Skocz do zawartości

Psy, koty, chomiki, szczury, węże, pająki, krowy,tuczniki...


Thorgal

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
11 godzin temu, Blixten napisał(a):

Nie szkoda Ci trawnika ? ;) 

 

taki szkrab dużo nie zrobi ale Golden moich rodziców unicestwił trawnik. Zostały kępki tam gdzie akurat kiepsko się zawraca w miejscu ryjąc przy tym jak WuRC na odejściu. Do tego wszystko w drzazgach i trocinach bo pies uwielbia grzyźć badyle, które znosi ze spacerów po lesie. Próba pozbawienia go tej przyjemności kosztowała zjedzona azalię. Poprzedni Golden robił to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, STIFF napisał(a):

 

taki szkrab dużo nie zrobi ale Golden moich rodziców unicestwił trawnik. Zostały kępki tam gdzie akurat kiepsko się zawraca w miejscu ryjąc przy tym jak WuRC na odejściu. Do tego wszystko w drzazgach i trocinach bo pies uwielbia grzyźć badyle, które znosi ze spacerów po lesie. Próba pozbawienia go tej przyjemności kosztowała zjedzona azalię. Poprzedni Golden robił to samo.

 

Tak, wiem, żartowałem z tym trawnikiem Skwaro ;) 

Też chciałbym mieć taki zadbany od początku, a mój jest ... szkoda gadać. 

 

Jeśli chodzi o moją Ogarzycę, której tydzień temu stuknęły 2 lata, to dalej, bez zmian, jest to wariatka na punkcie biegania. 

Nie żal mi moich chwastów na zakrętach i zwrotach, gorzej, że skubana uwielbia dziury kopać, a już szczególnie na działce mojej ciotki, z którą moja działka jest połączona. 

Pocieszam ciotkę, że dzięki temu, kretów nie mamy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie zwierzaki trafiają w "dobre ręce" https://www.rmf24.pl/regiony/lublin/news-jamnik-skopany-na-ulicy-katem-okazal-sie-wlasciciel,nId,6599602#crp_state=1  :cry:

 

Gdybym bym świadkiem czegoś takiego, to na 100% miałbym sprawę za pobicie takiego skur:censored:

  :angry:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, Blixten napisał(a):

Chyba mamy ten sam TV - nie gubi Twój przypadkiem Bluetooth i WiFi „czasami” ? 

Nie gubi, ale powiem szczerze, włączany jest niezwykle rzadko, od ostatnich 5miesięcy to było jego drugie albo trzecie uruchomienie. Jest bo jest, gdyby nie było też było by dobrze;) u mnie tak ze wszystkimi trzema telewizorami, właściwie to bez sensu wydane pieniądze.

Edytowane przez adamW202
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...