Skocz do zawartości

III Zlot Plejad - 16-18 czerwca - Informacja Oficjalna


Marketing SIP

Rekomendowane odpowiedzi

nast pytanie do starych wyjadaczy zlotów plejad!!

jak w poprzednich latach było z dostepnoscią płci pieknej na zlocie??

bo mam dylemat, przysłowie mówi- ze z drzewem do lasu sie nie jeździ... :mrgreen:

reszta mojej ekipy tez nie wie, czy brać swoje "brzózki" :lol:

hmmmm, inne przyslowie z kolei mówi, ze tam gdzie drwa rąbią- to wióry lecą... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to ja mam troche inne pytanie, czy forumowicz, nie bedacy w klubie Subaru, nie posiadajacy Subaru a chcacy uczestniczyc w zlocie ma prawo do paletania sie po trasie prob sportowych malolitrazowym brzdacem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, wiem co mówię startowałem w dwóch edycjach Plejad jednak bardzo mocnym 4x4 i bardzo by mi było ciężko z rozsądnie prowadzonym Sejem. Może w tym roku sam Sejem przyjadę :-) Zrobimy klasę :-)

 

 

moze byc ciekawie, zreszta nie taki diabel straszny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, przez ostatnie dwa lata były tylko dwie próby (w ostatnim roku przejeżdżana dwa razy) które dawały Subarakowi szanse na zwycięstwo z dobrze jadącym Sejem.

 

 

wcale mnie nie wkrecasz :lol: , jak tylko sie pewna sprawa wyjasni podejme ostateczna decyzje w sprawie udzialu w zlocie, w przyszlym tygodniu mam zlot CC/SC a co dwa zloty w roku to nie jeden :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale mnie nie wkrecasz

 

 

Nie, mówię 100% serio. Jak nie przyjadę Skajem to biorę Seja i walczę na serio :-)

 

 

 

jak tylko sie pewna sprawa wyjasni podejme ostateczna decyzje w sprawie udzialu w zlocie, w przyszlym tygodniu mam zlot CC/SC a co dwa zloty w roku to nie jeden

 

Dawaj znac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nast pytanie do starych wyjadaczy zlotów plejad!!

jak w poprzednich latach było z dostepnoscią płci pieknej na zlocie??

bo mam dylemat, przysłowie mówi- ze z drzewem do lasu sie nie jeździ... :mrgreen:

reszta mojej ekipy tez nie wie, czy brać swoje "brzózki" :lol:

hmmmm, inne przyslowie z kolei mówi, ze tam gdzie drwa rąbią- to wióry lecą... :roll:

 

Na dwoje babka wrozyla ;)

 

IMHO - wiekszosc kobiet na takiej imprezie sie nudzi. Wiec po pierwsze nie warto brac, a po drugie jest to impreza takiego typu na ktorej poprostu nie beda Ci one do niczego potrzebne... :twisted: - to tak jak z meczem - beda tylko przeszkadzac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, aż taka porażka była ta Honda? ;-)

Na najdłuższej, asfaltowej próbie dostałem taryfę. Później padał deszcz i były szutrowe nawierzchnie i oczywiscie przeciwnik był niesamowity (dlatego pytam). Moze ktoś z Wawy go zna, albo jest ukryty pod jakims nickiem na forum

A auto Czopika bardzo fajne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małą prośbę do weteranów poprzednich PLEJAD,może byście coś zasugerowali na temat trasy terenowej.Przyznam się,że nigdy jeszcze nie uczestniczyłem w żadnym rajdzie i na ten temat nic nie wiem,a że wybieram się na tegoroczny zlot i chcę jechać trasą terenową, więc chciałbym mieć jako takie pojęcie o rajdzie.

Po przeczytaniu postów na temat zlotu,to odnoszę wrażenie,że po zakończeniu plejad mogę mieć, być może mgliste pojęcie o rajdzie a nawet o zlocie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wybierasz sie na zlot i wezmiesz udzial w zawodach terenowych to:

musisz miec specjalne opony na wielkich klockach,rure nad maska dostarczajaca powietrze do silnika,dobra wyciagarke plus lopate.stalowe rynny do przeprawy brodow

kewlarowa plyte pod silnik.inaczej startuj w klasie turistic lans :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...