Skocz do zawartości

24 Heures du Mans i inne wyścigi długodystansowe


elmo

Rekomendowane odpowiedzi

Jest kurza twarz w koncu ten biedny Robert cos wygrał . 3 zwycięstwo i tytuł z jedna rundą w zapasie dla debiutanckiego zespołu.

Edytowane przez turdziGT
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, turdziGT napisał:

Jest kurza twarz w koncu ten biedny Robert cos wygrał . 3 zwycięstwo i tytuł z jedna rundą w zapasie dla debiutanckiego zespołu.

Gratulacje! Ja się pytam co dalej? Co teraz? Wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia...a RK na każdym kroku pokazuje, że jest świetnym kierowcą. Według mnie to jest taki "golden spot" kiedy wciąż jesteś szybki (jak ci młodzi ryzykanci) ale masz już odpowiednie doświadczenie by dowozić to co wywalczyłeś do mety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się to jest najważniejsze!
WRT nie jest ekipą typowych zółtodziobów w tym sporcie wiec nie mieli aż tak źle jak wszyscy gadali. Oby teraz plotki się potwierdziły i ekipa miała fabryczne Audi w WEC.
Ciekawe tylko czy RK chce zostać w tego typu sporcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Neutrino33 napisał:

Gratulacje! Ja się pytam co dalej? Co teraz? 

Jak to co marzymy wszyscy o F1 a jak nie wyjdzie to będzie cos ulepić na szybko....

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, -=nikon=- napisał:

A ja mam nadzieję że na 2022 nie będzie na szybko bo mają już jakieś podwaliny pod fajny program a nawet dwa.

Wiesz on jest tak zafiksowany na F1 ze to ona o wszystkim decyduje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz on jest tak zafiksowany na F1 ze to ona o wszystkim decyduje 

Wiesz …. ktoś jak jeździł F1 potem LMP2 , i innymi autami, to moim zdaniem jest to tak jak jeździłem kiedyś w KJS maluchem , a potem w Superoes 400KM Subaru AWD ;)
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, carfit napisał:


Wiesz …. ktoś jak jeździł F1 potem LMP2 , i innymi autami, to moim zdaniem jest to tak jak jeździłem kiedyś w KJS maluchem , a potem w Superoes 400KM Subaru AWD ;)

Edwin ja go doskonale rozumiem wielokrotnie pisalem ze nawet jazda Williamsem ktory do niczego sie nie nadawał to i tak kosmos w porównaniu do czegokolwiek innego.

Jedyne co bym chciał to jeżeli ma to byc cos innego to profesjonalnie tak jak w tym roku a nie jak z DTMem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wywiad z Robertem. Może ktoś nie widział. O tym który tytuł jest ważniejszy, czy polubił wyścigi długodystansowe i takie tam :) Widać, że nieco bardziej wyluzowany jest niż zwykle.
Od miejsca gdzie Czarek przestaje gadać ;)
 

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@carfit to że między LMP a F1 jest przepaść każdy wie. Ja się nie dziwię RK że F1 to priorytet bo to jest sport nad którym już nić innego na tym świecie nie ma. I nawet najgorsze F1 jest bardziej wyścigowe niż LMP czy LMDH. 

@Neutrino33 szanse są zawsze ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pablonas napisał:

Fajny wywiad z Robertem. Może ktoś nie widział. O tym który tytuł jest ważniejszy, czy polubił wyścigi długodystansowe i takie tam :) Widać, że nieco bardziej wyluzowany jest niż zwykle.
Od miejsca gdzie Czarek przestaje gadać ;)
 

 

Masz racje widac Robert bardzo wyluzowany i fajnie ze nie taki skromny o swoich osiągnięciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, turdziGT napisał:

Masz racje widac Robert bardzo wyluzowany i fajnie ze nie taki skromny o swoich osiągnięciach.

Myślę, że w ten sposób chiał przypomnieć wszystkim, że miał sukcesy i warto o nich pamiętać bo ostatnio to głównie o jego pechu było głośno.

Mnie zawsze podoba się jego pewność siebie ...bez przesadzania, ale wiedział czego chce i czego dokonał oraz jaka to ma wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...