Skocz do zawartości

24 Heures du Mans i inne wyścigi długodystansowe


elmo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie to jest magia tego wyścigu wiec spokojnie kiedyś P1 generalski tak się skończyło wiec spokojnie. 
Gratulacje dla Piekarzy bo im się one należą najbardziej, mały zespół z małym budżetem w nowym samochodzie na P11 w generale to jest czad :))  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pablonas napisał:

Zacytuję Mistrza... "nie ma pecha w motorsporcie". 

:D:D

 

 

Teraz pytanie co się stało w 41 bo ktoś czegoś nie dopilnował bo nie wygląda to na awarie. Niestety nie będzie ich w wynikach przez co P10 dla Piekarzy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rosaskc napisał:

Nie mogę na to patrzeć. Chodzą słuchy, że paliwa brakło. Mam nadzieję, że to jednak usterka techniczna, bo to by było nieprawdopodobne...

Dokładnie. Lepiej dla wszystkich, żeby to była usterka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rosaskc napisał:

Nie mogę na to patrzeć. Chodzą słuchy, że paliwa brakło. Mam nadzieję, że to jednak usterka techniczna, bo to by było nieprawdopodobne...

Takie rzeczy tam się dzieją i nie będzie to jedyny samochód w historii z taką akcją.

 

 

@Neutrino33 miło było za rok też jest wyścig :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie wywiad z RK który rzuca co nieco światła na to co się stało podczas końcówki wyścigu. Teraz wyszedł że to jednak nowicjusze w tej kategorii bo nie takie naprawy się odbywały w wyścigu a ty mała rzecz która pogrzebała wynik. 

 

https://powrotroberta.pl/2021/08/mnostwo-problemow-wrt-w-24h-le-mans-na-kilkanascie-minut-przed-koncem-instruowano-nas-gdzie-ustawic-sie-na-podium.html?fbclid=IwAR3Rxcgo1TNUJwF_6r9fomJ9oucEz4qGbArrcD9zoPiFvQmTWxZme6LkDt4

Edytowane przez -=nikon=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...