Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie naliczyłeś tyle zakrętów??

 

czerwone kółka to 2 remonty gdzie są łuki prawo, lewo. Zaraz za ratuszem Białołęka i nad kanałkiem żerańskim. Ostatnie zakręty to wjazd na grota.

Uwierz kolego, że nie należe do ludzi, którzy ściemniają żeby poczuć się lepszym. Przejedź się tą drogą a sam się przekonasz jakie dzięki remontom są piękne miejsca do wykorzystania wyższości napędu. :)

 

trasat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.i.KALI.i., kupiłeś diesla...??!! :shock:

 

Wczoraj / dzisiaj miałem weekend Forda Mondeo na tej samej trasie... :twisted: Najpierw w niedzielę wieczorem wracałem z galerii krakowskiej do domu krajową "7" w stronę Kielc. Przed Michałowicami na ogonie usiadł mi Mondelak poprzedniej generacji. Ponieważ wybitnie nie byłem w nastroju do kopania, jechałem przepisowe 50 km/h. Ale kiedy taki pajac przez 2 kilometry siedział mi na chlapaczach, musiałem zareagować :twisted: Poczekałem na sekwencję 3 zakrętów-killerów, zrobiłem sobie miejsce i.... na drogę wyjechała mi stara beemka 3 w dyszlu.... :evil: A fordziak z tyłu chce się wściec! Swoją drogą zauważyłem, że prosiak i chlapacze działają na ludzi jak płachta na byka, wszyscy chcą się mierzyć.... :?

Ale ok, poczekałem aż beemka trochę odjedzie, i rura, prawy 90 na gazie, mondeo jeszcze się trzyma, ale po lewym 120 podziękował :mrgreen: Niestety bimerka nie miała na tyle umiejętności, więc nie udało mi się mocno odstawić Forda na prostej, w związku z tym kopanko nie było mocno zaakcentowane... :roll:

 

Ale dzisiaj, jadąc w drugą stronę, na tych samych zakrętach pan w nowym mondeo też postanowił udowodnić, że Ford to zajefajne autko. Na prostej jeszcze dał radę, nawet dojechał do mnie z włączonym kierunkiem, zapewne, abym ustąpił mu drogi... :mrgreen: Niestety dla Forda, nie z Subaru takie zabawy i w mgnieniu oka zniknął z wstecznego lusterka... :wink:

 

... i proszę Was, Ojcze o rozgrzeszenie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą zauważyłem, że prosiak i chlapacze działają na ludzi jak płachta na byka, wszyscy chcą się mierzyć.... :?

A ja mam odwrotnie; odkąd założyłem do wolnego ssaka chlapacze z napisem "Prodrive" :twisted:, to nikt nie chce... :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikor, ja swoje zrobiłem sam, cóż, widać, że magia Prodrive działa :mrgreen:

A myślisz że ja co... :P

Naklejki sam naklejałem, dlatego napisałem "chlapacze z napisem "Prodrive"", a nie "chlapacze Prodrive" :wink: :lol::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję na czerwonym świetle. Obok po prawej Alfa 156 1.8 TwinSpark. Na środku skrzyżowania dziury jakby ktoś zdetonował granat odłamkowy, więc plan jest taki, że ruszam powoli. Ale pan w Alfie ruszył dynamicznie. Za dynamicznie. Na dźwięk buksującego koła Alfy odruchowo prostuje mi się prawa noga. I tak do trzeciego biegu, do następnego skrzyżowania z czerwonym światłem. Pan w Alfie mógł za to sobie przeczytać, że porobił go diesel. Żona na prawym skomentowała: "Faceci :roll: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się kiedyś tej zimy sam skopałem :twisted:

podczas kopania Audi A5, zamiast z 3 na 4, wrzuciłem z 3 na 2.... i nagle zrobiło się 9000 obrotów, check engine (czujnik położenia wałka rozrządu zwariował) :twisted:

 

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikor, będę wypatrywał takiego Forka w Krakowie ;)

 

.i.KALI.i., nie karcę, a nawet trzymam kciuki żeby Ci się udało 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dźwięk buksującego koła Alfy
Niedawno miałem coś podobnego. Ruszam sobie niespiesznie, aż tu nagle z prawego pasa słyszę jakieś buksowanie - Stilo Weekend - przyspieszyłem. :mrgreen:
Można by zatem powiedzieć, że wykazujecie w ten sposób empirycznie wyższość napędu typu boxer AWD nad bukserem KNJ (Kupa - Nie Jedzie) ;-)

To była zresztą u mnie bezpośrednia przyczyna zmiany Alfy na Subaru - miałem dość braku trakcji na wyjściu z zakrętu :evil::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać osobnego wątku, to wpiszę w "Konfesjonale", bo to wątek o tym, jakimi jesteśmy wieśniakami.

 

Otóż wczoraj zrobiłem kompletną wiochę: jadąc Wisłostradą, zauważyłem, że TVN Warszawa kręci z udziałem policji jakiś program pod mostem Śląsko-Dąbrowskim. Było widać z daleka lampę oświetlającą panią reporterkę i samochód policyjny, stąd mogłem dobrze przygotować "wieś show". Na ich wysokości: redukcja, odcinka i dwie marchewy, a wszystko wzmocnione pogłosem dawanym przez ściany wiaduktu :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać osobnego wątku, to wpiszę w "Konfesjonale", bo to wątek o tym, jakimi jesteśmy wieśniakami.

 

Otóż wczoraj zrobiłem kompletną wiochę: jadąc Wisłostradą, zauważyłem, że TVN Warszawa kręci z udziałem policji jakiś program pod mostem Śląsko-Dąbrowskim. Było widać z daleka lampę oświetlającą panią reporterkę i samochód policyjny, stąd mogłem dobrze przygotować "wieś show". Na ich wysokości: redukcja, odcinka i dwie marchewy, a wszystko wzmocnione pogłosem dawanym przez ściany wiaduktu :twisted:.

Piękne :D

Tru fudż hewi wilidż :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...