Skocz do zawartości

Cayman S czy Focus RS ?


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

RS'y mają takie jaskrawe kolory, prócz białego, że na codzień jazda nim byłaby dla mnie żenująca.

 

Jakbym słyszał moją żonę. :P 8) :mrgreen:

 

BTW - mój sąsiad jest dealerem Forda i przyjeżdża różnymi RS-ami. Rzeczywiście "krzyczące" kolory wyglądają tak sobie. Ale IMO biały wygląda bardzo ładnie. I gdybym miał brać ten model, to brałbym właśnie biały.

 

Ale z tej dwójki, i gdybym miał budżet na utrzymanie, to brałbym zdecydowanie Porsche. Z resztą w Wa-wie Porsche nie jest aż tak niespotykanym samochodem, więc gapiów nie ma aż tak dużo.

 

A propos kolorów, widziałem na ulicy 911 w kolorze brązowym. R-e-w-e-l-a-c-j-a. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony na Caymana nigdy bym się nie rzucił. To zawsze będzie oznaka, że nie stać cię na 911

 

i tu niespodzinka , wedle wielu ogarniajacych dzinikarzy motoryzacyjnych Cayman prowadzi sie o niebo lepiej niz 911 bo ma motor tam gdzie bog przykazal :idea:

J bym bral prosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem nic o własnościach jezdnych

 

I to jest w tym wszystkim najgorsze :cry:

ale jak są postrzegane w otoczeniu te auta.

 

a to mi akurat szczerze zwisa i powiewa , a w szczególności stereotypy typu że BMW to tylko dres itp.

W jednym z wywiadów Kuzaj określił, że jazda takim autem jak Porsche jest fajna, ale na codzień to bez sensu.

dlatego wolę na co dzień RS-a :mrgreen:

Napewno piękna sprawa takie auto, sam chciałbym takie mieć, tylko gdzie nim jeździć ?

 

jak to gdzie ? po drogach, mamy ich coraz wiecej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, tak BTW ty lepiej wyij sobie z glowy tego Millteka :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.ph ... 3#p1641183

 

Tak wybiłem sobie z głowy, zamówiłem własnie w MG a IC w Pumaspeed :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Porsche, to dla mnie marzeniem jest taki:

http://otomoto.pl/porsche-911-turbo-355 ... 75220.html

 

a dla mnie takie :

 

http://www.finn.no/finn/car/used/object ... e=34816822

 

nie musi byc turbo :wink:

 

-- 5 cze 2012, o 20:13 --

 

Tak wybiłem sobie z głowy, zamówiłem własnie w MG a IC w Pumaspeed

 

Michal tez moze ci ogarnac IC wie o co w tym biega :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Porsche, to dla mnie marzeniem jest taki:

http://otomoto.pl/porsche-911-turbo-355 ... 75220.html

 

Oj nie mój klimat :cry: , ja zawsze chciałem mieć prosie, ale turbo w nowej wersji, od 2010 i pewnie kiedyś , mam nadzieje i tak sobie takiego kupie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by nie mówić czy pisać samochody kupujmy sercem, ja zawsze chciałem boxera o dźwięku ponad 200-konnej suszarki do włosów, dlatego zamiast H4 wybrałem H6 a jak przybędzie lat to nadejdzie czas na boxera pod inną maską i to najlepiej Caymana. Co do RSa to rownież miałem przyjemność i nie zrobił na mnie żadnego wrażenia, inna kategoria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal tez moze ci ogarnac IC wie o co w tym biega :wink:

 

 

tak słyszałem , ale jeszcze chyba za mało działa w tym temacie, wiec zamówiłem sprawdzone rozwiazanie :D dedykowane do RS-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam prawdziwe 911 skonczylo sie na 993 :wink: ale tym nowym tez bym nie pogardzil.Ja mam na razie problem zglowy bo nie mam gdzie go trzymac :wink: ale w sumie mam jeszcze 7 lat bo zona obiecala mi na 40 stke :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc może jazda próbna dla wyrobienia sobie opinii ? :mrgreen:

 

 

no problem, moze juz bedzie po odetkaniu :wink: tylko od razu mówie nie sprzedam Ci go :wink: :mrgreen:

 

-- 5 cze 2012, o 21:22 --

 

eee tam prawdziwe 911 skonczylo sie na 993 :wink:

 

wyjatkowo sie nie zgodzę :D , nowe turbo z PDK , jest dla mnie idealne, innego nawet nie beda brał pod uwage, jezdziłem troche carrera S z tiptronic , dla mnie to totalna porażka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze chciałem mieć prosie, ale turbo w nowej wersji, od 2010 i pewnie kiedyś , mam nadzieje i tak sobie takiego kupie :D

 

Ja również. Najchętniej z tym nowym automatem. 8) :mrgreen:

 

Choć te stare Porszaki też są fajne.... 8) Ostatnio Pani jeździła takim w szwedzko-duńskim kryminale. 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjatkowo sie nie zgodzę , nowe turbo z PDK , jest dla mnie idealne, innego nawet nie beda brał pod uwage, jezdziłem troche carrera S z tiptronic , dla mnie to totalna porażka

ja wiem ale a tych nowych wyglada sie jak totalna pizda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem mi tez , ale co widze takie prosie to zawsze tam jakies pizda siedzi :lol:

 

-- 5 cze 2012, o 20:34 --

 

Swoją drogą, obecnie też mi zwisa po całej linii, chcę tylko anonimowo przejechać przez mieścinę

w GTeku to raczej ciezko anonimowo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...