Skocz do zawartości

III Zlot Plejad - 16-18 czerwca - Informacja Oficjalna


Marketing SIP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam jeszcze pytanie odnośnie ceny za udział w zlocie. W przypadku osób nie będących członkami klubu Subaru jest to 130 zł. Czy to jest cena za jedną osobę, czy za kierowca + pilot? Czyli jak zrobię zgłoszenie z pilotem to kwota wyniesie już nie 130 a 260 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, dla mnie to jest raczej jasno napisane :)

 

70 pln dla członków i studentów (nie wiadomo co lepsze) - od 1 sztuki członka lub studenta

130 pln dla nieczłonków i niestudentów - od 1 sztuki nieczłonka lub niestudenta

50 pln dla nieletnich we wczesnym wieku nieletności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy za kierowca + pilot? Czyli jak zrobię zgłoszenie z pilotem to kwota wyniesie już nie 130 a 260 zł?

No, ja tak zrozumiałem... ale miło byłoby się dowiedzieć, że błądzę.

 

A w kwestiach podniesionych przez Marudę, o ile nie jest aby za późno, też pozwolę sobie delikatnie zasugerować PT Organizatorom, że wyszukany catering plus kolejka to nie jest ekstra pomysł. Lepsza grochówa z kotła bez kolejki.

Dyskoteka z decybelami to jak dla mnie też żadna atrakcja... ale przyjmuję do wiadomości, że jestem nietypowy i mniejszościowy w dzisiejszych, zwariowanych czasach :wink:

Jakby co, grupa nietypowych zawsze może sobie pójść precz, czyli poza zasięg głośników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa, wiemy juz, ze mamy do przejechania od ok 650 do 750 km w zależności jaką trasą bedziemy jechać, czy ktoś liczył ile bedziemy jechac z wszystkimi postojami, zeby mniej wiecej wiedzieć o której zaplanowac START of Krakooff :mrgreen:

Trasa wbrew pozorom będzie krótsza, jeżeli nie będziemy się trzymać głownych dróg. Na 3 postoje liczyłbym 3 godziny (zatankowanie kilkunastu aut trochę trwa).

Nie wiem czy nie warto wydzielić tego do jakiegoś osobnego wątka o wyjeździe ekipy krakowskiej na Plejady.

 

Dobra w takim razie otwieram nowy wątek dotyczący tylko i wyłacznie wyjazdu ekipy z Krakowa. Wątek na forum Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szefuncio

czytałem kilka razy ale nie było raczej jeszcze. Mianowicie chodzi mi o nr konta bankowego na ktory należy wpłacić należność + formularz zgloszeniowy wysylamy pocztą ale do kogo, jaki adres ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Dyrekcji SIP.

Gdzie wysyłać wypełnione formularze zgłoszeniowe??

Czy faxem do siedziby SIP, czy mailem, jeśli mailem, to jaki adres??

W jaki sposób przesyłać kasę?? (przekaz, czy przelew netem??)=> nr KONTA!!

Dziekuje za szybka odp. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guma, czy mógłbyś się człowieku odrobinę wysilić umysłowo...?

Proszę :)

 

Jeśli faksem, to faksem. Nie mailem - faksem napisali. Na jaki numer? Chyba nie na biegun północny do Św. Mikołaja - tylko na numer faksu SIP. Znajdziesz go na przykład na serwisie internetowym Subaru. Na przykład. Chyba, że znajdziesz go gdzieś indziej, to też dobrze.

 

Jesli komisja weryfikacyjna po tylu wpadkach dopuści Cię do zlotu ;) informacje jak zapłacić i do kiedy zapłacić, dostaniesz mailem. Mailem. Nie faksem tym razem. Chyba, że masz faks, to podaj im numer.

 

Sorry guma, ale tyle hałasu robisz, że wszelkie możliwe konstruktywne kwestie, które się tutaj ewntualnie pojawiają po prostu ...zagłuszasz... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam :). Rozważam w tym roku przyjazd na zlot. I chciałbym tylko określić swoją opinię wobec problemu "namiotów". Otóż, ktoś zarzucał, że był cały rok, żeby nazbierać kasę i w ogóle, jeździmi Subarakami, mamy więcej w kieszeni i taki nocleg nie powinien być dla nas problemem. Mianowicie sam jeszczę się uczę. I zapłacanie za nocleg powiedzmy 200zł to jednak nie są "psie pieniądze". Opłata za zlot 70zł, nocleg, ze 3 baki paliwa polecą jak nic... to wszystko sprawia, że będe szukać oszczędności gdzie się da.

Jednocześnie cieszę się że SIP organizuje noclegi, gdyż znam wiele osób, które zrezygnowałyby słysząc, że samemu trzeba szukać noclegów. A ceny są atrakcyjne, tym bardziej, że standard pokoi jest wysoki. Pozatym czekam na info dot. typów tras (szosowa, terenowa i turystyczna).

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post został uzupełniony o termin i dane do przelewu. W tym roku cena zgłoszenia jest od osoby, a nie załogi. Jeżeli w załodze jest klubowicz to zyskują na tym pozostali jej członkowie, ponieważ również mają niższą opłatę uczestnictwa. Zgłoszenia przesyłać można faksem i pocztą. Namiary dla obu dróg są na stronie SIPu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...