Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie w radiu usłyszałem, że ktoś skopał Subaru na Obozowej w Wawie i wisi sobie bidulek na szynach :(

http://www.antyradio.pl/Prawda/Warszawa/Subaru-zawislo-na-torach

 

ała...

wiemy czyje...?

bo kolor taki jakiś... ciężki do określenia na tym zdjęciu :|

 

srebrne i złota felga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać, że dzisiaj na mojej ulubionej drodze znów skopałem kolejnego kierownika czesko-niemieckiego produktu samochodopodobnego, który przez 2 kilometry złośliwie siedział mi na ogonie i świecił w Forkowe lusterka, ale zrezygnowałem... Ci goście nigdy się nie nauczą... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sie nie la z cego smiac. Miedzy niebieskim nie przystoi sie kopac. Krawezniki mimo ze niebieskie ni powinni dostac absoluta. Od razu na stos z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzioba, problemem generalnie w Polsce są zbyt wysokie krawężniki... :? Zwiedziłem pół Europy, tam są tylko takie kilkucentymetrowe, które wyznaczają drogę, ale jednocześnie nie są uciążliwe dla osób starszych, matek z dziećmi i wózkami, osób niepełnosprawnych, rowerów, motocykli i wreszcie samochodów...

 

Z drugiej strony, z czym my tu nie mamy problemów... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajax, zawsze coś... ;)

 

mcbeth, nie widziałem, ale ile jest takich przypadków?? Byłem we Włoszech, Niemczech, Austrii, Holandii. Tam krawężnik ma kilka centymetrów wysokości, spokojnie STi może tam zaparkować nie zastanawiając się, czy felgi i zawieszenie będą po takim manewrze całe. Do tego chodniki są wyprofilowane - robi się spadek w kierunku jezdni. Wygląda to pięknie, ładnie, schludnie i jest PRAKTYCZNE. Nie jestem wiecznym malkontentem, ale drogi i chodniki moglibyśmy robić po europejsku... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajax, zawsze coś... ;)

 

mcbeth, nie widziałem, ale ile jest takich przypadków?? Byłem we Włoszech, Niemczech, Austrii, Holandii. Tam krawężnik ma kilka centymetrów wysokości, spokojnie STi może tam zaparkować nie zastanawiając się, czy felgi i zawieszenie będą po takim manewrze całe. Do tego chodniki są wyprofilowane - robi się spadek w kierunku jezdni. Wygląda to pięknie, ładnie, schludnie i jest PRAKTYCZNE. Nie jestem wiecznym malkontentem, ale drogi i chodniki moglibyśmy robić po europejsku... ;)

Mamy pretensje do zachodnich europejczyków, że dla nich Europa kończy się na Odrze, a my co? Dla nas kończy się na Bugu?

No bo np.krawężniki na Ukrainie prezentują naprawdę wysoki poziom. Też w końcu Europejski. :mrgreen:

 

-- So mar 05, 2011 11:28 am --

 

Z drugiej strony, z czym my tu nie mamy problemów...

 

 

Z malarią:P

Błąd.

Coraz więcej Polaków choruje na malarię. Znam jednego. Paskudna choroba.

Włóczymy się coraz częściej po tropikach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd.

Coraz więcej Polaków choruje na malarię. Znam jednego. Paskudna choroba.

Włóczymy się coraz częściej po tropikach...

 

Nie mamy problemów z mądrymi politykami, niskimi podatkami, realnymi cenami za drogi i benzynę w stosunku do naszych pensji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem skopany, przez..

ferrarimu.th.jpg

Mija mnie Ferrari, myślę sobie "to pirat jak ciśnie, a ja"... wyjeżdżam na puławską przy Idzikowskiego (pusto) i do odcinki za nim. Jest, widzę go!!! Delikatny prawy do świateł, jest szybko i czerwone, hebel w podłodze i boczkiem z okrutnym piskiem zimówek ustawiam się za Ferrari. Zaczepnie muskam gaz, a on skręca w Wilanowską :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...