Skocz do zawartości

III Zlot Plejad - 16-18 czerwca - Informacja Oficjalna


Marketing SIP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A na II Cynamonowy Slajd - szukasz pilota?

 

No jak nie, jak tak... 8)

 

Guma - Ty masz chyba zły dzień :twisted:. Najpierw propozycje oszukania właściciela ośrodka na Plejadach, teraz ten podpis z hasłem "Ja kocham Wisłę" :twisted:. Wiesz - nikt Ci tego nie broni, ale zwróć uwagę, że jest to forum ogólnopolskie (a wręcz ogólnoświatowe, bo i za ocean docieramy), i nie brakuje tu takich, którzy, delikatnie mówiąć, "nie kochają Wisły". Z Poznania tu ludziska są, z Warszawy, ze Śląska... A i z Krakowa pewnie są kibice Pasów. Dotychczas udawało nam się umiejętnie ten temat omijać, żeby nie było jatki, tak że proszę Cię, uszanuj tę tradycję :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto jedzie z K-wa??

 

Z kim...!?

 

Ja tam panienkę mogę wziąć - ale żeby od razu aż "taką"... to raczej nie, dziękuję. :wink: :mrgreen:

 

A ad rem (czyli do urbana):

- propozycja kolegi gumy była faktycznie nie teges, cóż, jakie czasy, takie elity :wink: - mam nadzieję, że kolega wyciągnął wnioski... i nie będzie już pisał o innych "uczciwi" w cudzysłowie; tacy bez cudzysłowu też jeszcze się zdarzają w Polsce...;

- co do namiotów natomiast... mnie się pomysł spodobał o tyle, że dawno nie spałem pod gwiazdami, hoteli mam za to po dziurki w nosie - proszę tego nie wiązać ze skąpstwem, jakby co, dorzucę SIP-owi różnicę, żeby nie był stratny... a na przyszłość może warto pomyśleć także o tych potencjalnych uczestnikach, którzy jadą nie nowymi estiajami, a starymi legasiami albo pekaesem... i dla których te parę stówek wte lub wewtę oznacza "być albo nie być" na Plejadach; może zaproponować też noclegi III klasy, czyli właśnie łączkę do dyspozycji? Tak sobie tylko głośno myślę... :roll:

 

OWOC, KONDOLENCJE!!! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto jedzie z K-wa??

 

Z kim...!?

 

Ja tam panienkę mogę wziąć - ale żeby od razu aż "taką"... to raczej nie, dziękuję. :wink: :mrgreen:

 

A ad rem (czyli do urbana):

- propozycja kolegi gumy była faktycznie nie teges, cóż, jakie czasy, takie elity :wink: - .

. oznacza "być albo nie być" na Plejadach; może zaproponować też noclegi III klasy, czyli właśnie łączkę do dyspozycji? Tak sobie tylko głośno myślę... :roll:

 

OWOC, KONDOLENCJE!!! :cry:

 

hehe przeczytałem na szybko ławeczkę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...