Skocz do zawartości

III Zlot Plejad - 16-18 czerwca - Informacja Oficjalna


Marketing SIP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych III Zlotem Plejad.

 

Czytając Wasze komentarze widzę, że jest wielu zadowolonych z naszej propozycji, ale są również malkontenci. Ze swojej strony dodam jedynie, że dopełniliśmy wszelkich starań, aby zarówno baza nolcegowa, jak i organizacja tras sportowych były najlepsze z możliwych.

 

Pomysłu z namiotami nie wypada nam publicznie krytykować, ani tym bardziej komukolwiek go zakazywać. Mieliśmy jedynie nadzieję, że ceny za noclegi, które udało nam się obniżyć, dzięki zbiorczemu wykupieniu pokoi i domków, będą dla Was wszystkich ciekawą ofertą.

 

SIP nie próbuje zarobić pieniędzy na noclegach dla Was. Ceny, które wynegocjowaliśmy przedstawiliśmy w pierwszym poscie tego wątku. Dodatkowo na specjalny wniosek udało nam się jeszcze trochę obniżyć cenę domków w Ośrodku Debrzyno - teraz jest to kwota 200 zł wraz z czterema śniadaniami.

 

Raz jeszcze wszystkich zapraszamy na organizowany przez nas Zlot. Jesteśmy przekonani, że nie będziecie żałowali uczestnictwa w tej imprezie.

 

Do zobaczenia w czerwcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co do wiochy; to mam nadzieję że w tym roku będzie konkurs palenia gumy :mrgreen::lol:

 

ROTFL :mrgreen::mrgreen::mrgreen: (powinineś był tylko słowo "guma" dać boldem, bo nie wszyscy skapowali 8))

 

Marketing SIP - malkontenci znajdą się niestety zawsze. Przypominam, że żyjemy w Polsce. A tu, jak wiemy, na 2 Polaków, przypadają 3 opinie. Co najmniej.

 

charlie - rozumiem Twoją frustrację. Też bym dostał ciężkiej cholery... :roll:

 

guma - komentując Twoją propozycję: w ten właśnie sposób nasz kraj jest 5 dekad "za Murzynami". Bo u nas zamiast kobinować, jak zrobić, żeby zarobić, kombinuje się, jak nie wydać/jak kogoś oszwabić (a raczej: "opolaczyć" :twisted:)... :roll:

 

vert - my tam pokażemy stajla :mrgreen:

 

PS. Dawać ten formularz i rezerwacje mie proszę na domek robić raz-dwa :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przyjadę, to też raczej sam.

I tez mam nadzieję, że w razie czego ktoś się znajdzie. Bo jak nie, to mi pilot od telewizora zostanie... :wink:

 

Heh ja będę wolny ;-)

haaa..ja tez moge dać sie przygarnąć na prawy :mrgreen:

 

hihi, jak tak dalej pójdzie, to i piątkę możemy jechać :wink:. Tylko co będzie, jak każdy z czterech pilotów podyktuje co innego.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no to mi sie dostało :shock:

nie wiem, czy sie teraz pozbieram :lol:

przepraszam wszystkich "uczciwych", jesli uraziłem ich uczucia- prawowitego Polaka!!

Mam nadzieję, że jak pojawie sie na zlocie, nie zostane zlinczowany za moja niemoralna propozycje. :mrgreen:

pozdro4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...

 

To jak to się mówi: [moderator czuwa] bombki strzelił, Plejad nie będzie.

 

23 czerwca mam największy egzamin w historii tych studiów (anatomię) i nie ma ludzkiej siły, żebym się wyrwał na te dwa dni.

 

Bawcie się dobrze... Chyba sobie dam w ignora ten temat, żeby mi krwi nie psuł... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...