Skocz do zawartości

III Zlot Plejad - 16-18 czerwca - Informacja Oficjalna


Marketing SIP

Rekomendowane odpowiedzi

Ja coś tam wypiłam, ale co wypiłam to zdąrzyło wyparować w kolejce drinkowej, nie kojarze,żebym sie na Ciebie z łapkami rzucała....moze źle zinterpretowałes moje nadpobudliwe ruchy?mam tak ze macham czasami tymi grabiami..

 

 

Raczej nie spotkałem na korytarzu Twojej sobowtórki bo drugiej Graży raczej nie ma ;-) A ataku na moja osobę ze słowami o konkurencji nie dało się pomylić z cyzm innym... a ja po prostu cześć powiedziałem...

 

 

Ale dzięki za uśmiech po "poligonie" od razu mi się potem lepiej jechało LOL (Intak nie czytaj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ALEX, to takie dziewcze na widok którego opadają wsyztskim szczęki to właśnie Graża ;-)

widziałam szczęki, powrót szczęki (zemsta rybki) i szczęki trzy(jeśli owe były) ale na plejadach to ja szczęków nie widziałam:)

 

PS.sie mi przypomniało Azi:) no widzisz to to moje ADHD było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco już po "Plejadach" ochłonołem odespałem i powiem co myślę. :)

 

ALEX normalnie wymiatasz nawet wtedy jak Ci pozornie nie idzie.

Gratulacje :!: :!:

A do tego jesteś spoko gość. :)

 

Chojny jesteś dla mnie "The Beściak", szliście z Intakiem jak źli.

Rewelka :!: :!:

U mnie masz od teraz ksywę "Subaru Kiler" :)

 

I od tych dwóch panów chętnie przyjmę kolejną lekcje pokory, bo są jeszcze poza moim zasięgiem.

Narazie nie wystarczło mi umiejętności i zimnej krwi aby wypaść lepiej. :(

Pocieszam sie tym, że niektórym podobała się moja jazda :arrow: wystarczająca jednie na zamyknięcie pierwszej 10 (według czasów).

 

Oczywiście to nie oznacza, że nie będe znów próbował, starając się jeszcze bardziej :!: :!: :!: :mrgreen:

 

Co do sporów o szybkości na próbach.

Jeszcze tereaz pamiętam smęcenie większości startujących po zeszłorocznej "Trasie Szosowej" że słupkolandia i popierdułka.

Teraz było luźniej i znów źle. :roll:

Zdecysujcie w końcu co chcecie, złotego środka nigdy nie będzie każdemu się nie dogodzi. :!:

A najwięcej kryrtcznch opini co do tych prób mają Ci którzy na Plejadach nie byli i/lub nie startowali/nie mają ochoty startować w "Trasie Szosowej".

Normalnie jaja. :lol:

 

Żeby nie było Niuniek nie, że mam gdzies Twoje zdanie ale próbujesz tu wywnioskować (mylnie) z jakichś nieznanch mi opini jak było, kiedy my rozmawiamy o konkretnym fragmęcie ale jadąc nim.

To chyba duża róznica i myślę, że jednak mamy większe pojęcie o tym jak to wyglądało. :wink:

A jeszcze w kwesti formalnej ale to był KJS zakwalifikowany przez PZ Mot. :!:

 

Gdyby w zeszłym roku ktoś na próbie przy basenie nie wychamował przed barierką i akurat tam walnoł dacha to też by zaraz pojawiły się głosy, że próba źle zabezpieczona.

Dla mnie na płytach było niebezpiecznie to też nie szedłem pełnym ogniem zwyczajnie bojąc się zrolowania.

Osobiście za nieporozumienie uważam próbę z cofaniem, takie rzeczy to chyba tylko na parkingowych spotkaniach DajEwo pod Norauto. :lol:

 

 

Ogólnie uważam wyjazd za bardzo udany, dzięki mojej załodze:

Photas, Patrykus i Graża.

forumowej ekipie z Wdzydz Kiszewskich;

Śmiechu - ten piątkowy melanżyk na pomoście był zacny :)

naszym wtykom w SIPe:

charlie, matt szkoda, że nie mogliście się nieco bardziel wyluzować ;)

baletowiczom z czwartkowego wieczoru w Debrzynie na czele z Oskarem;

i tym z którymi balowalismy na imprezie kończącej i spotykaliśmy się na trasie rajdu.

A także pozostałym forumowiczom i uczestnikom także tym któych nie dane było mi poznać. Może next time. :)

 

 

 

Jedynie film był marny, jeszcze zobaczymy jak to wyjdzie na płycie. :roll:

Szkoda, że nie robił go Oskar przy pomocy swojej rodzinki. :)

Myślę że zmontował by coś znacznie ciekawszego, no i była by szansa pojawienia się na dłuższą chwilę starszych Subarek a nie tylko po raz kolejny faworyzowanch nowszych modeli. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie robił go Oscar przy pomocy swojej rodzinki. :)

Myślę że zmontował by coś znacznie ciekawszego, no i była by szansa pojawienia się na dłuższą chwilę starszych Subarek a nie tylko po raz kolejny faworyzowanch nowszych modeli. :(

 

Z tego co wiem to Oskar sie juz niedlugo za filmik zabiera wiec pozostaje czekac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako współorganizator trasy Turystycznej cieszy mnie, że się podobała :)

