Skocz do zawartości

III Zlot Plejad - 16-18 czerwca - Informacja Oficjalna


Marketing SIP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Będę spał w bagażniku

 

Kiedyś z moją dziewczyną ...obecnie żoną, bylismy w Biskupiniei znaleźliśmy nocleg tylko w jakimś domku dla myśliwych czy coś takiego.... tak śmierdziało myszami, że postanowiliśmy jednak spać w Oplu Kadecie kombi - kanciaku....Ale tylko do czasu potężnej ulewy....zaczął przeciekać i niestety poszliśmy spac z myszami....

 

Ale miałem tez lepszy hardcore...

kiedyś w Częstochowie spaliśmy razem z nią na tylnym siedzeniu malucha, na przednich spał jej brat:)

 

Muszę dodać, że mam ponad 180 cm wzrostu i ponad 100 kg wagi...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebiscie sie ciesze :D

ja też w sumie nie wiem gdzie ulokuje swoje szanowne dupsko.

Słuchajcie, ale mozna sie dogadać, że np jedna osoba bierze pokój, płaci te 180zł., ale pakuje sie tam np 5 osób nieoficjalnie na materacach.

i problem z głowy, bo koszty ci sie rozłożą.

A kto niby Cie tam bedzie sprawdzał nad ranem jak wszyscy będą nawaleni chodzić...

Ja zgłaszam pierwsza propozycje, są chętni, to pisać!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak czytam Wasze coraz to nowsze pomysły to powoli się zaczynam zastanawiać po co ten Zlot... może w takim razie zrezygnować ze wszystkich noclegów i niech każdy sobie załatwia sam namioty itp., może też zrezygnujmy z organizowania tras i konkurencji - też sobie sami zorganizujecie bo będzie fajniej, może w ogóle całą imprezę sobie zorganizujcie sami... SIP staje na głowie, żeby załatwić jak najsenswniejsze noclegi, birze wszystko na siebie, załatwia domki tak jak postulowaliście przy poprzednim Zlocie, więcej noclegów żeby nie brakowało i możnabyło z czegoś wybrać, już nie wspomnę co dostajecie w ramach tylko i wyłącznie opłaty uczestnictwa, a Wy jeszcze jęczycie, że noclegi drogie... no sorki, ale chyba coś się wam poprzesawiało... od roku wiadomo, że Zlot będzie i nie potrafiliście uzbierać kilkuset złotych na niby ważną dla Was imprezę? ... szkoda słów :roll:

 

wypowiedź jak najbardziej prywatna :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...