas w ten weekend Robert pozytywnie zaskoczy :)

Edytowane przez x_maly_x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepokoi nieco fakt, że w zeszłym roku Robert w WRC2 nie jechał szczególnie wolniej na asfaltach niż teraz WRC-akiem. Pamiętacie, że objeżdżał Hirvo i Mikkelsena niemal regularnie. 

Ma zapewne jeszcze wiele rezerwy, a błędy wynikają z nieco zwichrowanej psychiki, po kiepskim sezonie i ciągłej presji z każdej strony- tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Robert z Mackiem wyjechali z serwisu, sprzęgło zmienione, Robert wyluzowany, zespół spokojnie pospinal wszystko no i ruszyli do odrabiania strat. Nie zapowiada się żeby padało choć nad nami ciemne chmury lecz wygląda to tylko w okolicy Trewiru. Pozdrawiamy Waszmosciow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Robert z Mackiem wyjechali z serwisu, sprzęgło zmienione, Robert wyluzowany, zespół spokojnie pospinal wszystko no i ruszyli do odrabiania strat. Nie zapowiada się żeby padało choć nad nami ciemne chmury lecz wygląda to tylko w okolicy Trewiru. Pozdrawiamy Waszmosciow.

 

 

Jak Maras tak mówi, że znaczy tak jest  :yahoo:

 

Dzida ROBERT!!!    :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawialem z Szymonem Kornickim i Przemkiem Mazurem, dobrze im się jedzie, winnice bardzo trudne, ale jest ok.Auto całe, właśnie rozmawialem wjechali na serwis. Będą cisnac dalej. Herrkam z Bikertem prowadzą przed Latwalą więc jest ok. Auto gra. Pozdrowienia od chłopaków dla Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...