 

P.s. Trasę Turystyczną robił Automobilklub Morski :) i nie mamy nic wspólnego z Automobilklubem Orski

W imieniu kilkunastu zalog, z ktorymi rozmawialem - gratulacje! Trasa Turystyczna - pomimo iz trudniejsza od szosowej - bardzo dobrze przygotowana (choc tak jak u szosowcow - liczniki wskazywaly nieco inne kilometry...). Dziekuje (my)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, bardzo ładna nasza forumowa koleżanka jest (intak, tego też nie czytaj ;)).

ej no bo sie rószofa srobie :oops:

Poniewaz ze wstydu ze swoich wynikow mialem caly czas spuszczone oczy, wiec nawet nie wiem jak Pieknosc wyglada - prosze o wskazanie linku do fot (bo na pewno uwieczniono Miss nie jeden raz?). Dziekuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to się mawia "Takich dwuch jak nasza jedna Graża to nie ma żadnej..." :wink: szkoda że tym razem nie było okazji postukać................................ w billarda :twisted: Miło było znów Cie spotkać :mrgreen: jeszcze zapewne będzie okazja... :wink: (Intak, może Ty se chłopie odpuść wątek Plejad... :?: tak czy inaczej tego tyż weź nie czytaj :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie robił go Oscar przy pomocy swojej rodzinki. :)

Myślę że zmontował by coś znacznie ciekawszego, no i była by szansa pojawienia się na dłuższą chwilę starszych Subarek a nie tylko po raz kolejny faworyzowanch nowszych modeli. :(

 

Z tego co wiem to Oskar sie juz niedlugo za filmik zabiera wiec pozostaje czekac :D

 

Extra to czekam z niecierpliwością co skręcił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako współorganizator trasy Turystycznej cieszy mnie, że się podobała :)

 

P.s. Trasę Turystyczną robił Automobilklub Morski :) i nie mamy nic wspólnego z Automobilklubem Orski

W imieniu kilkunastu zalog, z ktorymi rozmawialem - gratulacje! Trasa Turystyczna - pomimo iz trudniejsza od szosowej - bardzo dobrze przygotowana (choc tak jak u szosowcow - liczniki wskazywaly nieco inne kilometry...). Dziekuje (my)!

Ja jestem z jednej z tych "kilkunastu załóg" - potwierdzam słowa zacnego przedmówcy (Wymiatacza).

Zabawa była przednia :D:D:D

Rozumiem, że zadanie niespodzianka (Pani z Mercedesem) było testem charakteru dla naszych Pilotek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się wypowiem jak wię w końcu wyśpię :|

Odpoczywaj, odpoczywaj - napracowaliście się - pełen szacunek :!: :!: :!: .

Poza tym jeszcze raz dzięki .... - Ty już wiesz za co :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, bardzo ładna nasza forumowa koleżanka jest (intak, tego też nie czytaj ;)).

ej no bo sie rószofa srobie :oops:

Poniewaz ze wstydu ze swoich wynikow mialem caly czas spuszczone oczy, wiec nawet nie wiem jak Pieknosc wyglada - prosze o wskazanie linku do fot (bo na pewno uwieczniono Miss nie jeden raz?). Dziekuje...

Nie ściemniaj - tak jak ja byłeś pod ściśłą kontrolą :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, bardzo ładna nasza forumowa koleżanka jest (intak, tego też nie czytaj ;)).

ej no bo sie rószofa srobie :oops:

Poniewaz ze wstydu ze swoich wynikow mialem caly czas spuszczone oczy, wiec nawet nie wiem jak Pieknosc wyglada - prosze o wskazanie linku do fot (bo na pewno uwieczniono Miss nie jeden raz?). Dziekuje...

Nie ściemniaj - tak jak ja byłeś pod ściśłą kontrolą :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Cicho Brutusie! Teraz nie zasne, jak nie zobacze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, bardzo ładna nasza forumowa koleżanka jest (intak, tego też nie czytaj ;)).

ej no bo sie rószofa srobie :oops:

Poniewaz ze wstydu ze swoich wynikow mialem caly czas spuszczone oczy, wiec nawet nie wiem jak Pieknosc wyglada - prosze o wskazanie linku do fot (bo na pewno uwieczniono Miss nie jeden raz?). Dziekuje...

Nie ściemniaj - tak jak ja byłeś pod ściśłą kontrolą :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Cicho Brutusie! Teraz nie zasne, jak nie zobacze...

...(Intak, nie czytaj) - a jak przeczytasz to zważ, że w naszym wieku to tylko pogadać zostało :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj! Spotkałem dziś w Hotelu Gdynia Daniela Olbrychskiego i jego Outbacka.

 

Zapytałem dlaczego nie był na Plejadach ... powiedział, że nikt go nie poinformował :( a chętnie by wpadł, bo akurat coś "kręci" od pewnego czasu na Pomorzu i w zeszłym roku bardzo mu się podobało!

 

Największy minus tegorocznej imprezy plenerowej - absolutny brak "gwiazd", nie licząc the beściarskiego :-) Ojca Dyrektora, oczywiście.

 

W przyszłym roku ktoś mógłby postarać się dotrzeć również do tej aktorskiej świty, która pomyka Subarkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...