Skocz do zawartości

Cayman S czy Focus RS ?


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To zawsze będzie oznaka, że nie stać cię na 911

Przepraszam, ale zwykła 911 klęka przy Caymanie S :roll:

słusznie przepraszasz :wink:

 

 

oczywiście występuję tu w roli gawędziarza bo i Cayman'a i 911'kę widziałem tylko na ulicy (chociaż z bliska :mrgreen: ) ale... 911 to instytucja :idea: , legenda :idea::idea: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dylemat mam.

 

Cayman S z 2007 czy Focus RS z 2010?

 

 

Ceny podobne... całkiem różne charaktery aut....

 

 

Hmmmm.......

 

 

 

:?:

 

Dziwię się że jeszcze nikt nie dał najbardziej oczywistej odpowiedz :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

STI :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co tu porównywać? To zupełnie dwa różne auta, choć papierowe osiągi są bardzo zblizone, to Porsche to zupełnie inny, lepszy świat i jeżeli fundusze by mi pozwalały to bez mrugnięcia wybrałbym Porsche. Trzeba pamiętać że koszty to nie tylko zakup i jeżeli do STi "nic" kosztuje 500zł to w Porsche te"nic" jest jeszcze bardziej ekskluzywne :wink: , a RS to jednak w częściach kosztuje jak Ford :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do czego ten samochód ma być ?

 

Auto ma służyć do uprzyjemniania codziennej miejskiej jazdy dom-praca-dom-sklep.

 

 

Z drugiej strony na Caymana nigdy bym się nie rzucił. To zawsze będzie oznaka, że nie stać cię na 911 :(

 

 

Z drugiej strony na 911 jedenastkę zwykłą bym się nie rzucił bo to będzie oznaka, że nie stać mnie na 4s czy Turbo itd...

 

 

Dziwię się że jeszcze nikt nie dał najbardziej oczywistej odpowiedz :mrgreen:

 

STI :!:

 

Chcę spróbować czegoś nowego :oops:

 

skoro pytasz, to znaczy ze nie jechales.

wypróbuj oba, watpliwosc zniknie :wink:

 

Jeździłem Caymanem.

Do RS'a mam wsiąść w najbliższy weekend i pewnie wtedy wiele się rozjaśni w mojej łepetynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po bułki zdecydowanie Porsche

 

tumblr_m1ik6yKH211qge0ajo1_500.jpg

 

:twisted::twisted::twisted:

 

Ford za parę lat będzie wyglądał bidnie jak golf IV GTI, a Caymana schowasz do garażu na kilka lat, jak Ci się znudzi dasz synowi na 18-tkę i pociupcia jeszcze więcej od Ciebie, hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie mowi sie o tym glosno ale Cayman S jest duzo lepiej wywarzony od 911 z tego samego rocznika, PORSCHE samo sie zlapalo za glowe po wprowadzeniu na rynek Caymana i szybko zaczelo poprawiac nastepna generacje 911ek. Kolejną zaletą"boxtera z dachem" jest to, ze jest świetną bazą do tuningu. Jego moc i moment są tylko elektronicznie ograniczone, po to by nie wkraczał na "terytorium" legendy ;) co dla firm tuningowych nie stanowi problemu...

Dla mnie cayman to lepsza i tansza 911 i napewno nie żaden powód do kompleksów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heller coś Ci może podpowiem :D może skorzystasz :D

Jeśli stałbym przed taki wyborem , to wybrałbym Porsche ale pod kilkoma warunkami !

musi być manual :idea: , bo tiptronic starej generacji jest dramatyczny :evil:

koniecznie wersja 295KM bo reszta jest wolna i takie Focusy RS będą Cie mijać na autostradzie , ziewajac :wink: :mrgreen:

szczerze nie wiem czy kupisz dobry egzemplarz za pieniadzę w granicach 100-120k :cry: , a jaki kupisz , to żeby sie zaraz nie okazała mina, bo takich pseudo okazji , podobnie jak z STI jest niestety wiele. :evil:

Co do Focusa, to jezdze nim niecałe dwa lata, ma 40 tys. przechulane w róznych warunkach , i powiem wprost, jeśli by Ford po raz drugi zdecydował że będzie wypuszczał RS-a III generacji , dziś zapisuję sie do kolejki :idea:

To fenomenalny wóz na co dzień :idea: , czy to komuś sie podoba czy nie, :roll: jestem w nim nadal zakochany :idea: , gdzie mi się zawsze nudziły szybko auta , i pewnie prędko go nie sprzedam, teraz czekają go małe zmiany i odetkanie , bo seryjnie to jezdzi już dla mnie srednio :twisted:

 

-- 5 cze 2012, o 20:08 --

 

Mógłbym coś dodać o RS'ie, ale ma go carfit

 

 

naprawde sie nie krępuj :lol: chętnie posłucham :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...